• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

dla zwolenników KAS

X

xxx

Gość
... dla zwolenników kAS polecAM: The film "Bananas", by Woody Allen (screenplay by Woody Allen and Mickey Rose; dircted by Woody Allen. United Artists, 1971).[/b] :D
 
BANNANAS

SWIETNY FILM !!!! ood 01.01.2008r proponuje umiescic w kas nastepujace wpisy:
1. jezykiem urzedowym w kas bedzie chiński:
2. wszyscy z dn. 01.01.2008 beda mieli 22 lata:
3 , inne
FILM MOZE BYC INSPIRUJACY DLA ZESPOLU PROJEKTOWEGO.....
 
beton

Wszyscy , którzy nie są za - są przeciwko Nam !!! Już to kiedyś słyszałem - tylko w najgorszym okresie KOMUNY !!! Do poprzednika: Gościu może to TY jestes BETONEM ??? :D
 
beton

powodzenia... :) tylko uwazaj, aby ci podczas kucia beton nie wpadl do oka , bo wowczas bedziesz slepy do konca zycia !!!!!! Ponadto za dwa lata ci ktorzy kuli beda beda materialem budulcowym !!! Ot takie juz zycie raz na wozie raz pod wozem !!! Pozdrawiam
 
lodz

nie nie w Lodzi dziala osmiornica to nie moja bajka .... wole uczciwe europejskie warunki .... :) wiesz uczysz sie jestes dobry to zarabiasz i masz pozycje !!! w Polsce niestety wciaż 50 % to polityka 30 % szczeście a 20% kompetencje .... to nie dla mnie ....!!! Uwzgledniając powyższe zapraszam na rynek europejski ::)
 
beton

fakt jest wiele betonu w naszych strukturach.... ten beton hamuje rozwoj wielu uzdolnionych i madrych ludzi..... Nalezaloby tym ludziom podziekowac dla dobra sluzby i kraju .... Jednak w innych resortach tego BETONU jest jeszcze wiecej .... uwierz sprawdzone empirycznie ... i tych organizacji sie nie rusza !!! Ponadto jestem za prawdziwa reforma a nie na papierze!!! Ponadto jestem katolikiem , a celnik to zawod biblijny !!! Jeszcze raz pozdrawiam goscia i innych udanej niedzieli !!!!!!!
 
Nie interesują mnie inne resorty organizacje. teraz jest okazja skuć beton w SC. Tylko czy pelnomocnicy się odważą?
 
Jak znam życie i przeżyłem już x reformę.. to betony zostaną a wylecą ludzie pełno wartościowi którzy nie przynależą do żadnych układów.
 
Ciekawe jak będzie wyglądał ceremoniał KAS . Pewnie będą tam takie zwroty jak - urzędnicy kasowi baczność lub wyróżnieni urzędnicy kasowi przed front szeregu wystąp. itd. :lol:
 
To jest właśnie to Wasze celnicze spaczenie, które trzeba tępić. Bez ceremoniałów, zadęć, laurek, debilnych dyplomików, nic niedających, makulatury wręczanej z pompą obejść się nie można, co?
 
Obudź się "x".To nie jest żadne spaczenie.Właśnie nasza władza "pisowa" próbuje ożenić z celniczą tradycją 60 tyś cywili z USów i dla niepoznaki nazywa to KASem. SC zlikwiduja ale jej duch przez następne lata będzie żył w przepisanych do ustawy o KAS zapisach ze starej ustawy o SC:roll:
 
Jeśli "duch celnictwa" ma przetrwać i mieć się dobrze, to nic tylko pętelka na szyję. Jednak mam nadzieję, że obecny kształt "służby" celnej przyszłość włoży na półkę między stare złe bajki.
 
Do Łodziaków o Łodziakach. Kto nie z "Wisienką" tego szabelką. Znamy to z 1968 r. Przykro mi, że macie takiego pieniacza. Psychiatra to za mało :wink:
 
Back
Do góry