• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

IAS Szczecin - podzial funduszu z Modernizacji na rok 2020?

Lubieszyn

Aktywny użytkownik
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
147
Punkty reakcji
51
Czy Kolo ZZ Celnicy.pl przy IAS Szczecin moze poinformowac o podziale funduszy z Modernizacji na rok 2020?
 
mam krótkie pytanie: dlaczego nasi przedstawiciele w izbach nas NIE INFORMUJĄ o postępach i propozycjach podziału funduszu z modernizacji?
nawet na zapytania twierdzą, że nie mogą, bo negocjacje trwają, ale przecież swoje stanowisko mogliby przedstawić,
jest to bardzo zastanawiające, czy mają się czego wstydzić?
ani ja, ani moi współpracownicy, nie rozumiemy tego,
uważam, że wszystkie organizacje zakładowe Celników.pl powinny zamieścić dla nas swoje stanowiska,
niestety wygląda na to, że jesteśmy do składek, a do informacji już nie,
i nie dotyczy to tylko IAS Szczecin, ale myślę większości izb,
jest to bardzo zastanawiające...
 
mam krótkie pytanie: dlaczego nasi przedstawiciele w izbach nas NIE INFORMUJĄ o postępach i propozycjach podziału funduszu z modernizacji?
nawet na zapytania twierdzą, że nie mogą, bo negocjacje trwają, ale przecież swoje stanowisko mogliby przedstawić,
jest to bardzo zastanawiające, czy mają się czego wstydzić?
ani ja, ani moi współpracownicy, nie rozumiemy tego,
uważam, że wszystkie organizacje zakładowe Celników.pl powinny zamieścić dla nas swoje stanowiska,
niestety wygląda na to, że jesteśmy do składek, a do informacji już nie,
i nie dotyczy to tylko IAS Szczecin, ale myślę większości izb,
jest to bardzo zastanawiające...



Helena masz racje, komunikacja na poziomie IAS w Szczecinie jest bardzo kiepska i winna być przedmiotem rozmowy pomiędzy Zarządem Celnicy.pl a poszczególnymi kołami w KAS w tym w IAS Szczecin, tak aby podobne sytuacje nie miały więcej miejsca.
 
Ale to nie jest problem występujący tylko w IAS Szczecin. Identyczna sytuacja jest w Rzeszowie. Od związkowców nic się nie dowiesz, wszystko owiane jest tajemnicą.
 
Ale to nie jest problem występujący tylko w IAS Szczecin. Identyczna sytuacja jest w Rzeszowie. Od związkowców nic się nie dowiesz, wszystko owiane jest tajemnicą.
Każdy ZZ ma swoją tajemnicę, wszystkie odkrywają karty przy "negocjacjach", ale tylko "dla wtajemniczonych",
czyli znamy efekt...wilk syty i owca cała,
ale sukces wszystkich...:unsure: w szczególności DIAS, a MF zaciera rączki, będą oszczędności..
 
Wygląda mi tutaj , że celnicy.pl nie wszędzie są dopuszczane do rozmów i "stołu panskiego"
 
Ja to w ogólnie nie wiem (ale się domyślam) jaki jest powód aby utajniać negocjacje w sprawie naszych pieniędzy. Takie negocjacje powinny być całkowicie otwarte i transmitowane w Intranecie.

Każdy pracownik i funkcjonariusz powinien mieć wgląd do sprawozdań ze spotkań negocjacyjnych. A nie że jakaś grupa sobie coś wymyśli, ugada się i powiedzą że to przez "wszystkich" ustalone.
 
Ostatnia edycja:
Ja to w ogólnie nie wiem (ale się domyślam) jaki jest powód aby utajniać negocjacje w sprawie naszych pieniędzy. Takie negocjacje powinny być całkowicie otwarte i transmitowane i Intranecie.

Każdy pracownik i funkcjonariusz powinien mieć wgląd do sprawozdań ze spotkań negocjacyjnych. A nie że jakaś grupa sobie coś wymyśli, ugada się i powiedzą że to przez "wszystkich" ustalone.
NIESTETY, ale w ten sposób, można mieć pretensje do wszystkich i do nikogo, ale propozycje zawsze były TABU,
mamy się CIESZYĆ (póki można) i nie protestować do 15.09...
 
@Der myślisz, że w swojej Izbie nie próbowałam wydobyć informacji. Próbowałam. Nie da się. Tajemnicą objęte są propozycje DIA'sa, tajemnicą objęte są propozycje ZZ. Nie działają żadne argumenty. Nie ma informacji czy nadal trwają negocjacje i nad jakimi propozycjami. Tajemnicą jest także to czy wypłacona będzie premia półroczna. Nic nikt nie chce powiedzieć. Dlatego nie jestem już członkiem ZZ, bo jako szeregowy członek związku też nie miałam prawa nic wiedzieć.
 
Tak sobie mysle, ze zarzad ZZ Celnicy.pl winien ustalic jednolite zasady komunikacji na poziomie DIAS-ow aby te same zasady funkcjonowaly we wszytskich kolach.
 
odpowiedzią na brak komunikatu jest informacja w "PODWYŻKI" , wpis KATRYNA@ - świadczy o braku podpisu porozumienia przez związek.
 
Koleżanki i koledzy związkowcy, czy może już znana jest Wam treść porozumienia z DIAS w Szczecinie?
 
Koleżanki i koledzy związkowcy, czy może już znana jest Wam treść porozumienia z DIAS w Szczecinie?
Wciaz brak porozumienia w IAS Szczecin? Nie wiem jak mam urlop planowac i czy bedzie dodatkowe 50 zl czy nie😀. Czy jechac na "RODOS" czy jednak wybrac Riviere Baltycka...
 
Back
Do góry