• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

IC Biala Podlaska

tak,szczególnie jak ci przyjdzie postać 12 godzin w trzydziestostopniowym mrozie za marne pieniądze. polecma serdecznie :twisted:
 
Nawet dziś jestem gotów zmienić swoje miejsce pracy na biurko. Kasa ta sama, obowiązki prawie żadne. Odpowiedzialność też

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Koleś zamien się ze mną, oddam ci biurko i sprawy z akcyzy, a srać bedziesz po nocach jak ci sie bedą terminy i problemy śniły.
 
do Ivana

Nic konkretnego nie napisałeś, brak argumentów!!!

Ja myślę że odległość od izby to nie argument.
W urzędzie też są biurka i w oddziale choćby potwierdzenia, co ty nato :?:
Co do kasy nie jest to samo, godzinek nocnych niema z obowiązkami jest różnie, a odpowiedzialność jest za wszystko!


:idea:

Gość
 
Widzę, że ci się nudzi i nie masz co pisać. Obrażanie innych to jest to co każdy potrafi

Bez urazy. Nie zamierzałem nikogo obrazić. Stare powiedzenie wiecznie żywe: "najlepiej jest tam gdzie nas nie ma" pozdrawiam serdecznie.
 
W topicu: Dlaczego w Służbie Celnej NIGDY nie będzie lepiej? przeczytałam taki post:

Dlaczego miałoby być lepiej?
Nie wiem jak w innych izbach ale w Białej Podlaskiej przed każdą oficjalną lub "niezapowiedzianą" wizytą - a jest ich tutaj chyba najwięcej - panuje taka panika i przygotowania, że pózniej wszystko wygląda z punktu widzenia kontrolujących jak najbardziej pozytywnie. Na czas wizyty obsadzane są wszystkie możliwe pasy odpraw , wszystkie okienka odpraw, ludzi jest tylu, że ostatnio ktoś z wizytatorów zwrócił uwagę, że aż za dużo. Przecież Oni nie będą rozmawiać ze zwykłymi celnikami . To nic ,że następnego dnia na odprawach zostaje jedna trzecia lub mniej obsady. Tak jest przy okazji każdej ważniejszej wizyty. W trakcie wizytacji wyglądo to wszystko aż za różowo, więc skoro wszystko jest ok po co góra ma to zmieniać.

Proszę Panią Smolińską o zajęcie stanowiska. W końcu mają ją w kraju za przewodniczącą jakiejś centrali związkowej!
 
Czemu wszystkie wypowiedzi Ivana sa wykasowane? Czyżby komuś na tym zależało? Wolność słowa jednak to brednie. W dzisiejszych czasach też jak widać jest cenzura.
 
Back
Do góry