• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

dla waldka

na ten temat nadal boicie się cokolwiek napisać? był wam obojętny? byli tacy co go kochali ale i tacy co go nienawidzili i cisza? :oops:
 
On dla społeczności celnej najnormalniej Umarł. Już nawet takiej Gadzinie jak Ja nie chce się pisać bo o zmarłych to już tylko można mówić ale dobrze.
Więc pa Ojcze Dyrektorze.
Bałem się Ciebie jak :twisted:
A teraz to możesz mi jedynie pofiukać.
 
Święte słowa MnLu. Dobrze, że nie pierwsz już raz sam się przyznałeś kim jesteś. Na martwego Lwa to nawet parszywy kundel odważy się zaszczekać.
Pyrek :wink:
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:
Jestem MnL-u. Obsrwuję twoje ruchy i wypowiedzi. Nie wiem tylko dlaczego się tak za mna stęskniłeś ? Czyżbyś ubolewał nad równaniem cię z Błotem ? Chyba to lubisz, skoro dopominasz sie mojej obecności. Ale nie martw się dies irae (dzień gniewu, tj. Sądu Ostatecznego) nadejdzie i wtedy zostaniesz rozliczony. Zastanawiam się jeszcze, skąd takie odium z twojej strony wobec Waldemara ? Pewnie dlatego, że cię obiektywnie oceniał w związku z czym miałeś ciężko. Spotka cię jeszcze vendetta z strony ludzi (bo tym nim raczej nie jesteś). Nemezis nadejdzie wcześniej niż się spodziewasz.
Pozdrawiam wszystkich, których cenię.
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:
Waldek, a co On teraz robi?
Mundur zrzucił ale tęsknią za NIM żołnierze.
Ludzie administracja państwowa nie ma ikon, zrozumcie to i finito.
Temat zamknięty. Walduś wybrał wolność i OK.
 
Wielkanoc

A co robią jego byli Gwardziści tfuj zdrajcy poplecznicy nowej władzy, czekają na sądny dzień?
Taki Judasz to miał przynajmniej honor a wy?
tak to jest do was!!
mam was wywołać po imieniu do tablicy?

Mosqito to ma honor i Wielki z niego Człowiek i Fachowiec!
 
Służę i patrzę jak sie panoszą i śmieję się z nowejwaładzy jak dała się oczarować . Smród palonej wazeliny to już nie jest obcy zapach na Krańcowej.
 
Back
Do góry