• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co się dzieje z funkcjonariuszami z zamkniętych OC granicznych?

Po roku czasu zorientowali się że przejścia są zamknięte. Dodana notka na stronie...
 

Attachments

  • Screenshot_20210317_121254.jpg
    Screenshot_20210317_121254.jpg
    250 KB · Wyświetleń: 394
.
 

Attachments

  • Screenshot_20210408_080823.jpg
    Screenshot_20210408_080823.jpg
    558,9 KB · Wyświetleń: 415
  • Screenshot_20210408_080905.jpg
    Screenshot_20210408_080905.jpg
    152,4 KB · Wyświetleń: 416
Teraz zacznie sie cyrk z kolejkami na granicach. Przyjdzie dlugi weekend majowy. Ukraina swieta wielkanocne w maju. Ale przeciez kolejka moze byc nawet pod pierwsze rondo w Przemyślu. Nic sie przeciez nie dzieje.
 
Czasami mam takie dziwne przemyślenia odnośnie................... Odnośnie szkolenia Młodych. Tak to Wy jesteście tymi Młodymi ale żal mi Was bo nie macie i nie będziecie mieli możliwości być szkolonymi przez tych Starych doświadczonych.................Oni odeszli albo już odchodzą........ Pamiętam jak w 1991 zaczynałem moją przygodę z lotniskiem...........Qrwa jak to szybko minęło.........Ale do czego zmierzam....otóż miałem swojego opiekuna kiedy byłem praktykantem. Miałem opaskę na ręku z napisem " kontrola celna" - mam ją na pamiątkę do dzisiaj....... dzisiaj nie ma tych uczących zawodu...........odpowiedzialnych za młodego adepta.............mówiących : "nie rób tego w ten sposób............itp." Po prostu nie ma już ludzi..............To smutne.............
 
I jeszcze jedno.. Rok temu a było to 1 kwietnia powiedziałem koleżce :z moje" fali" - Sławek zgaś światło jak będziesz wychodził............
 
Przykre, smutne.................Mam kontakt z niektórymi. najważniejsi są Ci, którzy zasługują na pamięć. Jest Ich kilku.... ale Kilku.......
 
Przykre, smutne.................Mam kontakt z niektórymi. najważniejsi są Ci, którzy zasługują na pamięć. Jest Ich kilku.... ale Kilku.......
Tak..................starzy kumple..................Może umówimy się na ryby............
 
A później się dziwią ze połowa idzie na emeryturę... Bo ile można dojeżdżać do pracy na inne oddziały..
 
Back
Do góry