• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Desanty!!!!

C

cywil

Gość
To jest DUUŻy policzek dla Poznania i nie tylko, wogóle dla fc.
Rzepiniaków Poznań przyjął (czytaj Czesiu), a oni Nam się odwdzięczyli to znaczy kopnęli Nas wszytkich prosto w DUPĘ!!!!
Idealni CELNICY z GRANICY siana natrzepali, a tu cóż takiego- kryształowi, wykształceni, wszechwiedzący i nazwijmy po imieniu LEPSI, bo U NICH w RZEPINIE TO , bo unich w RZEPINIE TAMTO... rzygać się chce!!!
Ja mam zasady jak jadę w gości to na łeb im nie sram, ale KARGULE co w kance mleka pzrzyjechali innych metod nie znają.
Więc się we własnym gównie utopią.
POZDROWIENIA ODE MNIE I CAŁEJ IC W Poznaniu, jeżeli jeszcze istnieje, bo kto wie??
Może niedługo ulica Wichrowa będzie nazywać się np. SŁUBICKA, albo ŚWIECKA, lub też GRANICZNA, pomysłow jest wiele proponuję konkurs!!!
PA, PA
 
Do cywila !

Nie obrażaj Świecka to desant z Rzepina. Zgodnie z wszelkimi przepisami organem 1 instancji jest Naczelnik UC. a II Dyr IC. A do IC Poznań trafili ci z IC a więc Świecko z tym nie ma nic wspólnego.
 
Re: Do cywila !

Marian 2 napisał:
Nie obrażaj Świecka to desant z Rzepina. Zgodnie z wszelkimi przepisami organem 1 instancji jest Naczelnik UC. a II Dyr IC. A do IC Poznań trafili ci z IC a więc Świecko z tym nie ma nic wspólnego.
i to jacy z IC - no i nie z Rzepina, a z okolicznych przysiółków
a... i prosze nie mieszać w to Świecka i SŁubic
 
No wreszcie pojawił się PYREK vel CYWIL, jak tam po urlopie? Poziom frustracji na czerwonym polu, grozi wybuchem. Czyżby tak został dotknięty ostatnimi zmianami? Czyżby spadł? Przykro mi, ale w grudniu przyjdzie ktoś np. z Krakowa, więc nie bedzie koziołków, tylko krakowiaczek :lol:
 
WSTYD

Z KRWI KOŚCI POZNANIAKIEM JESTEM WITAM GOŚCI CIASTEM ALE TAKIEGO ZACHOWANIA JAK DAWCA TEMATU TOLEROWAC NIE BĘDZIEMY. MODERATOR WINIEN TU ZADZIAŁAĆ. GOŚCIU MA KOMPLEKS?? TO DO PSYCHOANALITYKA. I Z KIM JA PRACUJE MYS
ŚLAŁEM ŻE Z WYKSZTAŁCONYMI LUDŹMI WSTYD DLA POZNANIAKÓW . POTĘPIAM :oops: I WSTYDZĘ SIE ZA NAS WSZYSTKICH, RZEPINIAKÓW PRZEPRASZAM W IMIENIU TYCH KTÓRZY RÓNIE SIĘ WSTYDZĄ.
 
Anonymous napisał:
No wreszcie pojawił się PYREK vel CYWIL, jak tam po urlopie? Poziom frustracji na czerwonym polu, grozi wybuchem. Czyżby tak został dotknięty ostatnimi zmianami? Czyżby spadł? Przykro mi, ale w grudniu przyjdzie ktoś np. z Krakowa, więc nie bedzie koziołków, tylko krakowiaczek :lol:
Jesteś w dużym błędzie i wydaje Ci się, że odkryłeś jakiegoś tam Pyrka. Nie Nie frustracie nie zgadłeś i nigdy byś tego nie rozfryzł, ponieważ musisz sobie dokupić IQ, najlepiej na BEMA w Poznaniu!
P.S nigdzie nie spadłem!
 
Re: WSTYD

MnL napisał:
Z KRWI KOŚCI POZNANIAKIEM JESTEM WITAM GOŚCI CIASTEM ALE TAKIEGO ZACHOWANIA JAK DAWCA TEMATU TOLEROWAC NIE BĘDZIEMY. MODERATOR WINIEN TU ZADZIAŁAĆ. GOŚCIU MA KOMPLEKS?? TO DO PSYCHOANALITYKA. I Z KIM JA PRACUJE MYS
ŚLAŁEM ŻE Z WYKSZTAŁCONYMI LUDŹMI WSTYD DLA POZNANIAKÓW . POTĘPIAM :oops: I WSTYDZĘ SIE ZA NAS WSZYSTKICH, RZEPINIAKÓW PRZEPRASZAM W IMIENIU TYCH KTÓRZY RÓNIE SIĘ WSTYDZĄ.

