• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

coś dla optymistów

G

Guest

Gość
a może by tak jedno miejsce gdzie nie będziemy na forum narzekać , uważam że tego też nam brakuje, aby nie zwariować tlko cieszyć się z tego co mamy co wy na to?
 
ciezyć się

Z CZEGO? JAK? PODAJ CHOCIAŻ JEDEN POWÓD DO RADOŚCI. GDZIE SATYSFAKCJI SZUKAĆ W TEJ PRACY? CHOCIAŻ CZŁOWIEK BARDZO CHCE TO NI JAK SIĘ NIE DA. :lol: :lol: ALE MASZ RACJĘ SAMYM SMUTKIEM NIE DA SIĘ ŻYĆ. JAKOŚ BĘDZIE MOŻE NIE TAK ŹLE JAK CZARNOWIDZE PRZEPOWIADAJĄ. BEZ NADZIEI CZŁOWIEK BY ZWARIOWAŁ. :D :D ŻYCZĘ SAMYCH RADOŚCI I UŚMIECHÓW. :eek: :eek: :eek:
 
ludzie najlepiej na świecie mają egoiści zadbajmu najpierw o siebie , co będziemy martwić się innymi czy spadają ze stołka czy nie , oni się nie przejmują nami tak więć głowa do góry, będzie lepiej trzeba wierzyć żeby uwierzyć,pozdrowionka!!!!
 
Smutny ten Szczecin.

Smutny ten Szczecin,tak naprawdę nikt tu nie ma żadnej wizji,wszyscy zajmują się nieistotnymi dla cła sprawami.Jakiś facet zamawia lunetę i aparat fotograficzny z super rozdzielczością,żeby upokorzyć tych co bili brawo jak spadał,jakiś inny debatuje godzinami nad zupełnym bzde...,nikt nie traktuje poważnie klientów ,którzy miesiącami czekają na rozstrzygnięcia w banalnie prostych sprawach,a wszyscy rozspisują sie na temat zmian kadrowych,które to zmiany poza nazwiskami na pieczątkach niewiele dotąd wniosły.Dalej marazm i inercja.
 
Dave a z czego się cieszyć ? Dostałeś podwyżkę :?: Bo ja od kilku lat ani grosza , a służę jak wierny pies :cry: :cry:
 
:evil: :evil: :evil:
Dave !!! teraz wiemy gdzie sie ulokowałeś - w WIN lub w Logistyce- zdradziła Ciebie wiedza na temat lunetki i aparatu fotograficznego. A tak dla Twojej i pozostałych informacji, to nie lunetka lecz lornetka przez , którą będzie podglądana Bernadetka !!! :wink:
 
Co za sprawność co za sprawność. Pogratulować przenikliwości i dedukcji a teraz do roboty i tego marudę dave zagonić do roboty tak żeby poczuł pot na plecach i miał osobisty wkład w przyśpieszenie załatwiania indywidualnych banalnych spraw. Tak żeby nie tracił kontaktu z rzeczywistością i nie siał na forum zgnilizny używajac swoich ulubionych określeń: marazm i inercja. Trzeba go w końcu z tego bagienka marazmu i inercji wyciągnąć tak żeby go smutek opuścił.
 
cos się wam chyba pomyliło tu piszemy cos dla otuchy , chcecie sobie na wtykać to załużcie mowy temat , chyba że się ktoś gubi i nie wie gdzie jest
to przepraszam
 
Ta strona w naszej Izbie umrze śmiercią naturalną, oststnie super nagrody dołuja nas wsztsykich ( za wyjątkiem nagrodzonych ) szkoda, szkoda.....
 
Hitem jest nagroda dla naczelnika kadr za postępowania dyscyplinarne - pewnie namówił tych celników do nieprawidłowości, aby nastepnie wszcząć wobec nich postepowania w celu uzyskania nagrody z funduszu zapasowego. Ja codziennie robię to co do mnie należy oraz to czego nie muszę robić, ale nagrody jakoś nie widzę. Tylko że to są takie zwykłe codzienne sprawy.
Ps. Ile wszczęto postępowań wobec kadry kierowniczej ?
 
Anonymous napisał:
Ta strona w naszej Izbie umrze śmiercią naturalną, oststnie super nagrody dołuja nas wsztsykich ( za wyjątkiem nagrodzonych ) szkoda, szkoda.....


Obawiam się, że po komentarzach odnośnie nagród i nagrodzonych... wszystkim jest nie do śmiechu... a szkoda, szkoda
 
Nagrody

Czesc, chcialbym sie dowiedziec cos wiecej o nagrodach i ich wysokosciach bo nie jestem w temacie. Wiecie, jak sie mieszka na prowincji to o takich rzeczach dowiadujemy sie jako ostatni.
Odnosnie nagrod chcialbym dowiedziec np. ile za pierwsze 6 miesiecy 2006 naczelnicy dostali nagrod, moja stanowila ok 25% mojej pensji, rozumiem , ze naczelikow nagrody tez oscylowaly w tych garnicach procentowych!!!!!!!.( to pytanie jest szczegolnie skierowane do Pana Dyrektora)
Jesli nagrody znacznie byly wyzsze niz 30% naczelnikowskiej pensji, to prosze przynajmniej jednego naczelnika o szczerosc zeby napisal ile dostal, tak poprostu zebym wiedzial jak bardzo mam zazdroscic.

Romek
 
Co komu po wiedzy o starych nagrodach. Temat nagród istotny jest z uwagi na zbliżający się termin podziału nagród za kolejne półrocze. Pan Dyrektor bogatszy o doświadczenia zapewne jeszcze nas zaskoczy. Ufam ze pozytywnie, ponieważ kazdy moze sie pomylic.
 
Back
Do góry