• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

czyżby alokacji ciąg dalszy?!

S

swój

Gość
alokers napisał: "Doszły mię słuchy, że będzie ciąg dalszy alokacji z wrocławia. Z resorciku finansów przychodzą pisemka, że macie w Dyzmolandzie spore nadwyżki kadrowe. I to już przed etatyzacją.
Oj biada nam biada po zakończeniu etatyzacji.
Na pocieszenie powiem, że alokacja moze być bliska bo do Poznania."


A mnie doszły słuchy, że nasz Pan Naczelnik Kadr przygotowuje się do ewakuacji do samorządu terytorialnego, skądinąd na równorzędne stanowisko (trochę mi to przypomina ucieczkę z tonącego okrętu, tylko przypomnijcie mi jaka powinna być kolejność... z tego co pamiętam to mostek kapitański schodzi ostatni, a kto pierwszy...?
 
to się dzieje

Człowieku, ta izba SAMA coraz szybciej się "wykrusza". Niedługo pozostaną w niej sami najbierniejsi, pardon najmierniejsi, o przepraszam najwierniersi z miernych. Kto żyw i coś umie UCIEKA, czego wszystkim wrażliwym i rozsądnym życzę !
 
wersja, którą znają wszyscy, to 40 etatów. Przecież pisał o tym Dyr. IC Poznań, w piśmie do naszego Dyr. Pismo powinno trafić do każdego funkcjonariusza, gdyż taka była dekretacja.
 
40 etatów (w IC Poznań) jest przygotowane na desant z Rzepina, potwierdzam liczbę przewidzianą dla Wrocławia. Alokacji ciąg dalszy.
 
a

alokacja inaczej.Kto robi weryfikację?Kto ustala listy ludzi?I kto te listy Będzie podpisywał?Przewodniczący związku zawodowego siedzi cicho.Wypowiada się w obronie pracowników wtedy jak mu dyrekcja pozwoli.Lepiej by było dla nas,jakby zrobił kilka odpraw celnych,-następnie napisał wyjaśnienia dotych odpraw,-dlaczego dokonał odprawy i dlaczego tak, i wypowiedział na temat mundurów"czystych" i wystąpił z ......Ten przewodniczący związku zawodowego nie jest moim przedstawicielem.
 
Back
Do góry