• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co to za Związki wchodzące w skład Komitetu Protestacyjnego Związków Zawodowych w KAS

nowicjuszSCS

Użytkownik
Dołączył
4 Czerwiec 2020
Posty
54
Punkty reakcji
36
  • Rada Krajowej Sekcji Administracji Skarbowej NSZZ Solidarność - CO to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i i ilu ma członków ????
  • Federacja Związków Zawodowych Służby Celnej - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków ????
  • Federacja Związków Zawodowych Pracowników Skarbowych - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???
  • ZZPEA - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???
  • Zrzeszenie Związków Zawodowych Służby Celnej RP - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???
  • NZZP MF - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???
  • Związek Zawodowy Skarbowców - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???

To te związki podpisały porozumienie, które ma być realizowane, Czas się coś o nich więcej dowiedzieć !!!!!
 
Ja ciągle obserwuję związki z nieistniejącą już służbą : Służba Celna . Tak naprawdę one powinny zniknąć
z momentem likwidacji SC . Dobrze im się żyło , składki wpływały , dalej żerują na starym schemacie.
Przewodniczącymi i vce są byli celnicy , którzy pomimo zmian ustawowych są w Zrzeszeniach i palą głupa , że
dbają o ludzi , pomagają itp. Trzymają w ryzach byłych celników , tylko po to żeby wpływały składki
na ich pseudo działalność . Mój apel brzmi : ludzie obudźcie się . Wstąpcie do ZZ Celnicy.pl
Tam jest WASZE miejsce .
 
Proszę, masz tu linki do osób zarządzających tymi związkami które wymieniłeś, które twoim zdaniem tworzyły KP.
Niestety ilości członków nie znalazłem.
Sprawiłeś mi ciekawą lekturę, zastanawia mnie np. to że w skład KP wchodzi NZZP MF :unsure::unsure::unsure:

PS. Jeśli macie ochotę to możecie personalnie sprawdzić KTO? nam wszystkim zafundował ten niewątpliwy "sukces";););)
 
Basic wielkie dzięki za uświadomienie mnie kto to w ogóle jest !!!! odwaliłeś kawał dobrej roboty :) szacuneczek !!!!
co do ilości członków to chciałbym, aby wszyscy pracownicy i funkcjonariusze wiedzieli ilu te związki mają członków !!!
Celnicy PL mają z tego co tu czytałem ok. 5000 - warto zapytać ilu jest w pozostałych :) masz jakiś pomysł ???
 
  • Rada Krajowej Sekcji Administracji Skarbowej NSZZ Solidarność - CO to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i i ilu ma członków ????
  • Federacja Związków Zawodowych Służby Celnej - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków ????
  • Federacja Związków Zawodowych Pracowników Skarbowych - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???
  • ZZPEA - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???
  • Zrzeszenie Związków Zawodowych Służby Celnej RP - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???
  • NZZP MF - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???
  • Związek Zawodowy Skarbowców - Co to jest, jaki ma zarząd, dane kontaktowe i ilu ma członków???

To te związki podpisały porozumienie, które ma być realizowane, Czas się coś o nich więcej dowiedzieć !!!!!
hm.... 70 plus....razem,razem (n)
 
Basic wielkie dzięki za uświadomienie mnie kto to w ogóle jest !!!! odwaliłeś kawał dobrej roboty :) szacuneczek !!!!
co do ilości członków to chciałbym, aby wszyscy pracownicy i funkcjonariusze wiedzieli ilu te związki mają członków !!!
Celnicy PL mają z tego co tu czytałem ok. 5000 - warto zapytać ilu jest w pozostałych :) masz jakiś pomysł ???
Należy zapytać każdy związek o ilość członków w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej, Stan prawny aktualny na dzień: 05.06.2020 Dz.U.2019.0.1429 t.j. - Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej
Zgodnie z Art. 4. ustęp 2 Podmioty obowiązane do udostępniania informacji publicznej


1.Obowiązane do udostępniania informacji publicznej są władze publiczne oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne, w szczególności:
1) organy władzy publicznej;
2) organy samorządów gospodarczych i zawodowych;
3) podmioty reprezentujące zgodnie z odrębnymi przepisami Skarb Państwa;
4) podmioty reprezentujące państwowe osoby prawne albo osoby prawne samorządu terytorialnego oraz podmioty reprezentujące inne państwowe jednostki organizacyjne albo jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego;
5) podmioty reprezentujące inne osoby lub jednostki organizacyjne, które wykonują zadania publiczne lub dysponują majątkiem publicznym, oraz osoby prawne, w których Skarb Państwa, jednostki samorządu terytorialnego lub samorządu gospodarczego albo zawodowego mają pozycję dominującą w rozumieniu przepisów o ochronie konkurencji i konsumentów.
2. Obowiązane do udostępnienia informacji publicznej są organizacje związkowe i pracodawców, reprezentatywne w rozumieniu ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego (Dz. U. z 2018 r. poz. 2232), oraz partie polityczne.
3. Obowiązane do udostępniania informacji publicznej są podmioty, o których mowa w ust. 1 i 2, będące w posiadaniu takich informacji.
 
Ostatnia edycja:
napisze do Sławka, aby skierował takie zapytanie skoro jestem członkiem Celnicy PL
Należy zapytać każdy związek o ilość członków w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej, Stan prawny aktualny na dzień: 05.06.2020 Dz.U.2019.0.1429 t.j. - Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej
Zgodnie z Art. 4. ustęp 2 Podmioty obowiązane do udostępniania informacji publicznej


1.Obowiązane do udostępniania informacji publicznej są władze publiczne oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne, w szczególności:
1) organy władzy publicznej;
2) organy samorządów gospodarczych i zawodowych;
3) podmioty reprezentujące zgodnie z odrębnymi przepisami Skarb Państwa;
4) podmioty reprezentujące państwowe osoby prawne albo osoby prawne samorządu terytorialnego oraz podmioty reprezentujące inne państwowe jednostki organizacyjne albo jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego;
5) podmioty reprezentujące inne osoby lub jednostki organizacyjne, które wykonują zadania publiczne lub dysponują majątkiem publicznym, oraz osoby prawne, w których Skarb Państwa, jednostki samorządu terytorialnego lub samorządu gospodarczego albo zawodowego mają pozycję dominującą w rozumieniu przepisów o ochronie konkurencji i konsumentów.
2. Obowiązane do udostępnienia informacji publicznej są organizacje związkowe i pracodawców, reprezentatywne w rozumieniu ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego (Dz. U. z 2018 r. poz. 2232), oraz partie polityczne.
3. Obowiązane do udostępniania informacji publicznej są podmioty, o których mowa w ust. 1 i 2, będące w posiadaniu takich informacji.

Zwróciłem, się z prośbą do Pana Sławka, o zapytanie do Związków, jak to tutaj nazwaliście Komitetu Uległościowego o liczbę członków w nich zrzeszonych. Jako nowy członek Celnicy PL, to dla mnie bardzo ważna informacja.
 
O informację publiczną może występować każdy obywatel. Wydaje mi się, że jeśli chodzi i Radę Krajowej Sekcji Administracji Skarbowej NSZZ "S" to nie ona osobowości prawnej, osobowość prawną mają m.in. organizacje zakładowe i międzyzakładowe.
 
Back
Do góry