• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ekwiwalent za niewykorzystany urlop

G

Guest

Gość
Zwoliłem się z pracy w cle. Z uwagi na niewykorzystany urlop na świadectwie mojej pracy znalazł się zapis o wypłaceniu ekwiwalentu za X dni urlopu. rzecz w tym ze go nie otrzymałem (chyba ze czegos nie wiem lol). W jakim terminie pracodawca jest do tego zobowiązany? Z tego co wiem powinien to zrobić do ostatniego dnia zatrudniena.. Czy w tym zakresie były jakies zmiany? Z kim w Izbie rozmawiac na taki temat (kadry, płace a może finansowy?)
 
O każdorazowym naruszeniu praw pracowniczych należy powiadamiać Państwową Inspekcję Pracy :oops: Pamietaj robisz to dla siebie i dla Innych którzy jeszcze zostali.
Bezprawne działania w zakresie łamania Prawa Pracy niestety idą z góry od samego Szefa Slużby Celnej,
:twisted: pseudo prawnicy z Departamentu Służby Celnej jako pierwsi powini zaliczyć bruk, niestety to się przenosi jak zaraza do Izb Celnych .
Przypominam alokację jej wykonawcy mają się nadal dobrze.( krzywdy nie mają).
W niektórych Izbach Dyrektorzy po kontroli PIP zostali już skierowani na szkolenia z Prawa Pracy, niestety jak się jest notorycznym nieuczciwym kłamcą takie szkolenie w niczym nie pomoże.
Tylko wysoka kara powinna być dla nich nagrodą .
Apeluję do kolegów jeśli się zwolniliście i macie podobne sytuacje z naruszeniami Prawa Pracy powiadamiajcie w trybie ekspresowym PIP dopóki SC jeszcze istnieje. :lol:
 
Back
Do góry