• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dodatek żywnościowy

Kpiną to są mnożniki i kwoty bazowe w formacjach mundurowych a nie to że jakiś tam dodatek jest niski. Mundurowy powinien zarabiać tyle że nie powienien myśleć o jakimś tam dodatku do wyżywienia.
 
Kpiną to są mnożniki i kwoty bazowe w formacjach mundurowych a nie to że jakiś tam dodatek jest niski. Mundurowy powinien zarabiać tyle że nie powienien myśleć o jakimś tam dodatku do wyżywienia.


dokładnie

tym, którzy awansują, przeważnie na stanowisku, mnożniki rosną

tym, którzy nie awansują, kwota bazowa od lat pozostaje na takim samym poziomie

kwota bazowa poniżej pensji minimalnej?

zaprawdę, dziki kraj
 
Dajcie spokój z tym dodatkiem. Patrząc na przelew myślę, że lepiej byłoby gdyby wcale go nie dali. A tak to masz psie i won
 
21 złotych dotarło na moje konto. Zaznaczam. DWADZIEŚCIA JEDEN ZŁOTYCH.
Tak okrutnie parsknąłem śmiechem, że chyba sąsiedzi w pobliskim bloku mnie usłyszeli.Śmiech pożałowania.
 
Wyżywienie i dodatki alokacyjne dostajemy teraz w całości bez potraceń na ZUS. To czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie co stanie się z naszymi składkami emerytalnymi i rentowymi od tych właśnie dodatków, które zostały pobrane przez ZUS do tej pory.
 

W policji od stycznia 2020 zostają podniesione stawki za wyżywienie W Służbie Celnej na dzień dzisiejszy stawka żywieniowa wynosi niecałe 5 zł. Może związki zainteresują się tym tematem.
 

Służby podległe pod MSWiA już maja rozporządzenie dotyczące stawek za wyżywienie. A Służba Celna znowu w .......
 
A co z dodatkiem za wyżywienie, inne służby mają ten dodatek podniesiony od stycznia a my. Te niecałe 5 zł. to kpina z ludzi, może pan minister wie gdzie można dostać obiad za taką kwotę.
 
Jak będziesz miał szczęście i spotkasz bezdomnego, to kto wie... majbacha nie potrzebujesz, kamienica - juz była, może parę milionów w gotówce?
 
No i wszystko jasne gdzie nas mają, nawet szkoda pisać. Dziękuję Sławek.
 
A co z dodatkiem za wyżywienie, inne służby mają ten dodatek podniesiony od stycznia a my. Te niecałe 5 zł. to kpina z ludzi, może pan minister wie gdzie można dostać obiad za taką kwotę.

pewnie w stołówce e emefie. żółte firanki to nie przeszłość.
ale tak na poważnie. poproszę o fotki menu z cenami.
z emefu też mogą być. pomóżmy ministrowi zebrać argumenty.
 
"Ponadto nadmienić należy, że Ministerstwo Finansów zgłosiło, jako temat do omówienia na forum Rady Dialogu Społecznego w 2020 r., kwestię wyrównania dodatków żywnościowych do kwot przewidzianych w innych służbach mundurowych z proponowanym terminem na IV kwartał 2020 r. "
Czy aktualne czy już nie??
 
Ponawiam pytanie!
"Ponadto nadmienić należy, że Ministerstwo Finansów zgłosiło, jako temat do omówienia na forum Rady Dialogu Społecznego w 2020 r., kwestię wyrównania dodatków żywnościowych do kwot przewidzianych w innych służbach mundurowych z proponowanym terminem na IV kwartał"
Aktualne czy już nie??
 
Back
Do góry