• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gdzie Ci mężczyźni, gdzie Ci związkowcy...

Po ostatnim poście pana Andrzeja zamykam tymczasowo temat ale będę tu regularnie zaglądał poczytać coś ciekawego na swój temat.

Panie Andrzeju czekam na spotkanie a pozostałym uczestnikom dyskusji pragnę zakomunikować, że żadna z waszych uwag nawet w najmniejszym stopniu mnie nie uraziła. Spłynęły po mnie jak po przysłowiowej kaczce. A to dlatego, że słowem w swoim poście nie wspomniałem o tym, że JA nie dostałem nagrody czy JA nie dostałem orderu.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia
P.s. należę do związku
 
Po ostatnim poście pana Andrzeja zamykam tymczasowo temat ale będę tu regularnie zaglądał poczytać coś ciekawego na swój temat.

Panie Andrzeju czekam na spotkanie a pozostałym uczestnikom dyskusji pragnę zakomunikować, że żadna z waszych uwag nawet w najmniejszym stopniu mnie nie uraziła. Spłynęły po mnie jak po przysłowiowej kaczce. A to dlatego, że słowem w swoim poście nie wspomniałem o tym, że JA nie dostałem nagrody czy JA nie dostałem orderu.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia
P.s. należę do związku
Witam szanownego KoniaRafała, a może kobyłe Rafalle !!!! Te wypociny które napisałeś pod adresem Andrzeja, świadczą o twoim pustym i mało rozwiniętym intelekcie. Chciałbym się dowiedzieć gdzie taki ssak, zmień nazwę bo obrażasz konie!!! udziela sie służbowo ??? Przewodniczący cieżko tyrał na pasach, bo go przenosili żeby za lekko nie miał. To jeden z nielicznych który z takim stażem służby jeszcze pracuje w tej służbie, mimo że granica nie była mu obca!!! Śmiesz pisać że piastuje ciepłą posadkę ??? Jesteś jednym z wielu, któremu cieżko jest zostać członkiem związku i przelać 15 zł, czekasz tylko kto zrobi coś za Ciebie. Po co tracić 15 zł lepiej wydać to na flaszkę i wypić ze znajomymi królika. Tak jak napisałem wcześniej w innym poście, takich jak Ty w tej służbie nawet ślepy by dostrzegł !!! Czekam rownież na to spotkanie, chętnie wymienię poglądy i nie tylko !!!!!
 
Dziękuję za wszystkie wpisy w tym wątku. Proszę jednak, by nie eskalować napięcia i powściągnąć emocje. Mam wrażenie, że wszystko w temacie zostało powiedziane, by intencje piszących były wystarczające czytelne. KońRafał ma prawo do swoich krytycznych ocen wobec mojej osoby i Związku (zwłaszcza jeśli należy do związku). Gdyby był członkiem, któremu leży na sercu dobro ruchu związkowego, skierowałby swoje zastrzeżenia najpierw do Zarządu Izbowego, a gdyby nie odniosło to oczekiwanego skutku, to zwróciłby się do Zarządu Głównego. Postanowił jednak użyć forum, by za pomocą insynuacji podkopywać zaufanie do Związku, Zarządu Izbowego i w szczególności mojej osoby. To nie jest w porządku.
 
Back
Do góry