• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Chce być w Służbie Celnej

B

bogus

Gość
Witam

Zwracam się do was bracia i siostry z pytaniem.
* Gdzie powinienem się zgłosić by wstapić do słuzby celnej?
* Czy to że posiadam wykształcenie wyższe wpływa na rodzja
wykonywanej pracy w słuzbie celnej ?
* Jakich zarobków może osobą poczutkująca sie spodziewać ?
* Jak wygląda praca w Słuzbie Celne
(czy jest to stabilna praca związabna z zamieszkaniem)

BARDZO PROSZE O POMOC
 
........moim osobistym, skromnym zdaniem osoby, które mają zamiar wstąpić w szeregi funkcjonariuszy celnych powinny być bezwzględnie poddawane badaniom psychiatrycznym lub nawet na dzień dobry zamykane w psychiatryku. Nie macie pojęcia w co się pchacie.:confused:
 
Podczas badań okresowych przechodzi się również badania u psychologa. Co prawda psycholog to jeszcze nie psychiatra, ale pewne predyspozycje tez może wskazać.
Zadałem kiedyś na szkoleniu z psychologiem pytanie, czy takie szkolenia będą dotyczyły również tzw. kadry...Uśmiechnęła się pani psycholog tylko i cicho odpowiedziała , że ma taką nadzieje ale na razie brak środków na dalsze szkolenie funkcjonariuszy celnych.
 
1. zglosic sie pan musi poprzez strone www, kady etc .. (tylko po co )
2. wyksztalcenie, predyspozycje, widze nie ma wogole zadnego wplywu na to gdzie pan zostanie przydzielony...
a jak kiedys sie Pan upomnie dlaczego musi Pan dojerzdzac np z gdanska do Gdyni to dostanie Pan dopowiedz... "nie wiedzial Pan gdzie sie przyjmuje"
albo obecnie potrzebuyjemu osoby do takich a nie innych zadan ... a jak juz Pan straci cierpliwosci i powie udowodni ze ma lepsze wyksztlacenie i wiedze niz inni to uzyska Pan odpowiedz "a ile Pan pracuje"
Podczas kolejnej proby przyjdzie Pan zmotywowany i powie chwileczke przeciez za ciezka prace bez zarzutu nalezy mi sie "awans" to odtrzyma Pan odpowiedz ale przeciez Pan koledzy musieli czekac dluzej a Pan taki niecerpliwy .. Podczas obiecanej ostatniej samej sobie wizyty zapyta Pan zdegustowany jak to jest ze ja ciezko pracuje i mam 1500 brutto a inny dostojny Pan ma 5000 to dostanie Pan odpowiedz .. bo kiedys ten Pan byl kims ... a teraz musi odpoczac i powinien Pan miec wiekszy szacunek do doswiadczonych pracownikow.
3. co do zarobkow .. aby nie bylo watpliwosci tutaj to nie wojsko ze stopien bo sie co z gory okreslony okres ... i wiadomo ile sie dostanie .. tutaj .. masz 1500zl i nie marudz... Po 3 latach moze dostaniesz 30zl abys mial na flaszke...aby zapomniec.
4. Mega stabilna jak pracuje Pan to nie wyrzuca ... jak nie pracuje Pan to tez nie wurzuca jak popelni Pan 1000 bledow tez nie wurzuca (bo przeciez szef nie zwolni pracownika jak mu ludzi brakuje....). Jedyna szansa aby stracic ta prace to przestepstwo lub .. dobrowolne podanie...

zamieszkanie .. jak bedzie Pan stac na wynajem pokoiku z wlasnej kieszeni ... to Pan bedzie mial :D

p.s Przepraszam za chaos ... ale czasu atrakcyjnosci minelo daaawno temu :p,
 
Witam
Mam pytanie, czy jest nabór do Służby Celnej w Gdyni (trójmieście)???
Na stronie http://www.gdynia.uc.gov.pl od 2008 roku ofert brak, w przeciwieństwie do innych urzędów w Polsce. A może ta strona to lipa i muszę osobiście się zgłosić do kadr???

