• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Działania NUC w Przemyślu

Pathology, pathology, pathology, pathology, pathology,

Pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology, pathology,pathology, pathology, pathology, pathology, pathology,
 
Zeby niebylo nieporozumien, nie jestem nikim waznym w cle, zadnym tam kierownikiem ale musze napisac, ze jak czytam takie posty to bierze mnie na mdlosci, nie osadzam czy masz racje czy nie ale na litosc boska ludzie co wy robicie?
Wywlekanie brudow na forum? jestem celnikiem wiele lat,odbior spoleczny byl rozny : od zazdrosci po niechec, zlość ale nigdy nie byl obojetny w spoleczenstwie. teraz usilujemy budowac wizerunej SC. policji sie udalo odbudowac po niechlubnych czasach milicji i ormo, a nam ? czy dalej bedziemy sie wstydzic nosic ten mundur, mowic gdzie sie pracuje?
Te sprawy o ktorych piszesz mozna zalatwic na wiele sposobow a ty wybrales najgorszy z mozliwych , pokaz mi ktore srodowisko w ten sposob zalatwia swoje "trudne" sprawy? takim pisaniem przynosisz hanbe kilkunastu tysiacom normalnych ludzi w mundurze celnika. Nie wiesz jak takie sprawy sie zalatwia? zaapytaj sie starszego kolegi to ci powie - jest naczelnik, jest dyrektor, sa zwiazki . mysle ze koledzy ciebie zidentyfikuja a wtedy nie powoinni ci podawac reki- ja bym nie podal. tak naprawde takim postem nic nie osiagniesz a wielu nieprzychylnych naszej sluzbie bedzie to wykorzystywac chocby w serialu plebania gdzie celnik przedstawiony jest jak w mundurze pije alkohol i mowi do syna ze z pensji to by nie wyzyl...i nie miejmy pretensji do scenarzystow tylko do takich jak ty, ktorzy tych scenarzystow utwierdzaja w swojej "racj". dziwi mnie tez postawa administratorow tego forum (jezeli takowi wogole sa) tak szkodliwy dlanaszej sluzby post nie powinien sie ukazac , przepraszam za błędy interpunkcyjne ale pisze na goraco bez poprawek a windowsa mam nie polskiego. pozdrawiam wszystkich

Prawda jest taka że Naczelnik, Dyrektor i wszyscy święci dobrze wiedzą o wszystkim i nie robią nic by to zmienić a tym samym by zmienic wizerunek SC. W związku z tym jak inaczej można zwrócić uwagę na patologie, niesprawiedliwości, chamstwo, agresję i pychę niektórych kolegów wśród których trzeba pracować (nie wszystkich rzecz jasna) jeśli wszystkie środki zawodzą. Może masz na to receptę inną od tych które wymieniasz bo te akurat znam i już dawno nie zadziałały. Jeśli zaś chodzi o związki to po pierwsze sygnalizowały już przełożonym o tym co może wyniknąć z takiego a nie innego zarządzania przejściem granicznym i nie wskórały nic a po drugie to właśnie Sławek zwraca się powyżej z prośbą o sygnalizowanie takich spraw by móc poruszyć to na spotkaniu z Dyrektorem które chce zorganizować i żeby nie być gołosłownym powinno się nie tylko pisać o tym co się podejrzewa lub czego się domyśla ale poprzeć zarzuty przykładami.Co do szkodliwości to wątpię co jest bardziej szkodliwe dla SC, czy takie posty czy rzeczywiste zachowania niektórych funkcj. w tym również przełożonych OC na oczach podróżnych, kierowców, firm, agencji itd. bo jak cię widzą tak cię piszą.
 
a propos to jest ciekawy artykuł w ostatnich Faktach i Mitach pt. Mafia Celna
z tego co wiem to dopiero początek opowieści na temat pewnego leśnego oddziału na kresach.
 
a propos to jest ciekawy artykuł w ostatnich Faktach i Mitach pt. Mafia Celna
z tego co wiem to dopiero początek opowieści na temat pewnego leśnego oddziału na kresach.

http://www.faktyimity.pl/ReadingRoom/Default.aspx a ty duzo wiesz ...mysle ze ktos chce sklocic czarnych i tych z pasa tylko patrzec jak sie zacznie, kto sie bawi gownem musi smierdziec w medyce bylo identycznie najpierw prasa potem prorok zawinal jednych i drugich moze po tym artykule czarni innym okiem poatrza na swoich kolegow z pasa
 
http://www.faktyimity.pl/ReadingRoom/Default.aspx a ty duzo wiesz ...mysle ze ktos chce sklocic czarnych i tych z pasa tylko patrzec jak sie zacznie, kto sie bawi gownem musi smierdziec w medyce bylo identycznie najpierw prasa potem prorok zawinal jednych i drugich moze po tym artykule czarni innym okiem poatrza na swoich kolegow z pasa

Wiem bo obserwuję to na każdej zmianie.
nikt nikogo skłócać nie musi bo czarni sami nie chcą by ich lubiano.Niech przestaną mieszać jajami w kieszeniach, nauczą się pracy celnika i wezmą się do pracy to może ich polubimy.
 
