• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy towarzystwo jest zadowolone z podziału nagród kwartalnych????

Mr_duck

Aktywny użytkownik
Dołączył
16 Sierpień 2021
Posty
120
Punkty reakcji
111
Cieszy fakt, że skończyło się pod stolikiem ustalanie swojego limitu dni, aby ograbić funkcjonariusza z grosza, by było więcej do podziału dla "elyty".

Powoli, powoli, ale skutkuje pressing 😂🤣😂🤣
 
Czyli już nie obowiązuje zasada 40 dni nieobecności aby upitolić w całości nagrodę? No i pytanie, kiedy wypłata? Aktualnie choruję, ale prawie cały pierwszy kwartał przepracowałem, liczę więc, że tym razem nie zrobią mnie w konia.
 
ja np. nie otrzymałem takowej, podobno nie osiągnąłem wyników jakie miałem osiągnąć ale nikt mnie nawet nie powiadomił o powierzonych mi celach
 
Jednostka macierzysta, czyli Oddział do którego jesteś formalnie przypisany.
Przypomniała mi się moja historia sprzed prawie 20 lat, byłem przeniesiony na inny Oddział graniczny i w grudniu były wypłacane nagrody. Kierownik z tymczasowego Oddziału oznajmił, tak jak piszesz, że macierzysty Oddział wypłaci nagrodę bo formalnie jestem do niego przypisany, czekałem na nagrodę i nic.Po interwencji w macierzystym Oddziale mój ,,właściwy'' Naczelnik oświadczył iż nie wnioskował o nagrodę dla mnie bo byłem gdzie indziej.
Proponuję dla osób przeniesionych zawczasu wyjaśnić kwestię nagród po później będzie po ptakach.
 
ja TAK, połowa średniej, ale jest super, bo jestem za stara, nieperpektywiczna, 0 zwolnień, 0 migania się, no i odchodzę na emeryturę to nie ma co we mnie inwestować, chyba zacznę w połowie wykonywać obowiązki.....
 
Jeśli Związki, a jest ich u nas kilkanaście nie robią z tym nic (zastanawia mnie jaki mają w tym interesik) by oświecić nas w podziale nagród(wystarczy zwrócić się o informację publiczną do DIAS-A), to nadal jesteśmy w czarnej du...ie jak dotychczas.
 
W Medyce młodzi ok. 2300 pozostali 1740 lub mniej. Tak wygląda dbanie o doświadczonych funkcjonariuszy, żeby się czasem młody nie zwolnił. Promowani są niedouczeni, ale bezrefleksyjnie wykonujący polecenia bezmózgie yeti, dla których nawet najgłupsze polecenie jest święte, kiedy dostają polecenie "skacz" nie pytają "po co" tylko: "jak długo". Parę lat temu śmialiśmy się, że przy naborze do SG wybierają najgłupszych, potem na szkółce ryją im banie a wybitnych debili szybko awansują.... Teraz mamy to u nas, nie ważne, że nic nie umie- ważne, że wykonuje polecenia i pilnuje statystyk, czyli progów kontroli.
 
W Medyce młodzi ok. 2300 pozostali 1740 lub mniej. Tak wygląda dbanie o doświadczonych funkcjonariuszy, żeby się czasem młody nie zwolnił. Promowani są niedouczeni, ale bezrefleksyjnie wykonujący polecenia bezmózgie yeti, dla których nawet najgłupsze polecenie jest święte, kiedy dostają polecenie "skacz" nie pytają "po co" tylko: "jak długo". Parę lat temu śmialiśmy się, że przy naborze do SG wybierają najgłupszych, potem na szkółce ryją im banie a wybitnych debili szybko awansują.... Teraz mamy to u nas, nie ważne, że nic nie umie- ważne, że wykonuje polecenia i pilnuje statystyk, czyli progów kontroli.
to nawet ładnie, ja w US staż 15 lat - 800 zł przelewem 😤😤
 
Back
Do góry