• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Godność munduru

To nie mundur ale drelich roboczy!!! Budowlańcy mają ladniejsze ogrodniczki i barzdiej sa powazani przez pracodawców!
 
Odpowiedź Experta

Jack Smith spytał:
No cóż - nie wiem dlaczego w wątku o mundurze i godności wplata się niejaką Foltę
pikieta069.jpg
...bo drogi Jack'u Smith, dzięki temu konkretnemu mundurowi (pierwszy mundur z prawej) pójdziecie bezboleśnie dla Władzy, na zieloną trawkę.
 
A Tomek Ludwiński na widok tego "munduru" to zakrywa twarz, żeby się nie poluć ze śmiechu. Figurant Adam założył czarne okulary żeby ukryć obrzydzenie, a z "inteligentnej inaczej" twarzyczki Smolińskiej (z wiadomych powodów gastrycznych - bez munduru) ... to i Salomon nie naleje :D
 
nie_celnik napisał:
Odpowiedź Experta

Jack Smith spytał:
No cóż - nie wiem dlaczego w wątku o mundurze i godności wplata się niejaką Foltę
...bo drogi Jack'u Smith, dzięki temu konkretnemu mundurowi (pierwszy mundur z prawej) pójdziecie bezboleśnie dla Władzy, na zieloną trawkę.

drogi Expercie - wiem jak wygląda ta pani (specjalnie z małej i specjalnie bez nazwiska - jak wspomniałem - do związków mam "sentyment" 8) ) .
Co do zielonych trawek - mówi się trudno i żyje się dalej. Nie w tej chorej instytucji to może i trzeba będzie wyjechać - znowu daleko od domu ale może w końcu za pieniądze a nie za "diety" - jak to pewnego razu niemieccy celnicy nam powiedzieli dowiadując się o pensjach :lol:

pozdrawiam
 
nie_celnik napisał:
Odpowiedź Experta

Jack Smith spytał:
No cóż - nie wiem dlaczego w wątku o mundurze i godności wplata się niejaką Foltę
...bo drogi Jack'u Smith, dzięki temu konkretnemu mundurowi (pierwszy mundur z prawej) pójdziecie bezboleśnie dla Władzy, na zieloną trawkę.


A ja sie pytam, komu mam przeslac rachunek za czyszczenie zarzyganej klawiatury w laptopie :?:
Na przyszlosc ostrzegajcie "uwaga sceny drastyczne " :twisted:
 
I po co było wprowadzać nowe wzory mundurów? Mundury o wiele ładniejsze i bardziej funkcjonalne od starych. Czy w KAS ubiorą nas znowu w coś innego?
 
mundury

dzisiaj odebrałem polówkę. Dla mnie bomba - nareszcie nie muszę w "ancugu" skakać po tirach, gnieść się w osobówkach - wygoda. Dla mnie bycie "mundurowcem" też ma znaczenie - jestem z tego dumny. Moi koledzy twierdzą, że do sklepu w nowym gajerze nie wejdą - świecą - a ja przeciwnie. Dla mnie jest to służba, której poświęcam każdą chwilę. Mogę pracować w każdym czasie i o każdej porze. I tak już od dobrych nastu lat.
Pozdrawiam wszystkich cyników - NIKT NIE KARZE WAM PRACOWAć W MUNDURACH!!!
 
Re: mundury

wyjadacz napisał:
dzisiaj odebrałem polówkę. Dla mnie bomba - nareszcie nie muszę w "ancugu" skakać po tirach, gnieść się w osobówkach - wygoda. Dla mnie bycie "mundurowcem" też ma znaczenie - jestem z tego dumny. Moi koledzy twierdzą, że do sklepu w nowym gajerze nie wejdą - świecą - a ja przeciwnie. Dla mnie jest to służba, której poświęcam każdą chwilę. Mogę pracować w każdym czasie i o każdej porze. I tak już od dobrych nastu lat.
Pozdrawiam wszystkich cyników - NIKT NIE KARZE WAM PRACOWAć W MUNDURACH!!!

Otóż to - biadolą, narzekają, marudzą - innymi słowy mędzą. Tylko jakoś nikt nie chce wyskoczyć z tego munduru :?
 
taaaak, aż się łezka w oku kręci....

Płaszcz z sukna do kolan, czapka uszanka...tylko pepeszę chwycić w dłonie lub pałę i tarczę, i już można było robić za statystę w filmie historycznym :lol: a jak na tym wygodnie się spało :oops:
 
Back
Do góry