Czy bzdury to już ktoś inny rozstrzygnie.Nie nam to oceniać. W ogóle to dziwi mnie dlaczego tak łatwo oceniacie w kategoryczny sposób kto jest winny i w jakim stopniu, a kto nie.Krytykujecie NUC i innych rządzących nami, że podejrzewają, że pomawiają a sami się smarujecie i potem dyskusja kto ma rację w dodatku przypominająca dialogi na poziomie kierownictwa OC Korczowa.
Napisali? Trudno, zawsze ktoś niezadowolony napisze.
Powiedzieli? Trudno, zawsze ktoś coś będzie miał do powiedzenia.
Nie trzeba się bronić przed czymś co nie ma miejsca więc po co dyskutować.
Niewinni się nie tłumaczą bo nie ma z czego.
 
przypominająca dialogi na poziomie kierownictwa OC Korczowa



No właśnie.Bracie i matołek już zupełnie nie panują nad przejściem,na kanale czeka się jak w mięsnym za komuny,zielony korytarz to jakieś nieporozumienie a sztandarowe słowa szefa ,,OCZEKUJĘ WYNIKÓW,,kierowane do każdego funkcjonariusza budzą śmiech i politowanie.Proponuje korytarz powietrzny i kontrolę wstepną na wysokich rusztowaniach,może to wypali?No i proszę już na szefa nie mówić ,,BRACIE,,, bo się oduczył to powtarzać tylko ,,OCZEKUJĘ WYNIKÓW,, bo ciągle to powtarza.Matołek bez zmian,szlify oficerskie nie zmieniły jego ilorazu inteligencji.
 
moze troche do roboty

No właśnie.Bracie i matołek już zupełnie nie panują nad przejściem,na kanale czeka się jak w mięsnym za komuny,zielony korytarz to jakieś nieporozumienie a sztandarowe słowa szefa ,,OCZEKUJĘ WYNIKÓW,,kierowane do każdego funkcjonariusza budzą śmiech i politowanie.Proponuje korytarz powietrzny i kontrolę wstepną na wysokich rusztowaniach,może to wypali?No i proszę już na szefa nie mówić ,,BRACIE,,, bo się oduczył to powtarzać tylko ,,OCZEKUJĘ WYNIKÓW,, bo ciągle to powtarza.Matołek bez zmian,szlify oficerskie nie zmieniły jego ilorazu inteligencji.[/QUOTE]

moim zdaniem ty powinienes byc kierownikiem oddziału bo taki madry jestes
a nie - powineenes byc naczelnikiem ale chyba tez nie bo ty wszystko wiesz wiec zrobimy cie dyrektorem izby - odpowiada ?
 
Ja tez chce być kierownikiem lub naczelnikiem a nawet dyrektorem !!!!!


Prawda cała prawda, przyzwyczajcie się w końcu do krytyki, jacy to jestescie elokwentni i ważni :d
 
moim zdaniem ty powinienes byc kierownikiem oddziału bo taki madry jestes
a nie - powineenes byc naczelnikiem ale chyba tez nie bo ty wszystko wiesz wiec zrobimy cie dyrektorem izby - odpowiada ?[/quote]



nie mogę być kierownikiem,bo nie umiem się kajać i włazić w dupę,nie mogę być dyrektorem,bo nie umiałbym być polityczną p............., nie wiem wszystkiego tylko wierzę w logikę i zdrowy rosądek,którego brakuje naszej władzy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nuc

Pan NUC powinien się głęboko zastanowić nad swoimi działaniami. Różne plany i wizje co do rozwoju UC bardzo pięknie wyglądają na prezentacjach. Piękne słowa nadają się Panie NUC do sali wykładowej - tutaj trzeba działać. Mniej kija a więcej marchewki.
 
Hmmm, ciekawe kim jesteś.......

No wiadomo kim ... To chyba nasz Bartosz ale któryś z jego przybocznych. Stawiam na trzeciego. No bo jakby inaczej, przecież wyciągnął go na piedestał (a my wszyscy wiemy co potrafi robić nasz Jędrek i jaki z niego fachowiec... ha, ha, ha ...). To ma swój cel, jak ktoś czyta na forum to ma wrażenie że opinie co do działań NUC są różne, niejednoznaczne. Gówno prawda.
 
No wiadomo kim ... To chyba nasz Bartosz ale któryś z jego przybocznych. Stawiam na trzeciego. No bo jakby inaczej, przecież wyciągnął go na piedestał (a my wszyscy wiemy co potrafi robić nasz Jędrek i jaki z niego fachowiec... ha, ha, ha ...). To ma swój cel, jak ktoś czyta na forum to ma wrażenie że opinie co do działań NUC są różne, niejednoznaczne. Gówno prawda.
a co takiego narozrabiał Jędrek ?
 
Naczelnik wporzo szkoda tylko że nie widzi jak w pewnym leśnym oddziale niedościgniona w swej beznadziejności para czyli Flip i Flap odwraca jego uwagę od poważnych transportów tirowych głupotami i drobiazgami z osobówki. Czyżby ktoś miał w tym megaprocederze udziały? Pytanie kto. Może jestem naiwny ale nie wierzę że naczelnik.
 
Back
Do góry