• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co robią nasze związki ???

myślałem że z koierownika referatu to na eksperta a nie na kontrolera. Wszystko to dziwne
To nie jest dziwne w przypadku nieuległego działacza związkowego.
- więc pytanie- co Pan tam jeszcze robi?
(w domyśle w Federacji)
W tak ważnych dla SC chwilach, w obliczu zapowiadanych reform, najważniejsze jest dla nas zachowanie jedności. Przewodnicząca dąży do rozłamu w Federacji w ogóle nie zwracając uwagi na to w jakiej sytuacji obecnie znajduje się SC.
KW Federacji w piśmie z dnia 23 maja br. stwierdza ponownie, że dążenie I>fołty do rozłamu, a tym samym unicestwienia Federacji jest haniebne i należy się temu zdecydowanie przeciwstawić.
Wielokrotnie pisałem, że Federacja jest naszym wspólnym dobrem i trzeba zrobić wszystko aby ją zachować. Sprawa wydaje się banalnie prosta, ale tylko pozornie. Wystarczy bowiem aby Organizacje Członkowskie poprzez swoich delegatów zobowiazały Fołtę do działania zgodnego ze Statutem i uchwałami RF z marca 2007r., jenak dla części RF nie ma znaczenia fakt łamania prawa.
Znamienne jest także to, że uchwały z marca 2007r. nie zostały do dnia dzisiejszego celowo opublikowane, gdyż są niewygodne, a nawet jak się okazuje niemożliwe do realizacji przez przewodniczącą. Uchwały te nie są realizowane i publikowane tylko dlatego, że zawierają elementy obowiązujące w ustroju demokratycznym.
 
Więc nie ma alternatywy? Byłem świadkiem "reformy" z końca 2003r i 2004 rolku czyli słynnej alokacji , obawiam sie ze teraz będzie tak samo albo i gorzej, jeżeli u sterów związku będą stali ci sami ludzie. Sam Pan nic nie zrobi a "zjednoczone " siły zwiazkowe na pewno przydadzą się do klepnięcia d,ecyzji podczas "opcji zerowej".
 
""

"To nie jest dziwne w przypadku nieuległego działacza związkowego".
Skromność czy bezczelność???????????
No comments!
 
Po co to bicie piany?
Odpowiedż jest jasna (dla IC Przemyśl): związki g... robią! No sorry - przypodabają się kierownictwu.
 
do zwiazkowcow

witam,ja mam do Was Zwiazki Zawodowe prosbe.....napiszcie nam wreszcie jak to jest z ta ustawa kas,wchodzi czy nie??jesli wchodzi jakie sa proponowane kryteria do pozostawienia ludzi w cle...jak dzwonie do swojego przedstawiciela zwiazkow w w-wie to on nic nie wie...a ja chcialabym wreszcie cos wiedziec ....pozdr
 
do związku

no cóż mineło już kilka dni od ogłoszenia iż projekt KAS będzie w biuletynie i co nie ma go tam panie i panowie zwiazkowcy a może Wy już go macie to proszę o publikację
 
slawomir.siwy napisał:
LUDZIE OPAMIęTAJCIE SIę I WYPISUJCIE OD TYCH POPULISTóW , ZAKłAMANYCH APARATCZYKóW O KOMUNISTYCZNYM ZABARWIENIU !!!!
Proszę mnie nie obrażać poprzez uogólnianie swoich spostrzeżeń.
Admina proszę aby autora tego postu zbanował.

Jednocześnie zwracam się do wszystkich zatrzymywanych na podstawie pomówień celników, że w każdej chwili mogą zwrócić się do mnie o pomoc.
Instytucja domniemania niewinności to rzecz święta w demokratycznym państwie prawa urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej, a takim mieni się Rzeczypospolita.
napisałam do ciebie krótka wzmianke i nic żadnej reakcji z twojej strony
gdzie ta pomoc choćby w sposób kurtuazyjny
 
Back
Do góry