• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co to za bzdura z tym strajkiem

S

stary000

Gość
kto to pisał -protestuję to pisał jakiś megaloman któremu zdaje sie że wie co się w naszej formacji dzieje,prowokator który takimi informacjami namawia do łamania prawa.Jestem doświadczonym celnikiem WZPC GDYNIA.Popieram protestujących celników na wschodzie,walczą o lepsze jutro również dla nas.To czy byłem,będę w pracy jutro jest tylko moją decyzją z nikim nie uzgadnianą.Nie słyszałem aby inni celnicy z naszego wydziału namawiali się do zbiorowego nie przychodzenia do pracy.To że kogoś nie będzie w pracy często wynika z prostej przyczyny że ma w tym dniu wolne,ma urlop ,opiekę,bądz jest po protu chory.Na pewno będą też osoby które dziś będą w służbie.A Ty od tej informacji o strajku w WZPC Gdynia może jesteś sfrustrowany tym że się przedwcześnie zwolniłeś albo Cię zwolnili a teraz ominą Cię spodziewane podwyżki.Tylko nie wiem dlaczego przy tej prowokacji mówisz o naszym Wydziale.Może ktoś Tobie nie puścił kontenera na bazie,albo może zatrzymał na drodze do kontroli i
 
Back
Do góry