• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Informacja o przeciwwskazaniach zdrowotnych do służby w Służbie Celno-Skarbowej

Ventohex

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2020
Posty
9
Punkty reakcji
3
Witam, ze względu na to iż trwa postępowanie kwalifikacyjne do służby w Służbie Celno-Skarbowej chciałbym uzyskać informacje czy operacja stawu barkowego po upadku i kilkukrotnych późniejszych zwichnięciach (bankart kostny 20%) może być przeciwwskazaniem zdrowotnym do pełnienia służby ? Leczenie zostało zakończone dwa lata temu, od operacji oczywiście nie było już przypadków zwichnięć a sama ręka wróciła już do pełnej sprawności (bez problemu pompki podciąganie na drążku itd.). Chciałbym uzyskać taką informację ponieważ komisja lekarska jest jednym z ostatnich punktów rekrutacji do służby i nie chciałbym mieć na końcu niemiłej niespodzianki pomimo tego iż wg mnie ręka jest w pełni sprawna. Pisałem już maila do cklwarszawa i zero odpowiedzi ;( a w wykazie schorzeń jest to bardzo ogólnie napisane i nie wiem jak to odebrać ;/
Ewentualnie czy ktoś może podsunąć mi jak mogę się skontaktować z komisja lekarska w tej sprawie ?
 
1598088425254.png

Najbaardziej interesuje mnie ten trzeci punkt ... jest Z i N. Jedyne uposledzenie może być takie że nie mogę wyprostowanej ręki podnieść za głowę a jedynie nad głowę czyli kilka stopni mniej.... ale niektórzy maja taki zakres ruchu nawet naturalnie ...
 
Zależy jak to lekarz zakwalifikuje. Ciężko cokolwiek powiedzieć. Mi laikowi wygląda na nieznaczne upośledzenie, ale co my wiemy.
 
Zależy jak to lekarz zakwalifikuje. Ciężko cokolwiek powiedzieć. Mi laikowi wygląda na nieznaczne upośledzenie, ale co my wiemy.
jest jakaś szansa żeby dowiedzieć się jak to lekarz zakwalifikuje ? Pisałem maila do cklwarszawa i nikt mi nie raczył odpisać ;(
 
DAJ spokój, jak tak dalej pójdzie to nie przejdziesz "ze stresu", wyluzuj i nie katuj umysłu(y)
Nie katował bym jakbym się przez to nie dostał do WOTu gdzie się dostają kolesie po 30 z brzuszkiem i się podciągaja max 5 razy 😭 tylko do WOTu jest to szczegółowo opisane że zwichnięcia dużego stawu i tam nie ma problemu z zakwalifikowaniem
 
Nie katował bym jakbym się przez to nie dostał do WOTu gdzie się dostają kolesie po 30 z brzuszkiem i się podciągaja max 5 razy 😭 tylko do WOTu jest to szczegółowo opisane że zwichnięcia dużego stawu i tam nie ma problemu z zakwalifikowaniem
🙃NO to podejdź do sprawy, nie ma wprost przeciwwskazań, to jest O.K.🙃 i lepiej zbieraj siły "na potem"👍
 
Więzadła przednie krzyżowe zerwane po operacjach itp nie było problemu. Więc głowa do góry. Tak na dobrą sprawę tam nie jest do końca tak ze za byle uszczerbek i odrzucają.
 
Back
Do góry