• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Chcemy pracy i spokoju

C

czarny orzeł mobilny

Gość
czy arturek i sławuś wiedzą jak zapewnić nam pracę i spokój?
jesteśmy na bardzo trudnym odcinku i zamiast wsparcia i poparcia słyszymy : strajkujcie!
co to za sygnał? tylko przemytniki z takiego się cieszą
arturek rywalizuje ze sławusiem a co z nami?
chcemy pracować i mieć spokój
 
... jesteśmy na bardzo trudnym odcinku i zamiast wsparcia i poparcia słyszymy : strajkujcie! ...

Orle, sokole, bażancie ...!
GDZIEŻ TO USŁYSZAŁEŚ; "STRAJKUJCIE" ?!
Do czego się chłopie zabierasz jeżeli "gdybania", przypuszczenia i obawy traktujesz jako sygnał do działania? A może to ja czytam bez zrozumienia i nie zauważyłem, że wszyscy już właściwie strajkują?!
 
czarny orzeł mobilny

niech przestanie napuszczać na siebie związkowców,bierz chłopie czarny mundur kominiarkę i wyląduj w Warszawie na ulicy Wiejskiej w dniu 7 stycznia tego roku.Od kształtu ustawy o SC będzie zależało, czy będziemy mieli spokój i pracę.Przemyśl to i nie siej zamętu....
 
czarny orzeł mobilny

czarny orzeł mobilny nie boi się waszego strachania
przecież Sław pisał że czarni też zastrajkują
;)
znowu mu się "wypsło"
tylko arturek gryzie pazurki że nie ma takich wpływów jak Sław
tylko że my chcemy pracy i spokoju!
i skutecznych związków!
jakie rozwiązania wprowadził i skutecznie przeprowadził Sław czy arturek?
Ż A D N Y C H
taka jest ich skuteczność!
żeby nie zrobili się szefami zz to tak naprawdę nikt by nie słyszał.
Ale czarny orzeł mobilny kołuje nad Medyką i wypatruje gdzie dzielni Sław i arturek
czy to dla nich za zimno tam jest by śrubokręt ująć w BKS w dłoń?
 
niech przestanie napuszczać na siebie związkowców,bierz chłopie czarny mundur kominiarkę i wyląduj w Warszawie na ulicy Wiejskiej w dniu 7 stycznia tego roku.Od kształtu ustawy o SC będzie zależało, czy będziemy mieli spokój i pracę.Przemyśl to i nie siej zamętu....

kominarke i do Sejmu.... Dobre!
 
Mobilny czarny orzeł czy siwa gęś

Kurcze blade

Wiedziałem że do tej służby przyjmują różnych ludzi ale nie myślałem, że takich kurdupli

wróbelek
 
do niby czarnego orła mobilnego

Daj odpocząć robakom. Nie pisz bzdur. Ludzie piszący na tym forum chcą zmienić Służbę, chcą pomóc ludziom alokowanym,rozbitym rodzinom, niesprawiedliwie pomówionym. Tobie pewnie jest dobrze więc siedź cicho i nieprzeszkadzaj innym skoro brak ci odwagi.

P.S. Wstyd, że tacy jak ty pracują w GM. Przykre

Jeśli nawet niektórzy mobilni pojadą łamać strajk na wschód to niewiele pomogą. Mogą jedynie stanąć na osobówce bo pojęcia o odprawach ,ewidencjach elektronicznych nie mają nawet bladego. Wiem co piszę bo pracuję z takimi zuchami. Młodzi-pojęcie o odprawch 0 (zero)
Starzy którzy kiedyś pracowali przy odprawach-zapomnieli już co z czym się je. Zresztą doskonała większośc nigdy nie robiła przy odprawach. I tak to wygląda.
 
Ostatnia edycja:
Daj odpocząć robakom. Nie pisz bzdur. Ludzie piszący na tym forum chcą zmienić Służbę, chcą pomóc ludziom alokowanym,rozbitym rodzinom, niesprawiedliwie pomówionym. Tobie pewnie jest dobrze więc siedź cicho i nieprzeszkadzaj innym skoro brak ci odwagi.

P.S. Wstyd, że tacy jak ty pracują w GM. Przykre

Jeśli nawet niektórzy mobilni pojadą łamać strajk na wschód to niewiele pomogą. Mogą jedynie stanąć na osobówce bo pojęcia o odprawach ,ewidencjach elektronicznych nie mają nawet bladego. Wiem co piszę bo pracuję z takimi zuchami. Młodzi-pojęcie o odprawch 0 (zero)
Starzy którzy kiedyś pracowali przy odprawach-zapomnieli już co z czym się je. Zresztą doskonała większośc nigdy nie robiła przy odprawach. I tak to wygląda.

Ty gosciu za duzo ogladasz TIWI i seriali, poogladales czas honoru i juz jestes cichociemny hehe, a moim zdaniem bardziej pasujesz mi na Rysia z klanu - kazdemu chcesz dawac dobre rady, znasz sie na wszystkim iw iesz wszystko - uwazaj bo pekniesz. forum jest dla kazdego , kazdy moze pisac i orzeł moze i wrobelek,łysy, czarny i siwy, jak ci nie pasi co ktos pisze to najwyzej nie czytaj a rady typu powyzej to dawaj swoim domownikom jezeli ich utrzymujesz i to uwazaj bo moze cie ojczulek batozkiem pogonic
 
Back
Do góry