• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Egzamin 17-18 września

zapomniałaś dodać że czekają na termin żeby szybciej oblać i uwolnic się od opłat za zkc i moduły i witaj Irlandio!
 
Witam, byłem na tym egzaminie, komisja była "NORMALNA" w przeciwieństwie do tamtej w czerwcu. Trzy osoby nie zaliczyły, dwie pisemnego i jedna ustnego. Stres oczywiście był jak to przy każdym egzaminie, ale jest do przodu.
 
Ktoś nie zaliczył ustnego? Myślałam że tylko na pisemnym 2 osoby odpadły. Na teście było dużo pytań z przeznaczeń, kks-u, akcyzy po kilka z ordynacji taryfy i wartości. Na ustnym moduły to podstawa. Powodzenia i przychylności niebios.
 
Gratuluję:) Czy na ustnym można korzystać z Kodeksu w czasie przeznaczonym na przygotowanie odpowiedzi na wylosowane pytania? Czy pamiętacie pytania, jakie wylosowaliście na ustnym?
 
Może i tak, bo mam zamiar zdać ten egzamin. Pytam dlatego, ponieważ mój znajomy, który zdawał rok temu, korzystał w sposób ograniczony z kodeksu. Pytam, czy jest to kategorycznie zabronione, czy nikt nie zapytał, czy można.
 
Z tego co pamiętam, to ktoś wszedł na salę z kodeksem i nie było żadnej siary z tego powodu. Ja osobiście przygotowywałem się ze swoich skryptów i też spoko.
pozdr:)
 
Back
Do góry