• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyrektor "Na celowniku" w TVP

trinity6

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Piekny gest z okazji Dnia Dziecka, mam nadzieje ze plynacy z glebi serca!! A ja poraz pierwszy zobaczylam jak dyrektor wyglada z bliska:))))

pzdr :lol:
 
A to ten Pan ma SERCE

:) To ten Pan ma serce ? ,ciekawe , a może ma też sumienie też ciekawe ale chyba wątpliwe .Myślę że prędzej je mają kaczki w pokoju Pani rzecznik dyscyplinarnej .umiłowanej Seniority G.
Aby się przekonać czy ten Pan ma serce poroś go o coś a napewno ci odmówi albo miesiacami będzie zwlekał z odpowiedzią . popatrz nawet nie widziałeś jego jaśniejacego oblicza ,tego ludzkiego Paniska on poprostu jest Ponad.Czasami tylko jak z zakurzonych zdjęć z lat 70 tych Pstryk ON i dzieci ale frajda .Ten Pan już tylu ludziom zrobił ,dobrze" że nawet kabli od rozrusznika już nie ma
 
Re: A to ten Pan ma SERCE

smok napisał:
:) To ten Pan ma serce ? ,ciekawe , a może ma też sumienie też ciekawe ale chyba wątpliwe .Myślę że prędzej je mają kaczki w pokoju Pani rzecznik dyscyplinarnej .umiłowanej Seniority G.
Aby się przekonać czy ten Pan ma serce poroś go o coś a napewno ci odmówi albo miesiacami będzie zwlekał z odpowiedzią . popatrz nawet nie widziałeś jego jaśniejacego oblicza ,tego ludzkiego Paniska on poprostu jest Ponad.Czasami tylko jak z zakurzonych zdjęć z lat 70 tych Pstryk ON i dzieci ale frajda .Ten Pan już tylu ludziom zrobił ,dobrze" że nawet kabli od rozrusznika już nie ma




Mam gleboka nadzieje, ze nie bede musiala w przyszlosci prosic tego Pana o cokolwiek, niemniej lansowanie w mediach swojej osoby jest obecnie bardzo na czasie i jak widac nie wszystcy potafia sie temu oprzec!
 
Back
Do góry