• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

FOŁTA?

eresenowiec

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2007
Posty
293
Punkty reakcji
0
NIech mi ktoś wyjaśnie kto ją upoważnia do zabierania głosu w naszej sprawie. Tej pani już podziękowaliśmy !!!!
Niech ktoś poinformuje media , że to nie jest właściwa osoba do rozmów o sprawach polskiego cła (ona to może wystąpić TVN Style na temat niemodnych fryzur) :D :D :D
A kompetentne osoby to Barbara i Sławek.
 
eresenowiec napisał:
NIech mi ktoś wyjaśnie kto ją upoważnia do zabierania głosu w naszej sprawie. Tej pani już podziękowaliśmy !!!!
Niech ktoś poinformuje media , że to nie jest właściwa osoba do rozmów o sprawach polskiego cła (ona to może wystąpić TVN Style na temat niemodnych fryzur) :D :D :D
A kompetentne osoby to Barbara i Sławek.
Spokojnie, w tej chwili jedność ponad wszystko. ZZ mają działać i mówić jednym głosem. Animozje na bok. A później przyjdzie czas na rozliczenia.
 
eresenowiec napisał:
NIech mi ktoś wyjaśnie kto ją upoważnia do zabierania głosu w naszej sprawie. Tej pani już podziękowaliśmy !!!!
Niech ktoś poinformuje media , że to nie jest właściwa osoba do rozmów o sprawach polskiego cła (ona to może wystąpić TVN Style na temat niemodnych fryzur) :D :D :D

Na jakiej podstawie uważasz, że fryzura a la "tapir" jest już niemodna????
Mam taką samą - od 20 lat :lol: :lol: :lol:
 
heh ... ach te chochliki drukarskie ... Na TVN24 wypowiadała się niejaka Pani FoUta! hehe to się nazywają rzetelne informacje
 
a może znowu Fotyga :shock: ale jak jest pokazana osoba występująca to jeszcze o pomyłkę dośc trudno - fryzury jednak mocno różne - no chyba że ktoś już "świętuje" od jakiegoś czasu
 
Panowie i Panie ja w Cle przeżyłem wszystko, poprzednie strajki, alokację itd. Proszę o jedno nie kłóćmy się.
 
Negocjatorzy !!!! - mamy gdzieś Wasze humory!
Waszym zadaniem było uzyskanie porozumienia!
Sztuka negocjacji to - dwa kroki wprzód, jeden w tył. Możemy stracić wszystko przez Waszą nieudolność. Lepiej wynająć negocjatorów z prawdziwego zdarzenia, tj. mówił poprzednik.
Poproście o kolejny termin do negocjacji. Oczekujemy na obszerne wyjaśnienia i opis przebiegu negocjacji - na forum lub w TV !!!!!
 
Dyskusja na żywo! Przed kamerami! - Tylko tak dwie strony nie będą miały możliwości okłamywania nas na łamach mediów
 
Anonymous napisał:
Negocjatorzy !!!! - mamy gdzieś Wasze humory!
Waszym zadaniem było uzyskanie porozumienia!
Sztuka negocjacji to - dwa kroki wprzód, jeden w tył. Możemy stracić wszystko przez Waszą nieudolność. Lepiej wynająć negocjatorów z prawdziwego zdarzenia, tj. mówił poprzednik.
Poproście o kolejny termin do negocjacji. Oczekujemy na obszerne wyjaśnienia i opis przebiegu negocjacji - na forum lub w TV !!!!!

Możemy stracić wszystko, ale przez tych którzy się z Nami nie solidaryzują, poszli do pracy i zasuwają aż miło jak np IC Katowice !!!!!!!!!!!!!!! :evil:
 
Brawo Fołta!
Nie dała się zbić z tropu Rymanowskiemu, z kamienną twarzą, z prędkością karabinu maszynowego recytowała nasze żądania. Wypadła naprawdę świetnie!

Pomimo "tapira" na głowie DUŻY POZYTYW!
 
Back
Do góry