• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

DYMISJA LEPPERA=KONIEC KOALICJI

Marianie B Widzisz komuchy znowu wygrały tak jak wygrywały w czasach solidarnosci w twoim życiu tak i teraz. Pewnie niebawem odejdziesz. I nic po sobie dobrego nie zostawisz. Nic dobrego nie zostanie po tobie w Służbie Celnej. Ani KAS ani podwyżek. Smutne to...
 
pakujemy walizki i pierwszy lot po nowym roku na wyspy.

Co to za kraj gdzie nigdy nic nie wiadomo. Dzis jest rząd, jutro nie ma.

Reforma ma być, a tak na prawde nie wiadomo co bedzie dalej.
 
Ludzie spokojnie nie panikujmy każdy dostanie jakiś bilet przynajmniej do Paryża a potem jakoś stopem czy rowerem bez paniki !!!!!!
 
Do postu powyzej jeszcze dopisze,ze koniec tego rzadu to nie koniec reformy,bo jesli wygra PO tez bylo za reforma.
A panstwo totalitarne stworzone przez PiS mi nie odpowiada i baaaardzo sie uciesze jak przegraja wybory!
 
Spokojnie.
Tylko przyspieszone wybory mogą opóźnić machinę KAS-ową (i nie na długo)
Samoobrona do KAS-u nie jest potrzebna. PO poprze KAS bez mrugnięcia okiem. To był także ich pomysł i ICH człowiek (Zyta) to realizuje :lol:

PS Zyta dba o to, aby po następnych wyborach PO miało dobry finansowy (budżet) start :shock:

PSII Widziałem w życiu dużo filmów, ale nasz realia są tak specyficzne, że nawet naćpani scenarzyści hollywoodzcy nie byliby w stanie tego przewidzieć. Dobrze że PiS ma (miał) Samoobronę i ma jeszcze LPR, bo inaczej musiałby odpalić bombę atomową, aby odwrócić uwagę publiki/elektoratu od konfliktu z Ojcem Dyrektorem :wink:
 
dekadent

jabol napisał:
PO poprze KAS bez mrugnięcia okiem. To był także ich pomysł i ICH człowiek (Zyta) to realizuje :lol:

PS Zyta dba o to, aby po następnych wyborach PO miało dobry finansowy (budżet) start :shock:

Moze tak, ale wez poprawke na jedna rzecz, Donald tak przebiera nogami, zeby sie dorwac do zloba, ( to widac chocby na konferencjach prasowych) ze wykorzysta każdą najmniejsza nawet okazje, zeby uwalic rzad PiSu i kumpli i w zwiazku z tym na obecnym etapie bym nie liczyl na to ze KAS zagada w dającym sie racjonalnie przewidziec terminie.......... koalicja moze i sie utrzyma, ale to koalicja strachu przed nastepnymi wyborami i ten rzad najprawdopodbniej nie przepcha juz niczego przez parlament ......czeka nas zwyczajna stagnacja, KAS czy jak go tam zwał moze i bedzie, ale cholera wie kiedy, a wielu ludziom to juz jest zwyczajnie obojetne ......... szkoda czasu na czekanie na wielka niewiadoma p.t. KAS ktora co moze cos zmieni, ale nie koniecznie ......
 
Koalicja trwa dalej
Manewr odrócenia uwagi przynósł efekt. Dojdzie jeszcze do tego, że Lepper wyjdzie z tego wszystkiego jako bohater i dostanie lepszą posade.

Do Polski powinno się sciągać studentów na praktyki z politologii. Przypadki występujące w naszym rządzie nie zostały jeszze opisane w żadnej pracy naukowej. :lol:
 
Tak sobie przeglądam forum i z góry przepraszam, że poniższe słowa wylewam akurat w takim temacie.
Nie dostałem się do SC przy jednym z ostatnich naborów i szczerze czuję się jakbym wygrał w totka. Znalazłem inną pracę, w której na początek -miesiąc spokojnej pracy=2miesiące pracy w SC... (pod wzgl. finansowym).Jestem młodym człowiekiem, cieszę się, że się nie wpakowałem w te 3 lata służby przygotowawczej, że nie wchodzę w jakieś chore układy itd. Dzisiaj myślę też, że spewnością nie będę żałował że się nie dostałem gdy wejdzie w życie KAS z zapisem 3x - pewnych spraw nie można dostać za żadne pieniążki.
Być może inny młody człowiek czytając te słowa stoi przed wyborem i przymierza się do złożenia swojej aplikacji do SC - moja rada -> odpuść sobie ten burdel.

Pozdrawiam ;]
 
Nie spróbowałeś i wiesz! Jesteś jak mistrz Pu-Li - przez 30 lat wymyślił ponoć 100 skutecznych sposobów na zabicie smoka i wszystkie skuteczne, tylko żadnego nie spotkał. Może i faktycznie dobrze, że się nie dostałeś - masz kasiory jako lodu, własny punkt widzenia i wolne wejści na forum, takie jak to...
 
Back
Do góry