• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do moderatora

inspektor kot

Aktywny użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
142
Punkty reakcji
48
Teraz jestem pewien,że to ktoś z MF macza paluchy w tym forum i układa wszystko wg polecenia SSC.Jeżeli tak ma wyglądać SC jak to forum i smutna prawda o naszej SC i wymysłach SSC to ja wychodzę z tego forum i chciałbym aby inni to samo zrobili ,bo SSC i tak zrobi po swojemu-jak mu każe MF i klika rządząca.Potwierdza się stara zasada "ponkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.Dzięki za takie forum gdzie znikają posty. Brawo dla moderatora.
 
Teraz jestem pewien,że to ktoś z MF macza paluchy w tym forum i układa wszystko wg polecenia SSC.Jeżeli tak ma wyglądać SC jak to forum i smutna prawda o naszej SC i wymysłach SSC to ja wychodzę z tego forum i chciałbym aby inni to samo zrobili ,bo SSC i tak zrobi po swojemu-jak mu każe MF i klika rządząca.Potwierdza się stara zasada "ponkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.Dzięki za takie forum gdzie znikają posty. Brawo dla moderatora.
Ty moderator spadaj na drzewo ,bo na małpy polują.
 
Back
Do góry