• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co wiadomo????

Oficjalnych wyników brak

Chyba wiadomo co się święci. Kupa ludzi ma te same podejrzenia. Ale nadzieja umiera ostatnia.
 
Wyłoniono z grona ubiegających się o to stanowisko 2 osoby. Kto zgadnie kogo ? Jednak w tym kraju nic się nie zmieniło :mad:
 
Ostatnia edycja:
Jeśli prawdą jest co szepczą korytarze w izbie, to możemy potraktować decyzję SSC jako zwolnienie nas z obowiązku przestrzegania celniczego kodeksu etyki.
 
do trustinga

Którzy to ludzie sie tak wzdrygają ? Ci z grilowanego towarzystwa ?
Może pracujemy w innych izbach. Wiem którzy to się tak wzdrygają i powiem Ci że tak samo jak boja się wyboru obecnego p.o. tak samo boją sie wyboru obecnego zastępcy który ponoć dobrze wypadł w konkursie. Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta - jeden i drugi jest wymagajacy.
 
do Cywila22

Tak masz rację - obaj panowie są wymagający. Ale inaczej. Różnica miedzy nimi jest jednak taka, że aktualny pan zastępca jest wymagający - przede wszystkim od siebie. Nie widać też wokół niego kiepskich satelitów. Do go odróżnia od innych. Dobry przykład Cywilu22, już o tym pisałem.
 
Ten wątek nie dotyczy wyborów!

Ale skoro tak tu się rozpisalście, to ja podzielam zdanie Cywila. Choć uważam, że obecny p.o. byłby lepszy, bo ma więcej doświadczenia i w BP go wychwalają do dzisiaj. Być może Z-ca też może być dobrym managerem, a takiego nam trzeba, lecz stawiam na obecnego p.o. bowiem ma już wyrobioną pozycję w środowisku politycznym i gospodarczym regionu. I to całkiem niezłłą.
A poza tym, to tak naprawdę to w komórce w której pracuję to zdecydowana większość jest za WW. A tu kilka osób robiąc negatywną kampanię próbuje Go zdyskredytować.
Wszystkiego Najlepszego Nam Wszystkim
 
do trustinga

Gdy JM został p.o. też nie było widać satelitów , szydło wyszło z worka po czasie , nie chciej poznać satelitów obecnego z-cy . Zapytaj ludzi w Rybniku , tych normalnych , zapytaj w Gliwicach i Bytomiu a dowiesz się wszystkiego.
 
Ceniku Piotrze, ww "ma wyrobioną pozycję w środowisku politycznym i gospodarczym regionu" - czy Ty sam siebie słyszysz? Jesteś z czasów "kroniki filmowej"? Czy wydział w którym pracujesz i większość jest za ww, to może kadry?

Cywilu22, jak poznać, którzy ludzie w Rybniku, Gliwicach i Bytomiu są normalni, żeby zapytać o mg? A może zapytać tych najstarszych pracowników z Bytomia, co sądzą o ww?

Co do satelitów to: star miał dwa fatalne. Zmrożony już kilku. Obaj między innymi z tego powodu - poszli na dno. WW też ma kiepskie satelity i prędzej czy później wciągną go pod wodę. Nawet jeśli teraz wygra. Chciwość jego satelitów jest tak wielka, że to tylko kwestia czasu. WW dostał drugą sznasę w życiu - w czerwcu tego roku. To był błąd, że reanimował stare dziadostwo.
 
trusting

Czy nigdy na stronach nazwijmy je celnych nie można polemizować kulturalnie ?
" Dziadostwo" -Coś bylejakiego, bezwartościowego, nie wzbudzającego uznania " już to gdzieś słyszałem , jak przyszedłem do cła jako cywil tak nas nazywali niektórzy w IC , tak też niektórzy dalej uważają / z kadry/
Co a raczej kogo uważasz za takiego ? Znam wielu nie z kadr którzy go szanują i chcą by został dyrem , i wcale nie wypowiadają się obraźliwie o innych.
 
A coż on takiego w BP dokonał, że tak go wychwalają? Jakby ich alokował 300 km i więcej od domu też by wychwalali? Ja słyszałam, że do dziś wspominają z uśmiechem karteczki przebiegu służby. Poza tym jakbym dostała awans np. na eksperta to też bym wychwalała.
 
Ostatnia edycja:
Waleriana

Poza tym jakbym dostała awans np. na eksperta to też bym wychwalała.[/quote]

Rozumiem Walerciu, że jak dostaniesz awans na eksperta, to obecny Dyrektor według Ciebie będzie super dyrem.
No cóż - potwierdzasz teorię, że każdy jest do kupienia, to tylko kwestia ceny. WSTYD!
Ps.
Potwierdziłaś, że nie jesteś godna/y dyskusji z tobą (mała litera celowo).
 
Back
Do góry