Sądzę, że zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu, a tak wogóle wyczuwam tutaj nutkę strachu wobec rzepiniaków. Absolutnie żadnych komleksów, ale mam swój honor i nie będę jak chorągiewka jak ten KAPSEL to ja muszę być butelką, jak był "MOSQUITO" to ja też nie bzyczałem. Jestem POZNANIAKIEM gościnnym człowiekiem, ale nie pozwolę sobie narąbać na łeb!!!
 
No,no,no!
Tyle piany to jeszcze na forum nie było!
Cywil kontra Marian2 to by dopiero był mecz.
Obaj warci siebie, jeden ciągle niedoceniany i poszkodowany przez los czyt. kierownictwo UC i drugi ,któremu się nagle za poznańskością IC zatęskniło.
Dalej panowie proszę o pokaz plucia na wszystko i wszystkich.
Niech żyje ślina!!!!!
 
żadnego plucia nie będzie pomalutku nie dajemy wyprowadzić się w pole, a co do Poznańskości... hmm tu jest szerszy aspekt tylko czasu mam mało odpiszę później bo kapsel idzie...
 
Jeżeli twórca tych niezasadnie krytycznych postów wodec rzepiniaków jest odwołany ze stanowiska, to dobrze się stało.
LUDZIE, podobne metody propagandowe stosowali hitlerowcy!!! Opanujcie się. Nawet, jeżeli odwołany został twój ulubiony szef (jeżeli to nie był odwołany), to nie otrzymujesz pełnomocnictwa do takich wypowiedzi.
Wychodzi szydło z worka, dopuki Murzyn robi swoje, to dobrze, gdy dochodzi do Władzy, to odzywa się lokalny DEBIL-JOTYZM i zaczyna się nagonka.
Na tym forum było spkokojnie do czasu odwołania szefa WZP, więc nie wnikam, ale tego typu wpisu i 'rasizm' nie sa pewnym osobom obce.
Związek przyczynowo-skutkowy.
 
Rzepiniaków sie nie boję. Bo są dzisiaj a jutro ich nie będzie. Ale oniu to czytaja i kultra musi być.Trzeba miec honor i z głowa do góry chodzić a nie zpluwać się.
 
Dziękuję za uznanie, nie silcie sie chłopaki na komplementy!!!
Czuję się bardzo doceniony!! Wreszcie zaistniałem!!!
Tak właśnie postępują kargule!!!
 
Tak również postepują ludzie, którzy mają problemy z zaistniniem w nowej sytuacji i w nowym miejscu pracy, bo czy król, który przyzwyczajony do wydawania rozkazów będzie potrafił się podporządkować? Czy jego była świta nie boi się bardziej niż on sam, bo w jego sytuacji wszystko jest jasne. Wódz ma honor, więc to nie on się wypowiada (chyba), tylko ktoś z jego świty.
 
Nie wykluczałbym do końca jednej wersji, bo Ci, którzy wodza znają, wiedzą, że jest ambitny, wręcz chorobliwie, i jak sam kiedyś powiedział, tylko stanowiska na samej górze go interesują, gdyż jak uważał, stworzony jest do wyższych celów. Swoje wcześniejszą pracę traktował przejściowo, więc jak TERAZ PRZEŻYJE? Chyba poszuka sobie miejsca gdzie indziej, lub poczeka na wiatr ze wschodu.
 
Chyba poszuka sobie miejsca gdzie indziej, lub poczeka na wiatr ze wschodu.

Chyba z południa lub północy bo sława jego sie rozciąga od Bugu do Odry :shock:
 
Chodziło mi o wielki, tryumfalny powrót Mosquito, gdyż bez niego czują się jak ryby wyciągnięte z wody, a jest on obecnie na wschodzie, tzn w CENTRUM wszelkich zdarzeń.
 
CYWIL napisał:
Ja mam zasady jak jadę w gości to na łeb im nie sram, ale KARGULE co w kance mleka pzrzyjechali innych metod nie znają.
Coś Ci się pop.... Uważasz Izbę Celną za twój DOM, WŁASNOŚĆ i może myslisz, że to TY rozdajesz karty (przekonałeś się, że nie). IC to instytucja państwowa, a nie prywatny folwark.
Reprezentujesz model zapatrzonego w siebie przywódcy, dla którego nie ważni są ginący w czasie walki żołnierze, ale zwycięstwo w bitwie.
Tylko do zupełnego ignoranta i człeka ograniczonego nie dociarały sygnały z dołu, a nawet jak docierały, to miałeś to w czterech literach.
 
sposób wypowiedzi

Podoba mi się jak niektórzy forumowicze próbują zgadywać dochodzić, któż to pisze. Szczególnie jeśli wali się z grubej rury,a dotyka to ich faworytów, bądź ich samych.
Moi drodzy po to jest takie forum, żeby się określić kto ma jakie poglądy, a że sposób pisanej wypowiedzi nie podoba się poszczególnym osobom, to tak jak kiedyś ktoś powiedział muszą pojechać do Wa-wy pod taką kolumnę, na której stoi taki przystojny Pan co się zofie ZIIIStary, a on na pewno ich wysłucha.
 
1410_1.jpg

Twój Pan juz po ciebie idzie :p
 
Back
Do góry