• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

dlaczego nikt nie pisze

nie ma o czym? pewnie że jest, tyle że ludzie wszystkiego już mają dosyć. Swoją drogą to naprawde to nasze olsztyńskie forum jest martwe. Nie wierzę że mikt tu nie zagląda. Piszmy o tym co nas boli!!!
 
człowiek w lesie krzyczy ratunku! ratunku!
nagle czuje że coś go trąca w plecy odwraca się ...
a tu wielki niedźwiedź piana mu leci z pyska czego się wydzierasz
bo ja się zgubiłem i myslałem że ktoś uslyszy i mi pomoże
niedźwiedż na to ja cie usłyszałem i co ku... pomoglo ci
myślisz jop że jak napiszemy co nas boli to nam pomoże?
 
ja pisze!!bo zasuwam w bezledach na pasie ruchu ze srubokretem i latarka(swoja) i musze rozkrecac samochodzy w bialej koszuli i krawacie(po 6 mscach nawet munduru nie dostalem!!) a sproboj sie ubrodzic to jeszcze opiernicz zalapiesz i wcale mi sie ta praca nie widzi!!myslalem ze celnik to gosc a tu nawet strach na miasto wyjsc bo Cie przemyciory obija a sproboj mniej ujawnic to SG tylko czycha zeby zdjac po Tobie auto!!i nikogo nie obchodzi ze czlowiek nie zna sie na mechanice samochodowej(sic a o kursach na temat rozkrecania samochodow jakos nie slyszalem)!!! i jak tu zdobywac wiedze o prawie celnym!!??
 
Jest kurs o przeszuakniu samochodu na Atenie, po angielsku, francusku i niemiecku. o polskim tłumaczeniu nikt jakoś nie pomyślał bo po co ? przecież celnik musi zna język obcy. ciekawe tylko czy twórcy Ateny go znają skoro pozostawili zapewne stowrzony przez kolegów z zachodu kurs bez przetłumaczenia. a może ma to drugie dno i chcieli aby celnicy się doszkalali :D
 
na innych postach wrze, a u nas w pry ze strachu robimy bo nas może awans ominie. pamietajcie , i tak dla wszystkich nie starczy :D
 
Informacja dla jns. Jeżeli jesteś zainteresowany informacjami nt. skrytek mogę na CD przesłać Ci: wybór skrytek z CEN (część zdjęć jest wartościowa), film o ujawnieniu fajek w cysternie samochodowej, oraz elektroniczną wersję podręcznika dot. przemytu narkotyków wraz ze zdjęciami i rysunkami miejsc ich ujawnienia. Podaj adres na jaki mam przesłać płytę, może na adres OC czy też UC w którym pracujesz? Prześlij go na moją prywatną skrzynkę saszko@wp.pl. :D
Poznaniak.
 
co tu pisać !!!trzeba mieć tylko nadzieje ze nasza cudowna izba w olsztynie zniknie raz na zawsze a z nia wszyscy wielcy naczelnicy!!!!że pootwierają swoje prywatne przedsiebiorstaw i zatrudnią wyrobników podobnych do nas którzy beda wyrabiali dla nich normy!my jestesmy pracownikami "kompanii karnej" w Bezledach gdzie prawo stanowi olsztyńska izba i które szeroko odbiega od prawa celnego nie wspomnę juz o kodeksie pracy,które jest łamane na każdym kroku!!!Przede wszystkim chodzi tu o godnośc pracownika a raczej wyrobnika,którego obowiazują wszelkie zakazy ustanawiane przez naszą dyrekcje i które łamia zwykłe prawa człowieka!czekamy tylko kiedy wybuduja dla nas getto z wielkim murowanym płotem aby odizolowac nas od reszty społeczeństwa!bo do tego sie dązy!ISTNY CYRK!
 
TO JESZCZE RAZ MY Z KOMPANII KARNEJ W BEZLEDACH:)CIEKAWI JESTESMY CZY W INNYCH IZBACH TEZ ODBIERA SIE PREMIE ZA UDZIAŁ W SZKOLENICH???CZY U WAS TEZ OBOWIAZUJE ZASADA: "BYŁEŚ NA KURSIE TO NIE DOSTAJESZ PREMII??????
 
Bezledy

heheh a do tej kompani karnej znow sa przyjecia.nowi maja przyjsc na poczotku pazdziernika(10 osob nabor byl w czerwcu) i znow nabor oglosili teraz tez na 10 ososb.tak jakby nie umieli od razy przyjac 50 osob bo tutaj na pasach osobowek to min.po 5 osob do odpraw brakuje a jak otworza nowe hangary to juz bedzie wogule po kredkach.Ciekawe jak przezyja to gdy sie dowiedza ze zamiast na celnika dostali sie na mechanika samochodowego;](mimo iz niektorz to po prawie czy informatyce beda)
 
GW

aa i ostatnio nawet jakies halo w GW bylo ze nie mamy srubokretow i laterek oraz mundorow i w Olsztynie obiecali ze wszytstko bedzi ena jesien wiec niecierpliwie czekamy na "sprzet"do pracy;]
 
teraz pewnie dadza bo "najwyzsza władza "jaka jest prasa to roztrząsneła:)ale to nie jest ostatni artykuł ukazujacy cała prawde o naszym cudownym przejściu(mam nadzieję)!a tym nowo przyjetym zyczę wytrwałości i niech od razu zakupia sobią litry waleriany zeby przetrwać w tej cudownej słuzbie:)
 
Back
Do góry