• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gdzie jest Kobretti 2?

Mamy znowu na forum nowego-starego wysłannika pana KP.To jest jego metoda na usunięcie tego linku.Fampir już się nie sprawdza...żenada...

trzeba byc uposledzonym zeby myslec ze to robi (tj, usuwa) ten watek KP albo AI. przez ponad rok byl watek kobretti 1 gdzie naprawde rowno sie pisalo i mysle ze i i KP i AI odpisywali wowczas a i MF to czytalo.

teraz to jest gowno nie rozmowa ktora mialaby cos zmienic. dyslektyk, brzuchacz, slepak i debil tutaj pisze, a nie ludzie ktorzy szanuja i cenia ta sluzbe
 
Nie zarejestrowany napisał:
trzeba byc uposledzonym zeby myslec ze to robi (tj, usuwa) ten watek KP albo AI. przez ponad rok byl watek kobretti 1 gdzie naprawde rowno sie pisalo i mysle ze i i KP i AI odpisywali wowczas a i MF to czytalo.

teraz to jest gowno nie rozmowa ktora mialaby cos zmienic. dyslektyk, brzuchacz, slepak i debil tutaj pisze, a nie ludzie ktorzy szanuja i cenia ta sluzbe

No i ty!..też tu piszesz..brzuchomówco..niby nieupośledzony...
 
Nie zarejestrowany napisał:
trzeba byc uposledzonym zeby myslec ze to robi (tj, usuwa) ten watek KP albo AI. przez ponad rok byl watek kobretti 1 gdzie naprawde rowno sie pisalo i mysle ze i i KP i AI odpisywali wowczas a i MF to czytalo.

teraz to jest gowno nie rozmowa ktora mialaby cos zmienic. dyslektyk, brzuchacz, slepak i debil tutaj pisze, a nie ludzie ktorzy szanuja i cenia ta sluzbe

A kto niby jeszcze ceni tę Służbę?
 
Makowiec

Nie zarejestrowany napisał:
ja sie odzywam poniewaz mam cel ws takich osob jak ty i podobne tobie

Daruj sobie, błaźnie, popleczniku KP.Wiadomo przecież, że to nie KP i AI usuwali te linki...ale wpływ na to mogli mieć i na pewno mieli.Nikt nie lubi jak mu sie obrabia d..,tym bardziej na forum publicznym.Prawda w oczy kole!Nieprawdaż, fanie makowca?
 
ratuj

Nie zarejestrowany napisał:
A kto niby jeszcze ceni tę Służbę?

Fampir ratuj!Naszą, Twoją jedyna, ukochaną Służbę Celną atakują! Pomocy!!!!wszyscy ludzie dobrej woi pomóżcie Fampirowi!!Ratować Służbę..
 
Fampir ratuj!Naszą, Twoją jedyna, ukochaną Służbę Celną atakują! Pomocy!!!!wszyscy ludzie dobrej woi pomóżcie Fampirowi!!Ratować Służbę..

Pomagam, oto jego ostatni wpis na linku IC WA=wa:
"Nie, nie cierpię. A co do myślenia i patrzenia to ja widzę, że większość funkcjonariuszy Służby Celnej, niestety dzieli służby wg dziwnego dla mnie schematu:
Mundurowy - ma przywileje, uprawnienia, dobre wynagrodzenie i oczywiście najważniejsze - wcześniejszą emeryturę
Umundurowany - nie ma przywilejów, zarabia słabo i będzie musiał pracować do 65 lat.

Sorry, przecież nikt na siłę nikogo tu nie trzyma, Ja tego nie rozumiem: najpierw człowiek zgłasza się na nabór, zgadza się na zaproponowane mu warunki a po roku stwierdza, że należy mu się pensja rosnąca najlepiej 500 zł co rok i właściwie to powinien mieć przywileje jak w innej służbie. Przecież droga wolna i można spróbować swoich sił w naborze do służby która te, rzeczy oferuje. "

Niezły psycholog...to zdjęcie z pokazów pod MF ,itd...Misję wypełnił..prawie.Teraz pewnie sie pojawi w innym wcieleniu...
 
Gdzie Wasze jaja?

Nie zarejestrowany napisał:
Zgadzam się w 100%. WZP W-wa-co tam słychać w piekiełku pana KP?

Chyba panowie z WZP W-wa przy przeprowadzce na ul. Cybernetyki ,zostawili swoje "graty" na Modlińskiej.Może nieliczni,którzy jeszcze je mieli, zabrali je ze sobą.Ale to juz wymierający gatunek-co widać po tym forum-podziekujcie panu KP.Szkoda gadać..
 
Back
Do góry