• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

gruszka 2010

cyryl

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
UC Łódź
Spore pieniądze, z odsetkami za osobę ok. tysiąca. Ktoś wie czy to się hurtem podpisywało (chyba na jakimś związkowym druku) czy kazdy idywidualnie?

Nie wiem jak w innych izbach, być może podobnie, ale w Łodzi wszyscy w grudniu 2010 r. podpisywali skserowane kopytko bez konkretnych kwot o wypłatę różnicy dopłaty do wypoczynku.
Kędzierska wszystkim odpisywała, że wnioski będą przedmiotem troski jej radców i sprawa przyschła. Jeżeli ktoś sobie to przypomina to we wniosku z głównej strony warto przywołać pismo z grudnia 2010.
 
każdy indywidualnie wzór do podpisania był przekazany przez łodzkie zz, tylko podpis i data ,przełom 2010/11,
z tego co pamietam wszyscy podpisywali i zbiorowo szło do izby
 
Myślę, że te działania DIC są powodowane strachem. Podeślijcie mi to pismo proszę i nic się nie przejmujcie tym, to bowiem w mojej ocenie strachy na lachy. Jeżeli bowiem chodzi o należność główną to nie znam przypadku przegranej gdy ktoś złożył pierwotny wniosek przed 19 marca 2010, a wyroków Sądowych było już bardzo, bardzo dużo. Natomiast co do odsetek to tak jak w naszym Komunikacie http://celnicy.pl/content.php/1842-...sprawie-złej-woli-przy-rozpatrywaniu-wniosków
 
Patologie w IC Łódź

DIC Łódź Dorota Kędzierska rozsyła do podległych funkcjonariuszy, którzy złożyli pozwy do sądu w sprawie tzw. gruszki nieformalne pisma, że w przypadku wygranej przez dic apelacji funkcjonariusze zostaną zmuszeni do zwrotu świadczenia oraz obciążeni ustawowymi odsetkami. Pismo jest dziwaczne bo pozbawione podstaw prawnych i wygląda na zastraszanie podległych sobie funkcjonariuszy.
Myślę, że o takich patologiach funkcjonariusze powinni bezpośrednio informować nowego ministra finansów.
Lokalne związki wiedzą o patologicznym postępowaniu dic.
Czekamy na interwencję.
Myślę, że te działania DIC są powodowane strachem. Podeślijcie mi to pismo proszę i nic się nie przejmujcie tym, to bowiem w mojej ocenie strachy na lachy. Jeżeli bowiem chodzi o należność główną to nie znam przypadku przegranej gdy ktoś złożył pierwotny wniosek przed 19 marca 2010, a wyroków Sądowych było już bardzo, bardzo dużo. Natomiast co do odsetek to tak jak w naszym Komunikacie http://celnicy.pl/content.php/1842-...sprawie-złej-woli-przy-rozpatrywaniu-wniosków

Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego szkolenie Przeciwdziałania mobbingowi w miejscu pracy - w Izbie Celnej w Łodzi zostało ograniczone jedynie do kadry kierowniczej to ma teraz odpowiedź. Tak żeśmy sie wyszkolili żeby mobbingowany nie mógł naszego mobbingowania przekuć w dowody procesowe. Z tego punktu widzenia to dobrze wydane pieniądze.
Pewnie za chwilę dowiemy się o co chodzi z certfikatem urząd przyjazny podatnikowi.
 
Patologie w IC Łódź

DIC Łódź Dorota Kędzierska rozsyła do podległych funkcjonariuszy, którzy złożyli pozwy do sądu w sprawie tzw. gruszki nieformalne pisma, że w przypadku wygranej przez dic apelacji funkcjonariusze zostaną zmuszeni do zwrotu świadczenia oraz obciążeni ustawowymi odsetkami. Pismo jest dziwaczne bo pozbawione podstaw prawnych i wygląda na zastraszanie podległych sobie funkcjonariuszy.
Myślę, że o takich patologiach funkcjonariusze powinni bezpośrednio informować nowego ministra finansów.
Lokalne związki wiedzą o patologicznym postępowaniu dic.
Czekamy na interwencję.
Myślę, że te działania DIC są powodowane strachem. Podeślijcie mi to pismo proszę i nic się nie przejmujcie tym, to bowiem w mojej ocenie strachy na lachy. Jeżeli bowiem chodzi o należność główną to nie znam przypadku przegranej gdy ktoś złożył pierwotny wniosek przed 19 marca 2010, a wyroków Sądowych było już bardzo, bardzo dużo. Natomiast co do odsetek to tak jak w naszym Komunikacie http://celnicy.pl/content.php/1842-...sprawie-złej-woli-przy-rozpatrywaniu-wniosków

Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego szkolenie z Przeciwdziałania mobbingowi w miejscu pracy - w Izbie Celnej w Łodzi zostało ograniczone jedynie do kadry kierowniczej to ma teraz odpowiedź.
Tak żeśmy się wyszkolili żeby mobbingowany nie mógł naszego mobbingowania przekuć w dowody procesowe. Z tego punktu widzenia to dobrze wydane pieniądze.
Pewnie za chwilę dowiemy się o co chodzi z certyfikatem urząd przyjazny podatnikowi.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry