• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gdzie są Nasze pieniądze Panie Dyrektorze ??

Sydney

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
IC Łódź
Panie Dyrektorze mam takie małe pytanko :shock:
Męczy mnie jedna sprawa :roll: … wszystkie lub prawie wszystkie Izby w Polsce dostały pieniążki tzw. „ZAJĄCZKOWE”.
My o świętach już zapomnieliśmy, ale nie zapomnieliśmy o pieniądzach, które nam się należą.
Pieniądze nie są wygospodarowane z oszczędności Izbowych tylko to była kasa przekazana z Ministerstwa.
Czyżby znowu „księgowość” trzymała pieniążki na koncie i nabijała procenciki :?: :?:
Przecież to NASZE pieniądze :!: :!:
Więc pytam:
KIEDY DOSTANIEMY PIENIĄDZE TZW. „ZAJĄCZKOWE” :?: :?:
 
Żenujące jest dla urzędnika żebranie o 300 zł . W Łodzi jest ulica Skarbowa gdzie powstały domy i mieszkania urzędników skarbowych. teraz na takie mieszkania i osiedle stać chyba tylko , no właśnie, kogo. Myślę ,że stać na to mieszkanie Krzyśka ,Tygryska, Kłapouchego i jego wiernych Trabantów i Wartburgów, Laufrów i innych gońców dobrej nowiny. Cadyk z Radomska dba aby im przyświecały dobre gwiazdy w drodze naszej reformy.Szalom.
 
Brawo

No i dzięki Panie Dyrektorze :D
Nie ładnie tak przetrzymywać Nasze pieniądze dla własnych (Izbowych) oszczędności.
To do główno dowodzącego kasiorką :oops: wstyd :oops:
Mam nadzięję że nie musieliście likwidować lokaty przed terminem :lol: :lol: :lol:
 
Znowu sprawa pieniędzy

Ostatnio piszę tylko o pieniążkach :D

Jest czerwiec to wiemy wszyscy ale nie wszyscy wiedzą że większość Izb zbiera się do wypłacania pieniędzy z 3% funduszu nagrodowego (chyba tak to się nazywa).
Ciekawe jak będzie u nas :?: :?:
Znowu będzie wielkie dzielenie i rozdawnictwo. :twisted:

Będę kontrolował sytuację i powiem wam kiedy i po ile średnio było w poszczególnych Izbach w Polsce.

Porównamy :shock:
 
Back
Do góry