• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co by bylo gdyby SSC na uroczystosci na jego pozdrowienie odpowiedziala cisza?

Reprezentant

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zobaczylem wreszcie sztandar dla ktorego maszeruje w szyku od paru dni, a na nim piekne haslo - "godnosc i prawo" - dewiza piekna, ale jakze daleka od naszej rzeczywistosci, nadchodzace swieto winno byc nasze, ale czy bedzie?, na chwile obecna mam wrazenie, ze jest robione ku chwale SSC i naszej dyrekcji - bo radosci i entuzjazmu u maszerujacych jakos nie widze, odnosze wrazenie, ze jestesmy tam tylko niezbedna dekoracja i to na dodatek robiona w pospiechu i jak najtanszym kosztem, trudno tak juz sie uklada, ze jako sluzba nikogo nie obchodzimy, a nasz szef ma nas za nikogo z kim trzeba sie liczyc, ale moze wlasnie teraz pojawia sie okazja zeby publicznie zademonstrowac swoje niezadowolenie.
 
Mniejsza o demonstracje wobec szefów czy tez ich brak. Dla mnie najbardziej miarodajnym obrazem jutrzejszych obchodów jest fakt, ze wielu sposrod naszych chlopaków ubranych bedzie w pozyczone spodnie i marynarki, bo wlasnych juz nie staje...
 
ja tam bym nic nie pożyczał i przyszedł bym w tym co mam , czyli w dziurawych wytartych sortach ...a co niech władza widzi na czym polegają oszczędności...i tak wstydu nie ma więc po co się stroić dla nich!!
 
ja tam bym nic nie pożyczał i przyszedł bym w tym co mam , czyli w dziurawych wytartych sortach ...a co niech władza widzi na czym polegają oszczędności...i tak wstydu nie ma więc po co się stroić dla nich!!

Nie przeszedłbyś wstępnej selekcji w sali 204.
 
no i jestesmy po uroczystosciach, ilu z Was jest z nich zadowolonych (oprocz kadry oczywiscie), czy sadzicie, ze wzrosl teraz prestiz, bo patrzac na reakcje mediow na nasze swieto mam duze watpliwosci
 
Najfajniejszą reakcją była, reakcja

pewnej baardzo typowej niemieckiej turystki nostalgicznej. Podczas przerwy w tzw. "próbie generalnej" w poniedziałek na Placu Węglowym, podeszła i dyskrecjonalnie zapytała "Entschuldigung Sie, Protest, Protest ?" ;)
 
Co by było...

We wrześniu była owacja dla SSC, a dziś - złość, rozpacz, bezradność i bezładne protesty kierowane niewiadomo do kogo, we wrześniu trzeba było okazać swoje niezadowolenie dla jego działań, gdyby został ośmieszony w czasie uroczystości może byłoby inaczej, może by był to sygnał dla jego nadrzędnych, nie wiem, ale mielibyśmy czystsze sumienie, a teraz gdy jego plany sa już wdrożone jest za późno, bo nawet jak go odwołaja to i tak pozostaniemy z bublem zwanym wartościowanie,
 
Back
Do góry