• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dobra zmiana

Witam koleżanki i kolegów celników tych w mundurkach i tych pozbawionych mundurków, i jak tam się służy/pracuje pod dyrektorem cywilnym celnikiem ?
Niestety kas podziękowała mi z wieloletnią służbę więc postanowiłem szukać szczęścia w realnym świecie i wiecie co- strach ma wielkie oczy, dzisiaj jest rynek pracownika, jeżeli tylko masz wiedzę i chęci do pracy to naprawdę nie jest tak źle. Co prawda trochę szukałem i znalazłem a może raczej znaleziono mnie. A co tam w firmie ? Czy wieczny naczelnik-dyrektor zmienił już kierownictwo ucs-u czy dalej farbowane lisy piastują funkcje zastępców ? Czy zrobił już coś dobrego dla braci celnej czy zapomniał już skąd się wywodzi ?A jak tam się maja wyznawcy mroźnego i pisu ?
 
Dobre posunięcie Panie Dyrektorze, czekamy na dalsze trafne decyzje kadrowe, ci co zgotowali nam ten los nadal są zastępcami w mundurkach.
 
Czy to prawda, że ktoś M U S i A Ł opuścić tak bardzo "ciężko wypracowane" stanowisko ?
 
Cat, przecież pisałem o dobrym posunięciu Pana Dyrektora, od ubiegłego poniedziałku MUSIAŁ odejść.
 
Co dalej

Cat, przecież pisałem o dobrym posunięciu Pana Dyrektora, od ubiegłego poniedziałku MUSIAŁ odejść.

Mam nadzieję że to dopiero początek dobrych zmian. Obecni z-cy naczelników w delegaturach , przyklejeni do swoich krzesełek mają w du.... funkcjonariuszy i pracowników.
 
Masz całkowitą rację. To Ci sami ludzie którzy w czasach czerwcowego protestu następnie podczas wstępnych ustaleń z dyrekcją izby skarbowej i wreszcie w czasie marzec- maj ubiegłego roku mogli zrobić dużo a nie zrobili nic, o przepraszam- zadbali o swoje stołeczki.
 
Cat, przecież pisałem o dobrym posunięciu Pana Dyrektora, od ubiegłego poniedziałku MUSIAŁ odejść.


Zależało mi właśnie na takiej (precyzyjniejszej) informacji.
Będąc na chorobowym i mając "beztroskich kolegów", mam prawo nie wiedzieć
co lub kto się zmienia.
 
Widzę, że nie ma co liczyć na więcej peanów na cześć "dobrych posunięć" ... :(
 
No tak! Właśnie się dowiedziałem, że "jego święto..bliwość jest tak święty,
że pospólstwo, to nie ma co liczyć choćby na audiencję ...
 
Masz rację. Jakże jest tragiczna!

kolejne zmiany dopiero przed nami ...
nie ma się co pieklić ... jeszcze pokaza nam co potrafią i gdzie nasze miejsce ...
ja sadze ze to jeszcze nie koniec

Przelicz jeszcze i dodaj czterdzieści i cztery
Sposoby wybawienia od wszelkiego licha,
By wolność jak tabakę zażyć z tabakiery,
Potem zdrowo i głośno na wszystko się kicha,
I ten rachunek w prawdę sumuj oczywistą,
Niech Ci do romantycznej znów uderzy głowy,
To jest Twój sen upiorny, Wielki Realisto:
Państwo w kamieniach młyńskich, naród niegotowy.

Buduj teraz, wydźwignij nas dumnie na cokół,
Wielki pomnik śród świata, nad dziejów przesmykiem
Wyjdź pierwszy na piedestał i rozgłoś naokół
Tę wielkość wymuszoną batem albo krzykiem,
Święć przeminienie tłuszczy i chrzcij nowe czasy
Z kropielnicy, co wyschła i krwią już nie chlusta,
Starym herbem sarmackim w popuszczane pasy
Zatkaj gęby krzyczące i zgłodniałe usta -
I komu teraz jeszcze otuchy za mało
A przeszłość jesionowa praojców nie śliczna,
Niech stanie pod cokołem i porwany chwałą
Tworzy wolność.

Masz rację. Jakże jest tragiczna!

https://pl.wikiquote.org/wiki/Kazimierz_Wierzyński
 
Cat, nie czytasz wiadomości na intranecie?


Wiesz coś o możliwości doprowadzenia intranetu do domu ??

ps
Chciałbym dożyć czasów, w których ponownie ludzie zrozumieją,
że PYTAŃ głupich nie ma, tylko ... niektóre odpowiedzi są nie na temat ...
 
Back
Do góry