• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dlaczego czepiacie się dyrektora?!

L

lalka

Gość
:cry:Dlaczego przyczepiliście sie dyrektora?????? Nie rozumiem Was troche,gdybyscie mieli takiego jak ja przed 1998r. to docenilibyście tego,którego obecnie macie! Pracuje w Waszej Izbie od 2003r. i jestem zadowolona, a tak naprawde to spokojniejsza....!
Nie jestem jakimś LIZUSEM itp.
Zastanówcie się jacy byście byli na jego miejscu....WY??? Idealni?!
Czy jacy???
Napiszcie jacy byście byli jakbyscie byli na jego miejscu... :?:
 
Te lala, bucik Ci sie rozwala :lol: (bez urazy proszę)
A czemu Ty aż tak bronisz dyrektora - to właśnie jest dziwne i podejrzane. A może to sam dyrektor ukrył się w 'damskich ciuszkach' :?:

A zresztą to nie jest najważniejsze ludziska czasem musza sobie na kim poskakać a że padło na szefa Łódzkiej IC - no cóż takie właśnie jest życie...
 
:( Hejka!
Przypuszczam,ze Lalka nie miała nic zlego na myśli do wszystkich funkcjonariuszy celnych w Łodzi i przypuszczam,ze nie chciała nikogo obrazić. Wiem i o kim ona pisała.... o takim pewnym Panu,który wzywał każdego na dywanik.... a ten ktoś jak nie spojrzał temu Panu prosto w oczy.....(mam na mysli celników} to odrazu pid***... straciłaem do Pana(-ni) zaufanie i wywalał ze słuzby! Dlatego nie miejcie jej tego za złe,ze tego czy wczesniejszego tak chwali.... U nas naprawde w tym czasie tj.1997r.było przewalone,,,,, nikomu tego nie zycze! Pozdrowionka.....
Trzymajcie sie ciepło łodzianie...... Jestem z Wami i lalka,żeby było Nam i wam oki. Takie zmiany sa naprawdę dobre w naszej nieszczęsnej słuzbie.... !!!! Trzymam kciuki za Was i za Nas! Buziaczki.... Głowy do góry... moze bedzie lepiej.....
 
Back
Do góry