• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

czy ktoś wie??

Juefoł

Użytkownik
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
95
Punkty reakcji
60
nie wiem czy było już to poruszane na forum ale mam pytanie: Kiedy mają nam uregulować podwyżki???? :D
 
gdzie ch..u masz czapke.Kro.

to nie jest śmieszne nic a nic
Facet nie uprawiaj żebractwa.Postaw na karierę tak jak szefostwo i eksperci.Budżet tracił potężne pieniądze a dorcia i ekipa awansowali co 6 miesięcy nie oglądając się na podwyżki.Każdego kto z nimi był przyjmowany do roboty przeskoczyli kilka razy.Za jakie zasługi. Eksperci od należności budżetowych, których nie są w stanie ściągnąć. Problem w tej służbie polega na tym, że kasa jest źle dzielona.Dzielona jest w myśl hasła w stylu "wasze ulice, nasze kamienice".Plebs na dole zapierdziela na dobre samopoczucie góry.
 
nasza Dorusia

Koleś chce podwyżek. Podwyżki są dla swoich. Nie po to z Dorci zrobili dyrektora żeby kasą szastała.
Jak byś wazelinował, wpisywał tzw. wrażliwe, był ze wsi spod Bełchatowa, przesiadywał w izbie bez celu do 21. - byłbyś dziś przynajmniej naczelnikiem WKP, a tak to dupa.
Kredyt weź sobie.
 
och, Doreczka !

..., a jak byś słał dramatyczne pisma, że donosicielstwo, sitwa, nepotyzm i kalumnie byłbyś dziś jednym z licznych dyrektorków, jak np. Piotruś W.
 
Qrwa mać

Zacznijmy pisać powieść w odcinkach np. pod tytułem"Celnicy do gazu" autor Dolores.
Forum ożyło. Sądzę jednak, że kaczory mają nas w dupie tak jak zresztą pozostali kandydaci z naszym kieszonkowym Napoleonem.
 
Ostatnia edycja:
cyt. Sądzę jednak, że kaczory mają nas w dupie tak jak zresztą pozostali kandydaci z naszym kieszonkowym Napoleonem.

Taka prawda, niestety.
 
Ostatnia edycja:
czas zacząć działać

Przy okazji tak duzych zmian w słuzbie warto byłoby zadbać o większe - np. na stanowiskach. Zadbajmy o losy NAS szeregowców i podzielmy się tym co wiemy a czym nasi szefowie chwalić się nie chcą.
Widzę, że nadszedł moment aby stanąc w szeregach i zacząc mówić to co do tej pory się szeptało. Moze obserwatorzy tego forum, którzy podobnie jak ja do tej pory stali z boku, zdecydują się dołączyć do Nas. Koleżanki i Koledzy do dzieła!
 
Dywersant szpieg czy podjudzacz??:p Dopiero co sie zarejestrowal, napisal jeden post i juz chce bysmy:
(...) i podzielmy się tym co wiemy a czym nasi szefowie chwalić się nie chcą.
A sam sie dziel... Ponadto gosciu cos zobaczyl:
Widzę, że nadszedł moment aby stanąc w szeregach i zacząc mówić to co do tej pory się szeptało. Moze obserwatorzy tego forum, którzy podobnie jak ja do tej pory stali z boku, zdecydują się dołączyć do Nas. Koleżanki i Koledzy do dzieła!
Wiec sluchamy z uwaga:rolleyes:
 
pisz szeregowy Do dzieła, czekamy a może wiesz kiedy będą podwyżki? albo kiedy kropa pójdzie precz? albo jaka będzie pogoda za tydzień? Odwagi :) Z choinki się kolo urwał
 
Ostatnia edycja:
Po 1 to nie zależy mi jak mnie nazywacie; po 2 to nic na siłę od nikogo nie wyciągam.
Myślę jednak, że każdy wie co miałęm na myśli odzywając się na tym forum, np. sprawy związane z % firmami i innymi podlegającymi SNP.
 
Po 1 to nie zależy mi jak mnie nazywacie; po 2 to nic na siłę od nikogo nie wyciągam.
Myślę jednak, że każdy wie co miałęm na myśli odzywając się na tym forum, np. sprawy związane z % firmami i innymi podlegającymi SNP.

No przykro nam ale "szeregowy" to sam sie tak nazwales, a w myslach nie potrafimy czytac - moze to i lepiej;) Wiec jesli zaczynasz jakis temat na forum to pisz jasno i wyraznie co Cie boli lub jaki masz problem a nie na zasadzie - cos wiem ale nie powiem
tongue_smile.gif
 
a z zupełnie innej beczki ;) Czy ktoś coś wie na temat szczepionek pw grypie? czy nam przysługują? wiem, ze wojsko, lekarze i kobiety w ciązy na bank. Wiem też że rząd ma w planie czy zakupił już 4 mln tego gadżetu dla reszty nie wiadomo co? Więc Panie i Panowie wiadomo coś na ten temat??
 
PIP , NIK i FIKCJA

PIP już jest .Słyszałam, że NIK jest zainteresowany działaniami w zakresie umarzania niewyegzekwowanych należności, skutecznością naszej egzekucji oraz naszą organizacją pracy. Afera hazardowa i stoczniowa to pikuś jak się widzi te setki osób przewalających się bez celu między 7,15 i 15,15 na podstawie swoich fikcyjnych zakresów obowiązków.Zakładając ,że 1 etat --wynagrodzenie plus koszty najmu i materiałów biurowych transport to ok. 4000 PLN miesięcznie.W samej izbie oszczędności na 100 etatach miesięcznie to 400.000 PLN.Rocznie 4.800.000 PLN.I jak tu sie nie bać o koryto.Dorcia zostanie likwidatorem???W myśl hasła jajcusia Celnicy na Madagaskar.
 
Ostatnia edycja:
awanse i nagrody

PIP już jest .Słyszałam, że NIK jest zainteresowany działaniami w zakresie umarzania niewyegzekwowanych należności, skutecznością naszej egzekucji oraz naszą organizacją pracy. Afera hazardowa i stoczniowa to pikuś jak się widzi te setki osób przewalających się bez celu między 7,15 i 15,15 na podstawie swoich fikcyjnych zakresów obowiązków.Zakładając ,że 1 etat --wynagrodzenie plus koszty najmu i materiałów biurowych transport to ok. 4000 PLN miesięcznie.W samej izbie oszczędności na 100 etatach miesięcznie to 400.000 PLN.Rocznie 4.800.000 PLN.I jak tu sie nie bać o koryto.Dorcia zostanie likwidatorem???W myśl hasła jajcusia Celnicy na Madagaskar.
Sądzę, że sposoby na wyprostowanie należnej fiskusowi kasie znają jajcusia koledzy z palestry. Jak by odkręcić to towarzystwo i przerzucić na drugą stronę barykady czyli do egzekucji to jest szansa, że nie o 10 a może nawet o 15% zwiększy się skuteczność. Nalezy odjąć od tego prowizje dla pośrednika czyli jajcusia. Wystarczy jak poda numer konta na madagaskarze.Jest się czym dzielić. NIKT się tym nie będzie interesował,a wszyscy będą zadowoleni. Kierownictwo skasuje kolejne nagrody za skuteczna egzekucję..
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry