• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co z awansami w styczniu???

Szanowni Koledzy!
Chociaż wybór przeze mnie AVATARA absolutnie nie miał na celu obrażania kogokolwiek, lecz chęć mobilizacji szarych komórek, co najlepiej oddaje komentarz:

A co Ty chcesz od niego?! Avatar elegancki :) , nikogo nie obraża , a jedynie daje do myślenia ...

i w tej kwestii nie czuję się winny, to uznaję konieczność jego likwidacji.

Przykrą jest tylko świadomość, że mimo naszego życia nie na Białorusi, gdzie ludziom dawno wyłączono myślenie, nadal jest w Polsce sporo osób którym tego myślenia nie ma kto włączyć! W jak tragicznym wymiarze to istnieje (co wiem na podstawie prywatnych maili), wielu z Was nawet nie przypuszcza! A może i dobrze ... ?!
 
... wspomnienia o ... avatarze, który niestety skasowano(art.13 reg.Forum)
...

Dla wyjaśnienia, co zapisałem zbyt drobnym pismem na moim obecnym Avatarze: jego zmiana nastąpiła z przyczyn niezależnych Forum, więc także niezależnych od jego regulaminu (ponieważ tego regulaminu nie naruszał) !!! Mógł być jedynie powodem kolejnej różnicy zdań pomiędzy Nami-Celnikami, a ja nie mam zamiaru "dokładać się" do tych różnic!
 
ponieważ tego regulaminu nie naruszał

Przyznam, że to śmiała teza.

Reakcje na twojego avatara można za to rozpatrywać w kategorii np. badania subiektywno-naturalistyczno-nominalistyczny efektów jakie moralność lub jej brak wywiera na ludzi.

Czy porównanie kogokolwiek ze Stalinem jest etyczne?
Można nie znać historii ale czy warto?
 
... Czy porównanie kogokolwiek ze Stalinem jest etyczne?
...

Jakże płytko musisz myśleć j_a_nek'u, jeżeli umieszczenie dwu zdjęć obok siebie bez skomentowania tego, jest porównaniem!
Byłbym conajmniej trywialny w takim pomyśle i zbyt oczywistym prymitywem, by nie wstydzić się swoich pomysłów!
A jeśli ten avatar oznaczał dla mnie; - jedni wolą Papieża, a inni ... jak im nogi śmierdzą! Czy tym razem obrażam Twoje uczucia religijne?
Niestety, widzę wielu "płytkomyślących" na zasadzie "porównań"! Mam jednak cichą nadzieję, że są jeszcze osoby oceniające życie nie na podstawie różnicy "czego jeszcze nie mam, co ma inny", lecz na zasadzie "czy dobrze wykorzystuję to, co mam"!
 
Niestety tak jest. Oczekiwałeś splendoru a tu tylko takie płytkie myślenie. Zawód? Cóż. W różnie życiu bywa.

Wydaje ci się przy tym, że widzisz więcej i dalej, a jesteś co najwyżej trywialny posługując się symbolami, których nie rozumiesz.:D


P.S.
Lubię prowokować. Nie spodziewałem się jednak takiego szybkiego „zdjęcia” awataru. Zawiodłem się. Aż mnie korci, żeby nadać wypowiedzi wyraźniejsze zabarwienie emocjonalne i nazwać reakcję po imieniu ale … hmm, mógłbym naruszyć regulamin.:(
 
J a nek , czy Ty jesteś jakimś rycerzem na białym koniu?? Avatar cat-a na ogólnym forum nikogo nie bulwersował , a wręcz przeciwnie... A skoro wymagasz przestrzegania prawa to najpierw wymagaj tego od naszych pryncypałów (chyba , że jesteś jednym z nich, bo tak mi to wygląda)

A w ogóle to nie jest temat tego wątku.
 
Białego konia nie mam.
Wymagam tego od nich.
Nie jestem jednym z nich.
Próbowałem przenieść dyskusję w odpowiednie miejsce - tutaj ale nie udało się niestety.
 
...Wydaje ci się przy tym, że widzisz więcej i dalej ...

"Każdy się może pomylić"- powiedział jeż, schodząc ze szczotki drucianej ...
I tym razem Ty się pomyliłeś. Nie "wydaje mi się, że widzę więcej i dalej". Jestem pewien, że nawet nie widzę lepiej. Jestem natomiast przekonany, że wiele widzę inaczej! Ktoś mi kiedyś zaproponował, bym zawsze starał się patrzeć na trudne sprawy conajmniej z dwóch różnych punktów widzenia. Mnie to pomogło i nadal się sprawdza. Napewno popełniam w życiu różne błędy, ale tak mi jest łatwiej przyznać się do nich choćby i przed samym sobą. Do tego wcale mi to nie uwłacza, nie tracę przez to godności, a wielu ludzi i zdarzeń łatwiej mi zrozumieć nawet gdy jestem im przeciwny. Widzę, że Ty umiesz używać rozumu, dlatego też prowokuj ile zechcesz (jeśli naprawdę zechcesz). To tylko sprzyja rozwojowi szarych komórek, a co więcej -zapewnia ciekawe zajęcie tak samym adwersarzom, jak i osobom postronnym.
 
Trafiłeś w sedno. O to chodzi. Grunt to dobry ubaw, a jak jeszcze sprzyja rozwojowi to jeszcze lepiej. Szkoda, że MOD wątek zamknął. Miałem nadzieję na ciekawą dyskusję, a prowokacja wyzwala ciekawe, spontaniczne reakcje. A wracając do avatara, to poza wątpliwym przesłaniem był niedbale wykonany. To też może irytować. Nie postarałeś się - Stalina trzeba było również zrobić w kolorze.
 
.... A wracając do avatara, to poza wątpliwym przesłaniem był niedbale wykonany. To też może irytować. Nie postarałeś się - Stalina trzeba było również zrobić w kolorze.

Od początku do końca ten avatar miał całkowicie zamierząną postać i zupełnie niczego mu nie brakowało!!!
Dla mnie każdy szczegół ma kolosalne znaczenie, ale ... na to trzeba spojżeć z innej strony!

p.s.:
a przecież pomogło!
 
No i awanse mają być, pewnie znowu tylko dla przydupasów, a tak się ktoś zarzekał, że ich nie będzie :mad:
 
Ostatnia edycja:
max vel wszechwiedący albo jasnowidz

Rozumiem że wiesz że tak będzie , skoro tak to napisz kto dostanie . kto jest tym przydupasem a nie siej fermentu .
A tak na marginesie , tak bardzo zachęcałeś kolegów i koleżanki do zwalnianie się a dlaczego jeszcze tkwisz w tym cle ? czyżbyś czeka na swoje 5 minut , widzę że jesteś wiecznie niezadowolony /zz złe , stara kadra be zmieniona be a z małym wyjatkiem SS jest de best/
 
Rozumiem że wiesz że tak będzie , skoro tak to napisz kto dostanie . kto jest tym przydupasem a nie siej fermentu .
A tak na marginesie , tak bardzo zachęcałeś kolegów i koleżanki do zwalnianie się a dlaczego jeszcze tkwisz w tym cle ? czyżbyś czeka na swoje 5 minut , widzę że jesteś wiecznie niezadowolony /zz złe , stara kadra be zmieniona be a z małym wyjatkiem SS jest de best/

Potrójnie obdarzony ty wiesz najlepiej.
 
Awanse na lotnisku.

Awansów jest tak mało, że chyba nie wystarczy nawet dla przydupasów.
Śmiać mi się chce gdy pomyślę, że nasz maluczki wraz z z wielokrotnie obdarzonym, nie będą wiedzieli komu dać. Kto najbardziej zasłużył. :D :D
A czujecie koledzy jakie będzie rozczarowanie zasłużonych, ale pominiętych? :D
 
kóń czy też max

że niby czym obdarzony wiekszą ilością zgłoszeń przez takich nierobów jak wy
co kapsel wypier.... z osobówki ?, SS olał ?, mistrzyni świata od intryg odeszła w niesławie ? Pełna frustracja co ?
 
Back
Do góry