No chyba, że w regionie w którym mieszka ponad 2 miliony osób urzędnicy służby celnej nie chorują, nie zwalniają się, nie umierają itd. i w związku z tym nie ma rotacji pracowników :confused:
czekam na odp. :)




1. zglosic sie pan musi poprzez strone www, kady etc .. (tylko po co )
2. wyksztalcenie, predyspozycje, widze nie ma wogole zadnego wplywu na to gdzie pan zostanie przydzielony...
a jak kiedys sie Pan upomnie dlaczego musi Pan dojerzdzac np z gdanska do Gdyni to dostanie Pan dopowiedz... "nie wiedzial Pan gdzie sie przyjmuje"
albo obecnie potrzebuyjemu osoby do takich a nie innych zadan ... a jak juz Pan straci cierpliwosci i powie udowodni ze ma lepsze wyksztlacenie i wiedze niz inni to uzyska Pan odpowiedz "a ile Pan pracuje"
Podczas kolejnej proby przyjdzie Pan zmotywowany i powie chwileczke przeciez za ciezka prace bez zarzutu nalezy mi sie "awans" to odtrzyma Pan odpowiedz ale przeciez Pan koledzy musieli czekac dluzej a Pan taki niecerpliwy .. Podczas obiecanej ostatniej samej sobie wizyty zapyta Pan zdegustowany jak to jest ze ja ciezko pracuje i mam 1500 brutto a inny dostojny Pan ma 5000 to dostanie Pan odpowiedz .. bo kiedys ten Pan byl kims ... a teraz musi odpoczac i powinien Pan miec wiekszy szacunek do doswiadczonych pracownikow.
3. co do zarobkow .. aby nie bylo watpliwosci tutaj to nie wojsko ze stopien bo sie co z gory okreslony okres ... i wiadomo ile sie dostanie .. tutaj .. masz 1500zl i nie marudz... Po 3 latach moze dostaniesz 30zl abys mial na flaszke...aby zapomniec.
4. Mega stabilna jak pracuje Pan to nie wyrzuca ... jak nie pracuje Pan to tez nie wurzuca jak popelni Pan 1000 bledow tez nie wurzuca (bo przeciez szef nie zwolni pracownika jak mu ludzi brakuje....). Jedyna szansa aby stracic ta prace to przestepstwo lub .. dobrowolne podanie...

zamieszkanie .. jak bedzie Pan stac na wynajem pokoiku z wlasnej kieszeni ... to Pan bedzie mial :D

p.s Przepraszam za chaos ... ale czasu atrakcyjnosci minelo daaawno temu :p,
 
daj odpocząć

daj odpocząć robakom. Jest wiele służb " Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA". Wstąp tam. To co się dzieje obecnie w S.C. woła o pomstę do Nieba. Poczytaj forum i daj na luzzzzz
 
Koleszko widze ze masz cos z glowa jezeli chcesz wstapic w szeregi Sluzby Celnej, ja na twoim miejscu zmienił bym dilera bo cos slaby towar ci przynosi skoro chcesz do Słuzby Celnej.Oczywiscie pisalem to do Bogusa który tak chce byc celnikiem...
 
Koleszko widze ze masz cos z glowa jezeli chcesz wstapic w szeregi Sluzby Celnej, ja na twoim miejscu zmienił bym dilera bo cos slaby towar ci przynosi skoro chcesz do Słuzby Celnej.Oczywiscie pisalem to do Bogusa który tak chce byc celnikiem...

matko jedyna, nie Tobie oceniać kim on chce być a kim nie, zadał pytanie konkretne a nie prosił Cię o zgodę na wykonywanie bądz nie tego zawodu.
dlaczego się tak wkurzacie?
jak juz wspominałam, jakoś nie widzę zeby celnicy zwalniali się masowo, więc chyba nie jest aż tak źle :D
tylko marudzicie i marudzicie, nic więcej. Jesli czujesz się źle na tym stanowisku, zastraszają Cię, nie możesz kupić sobie wacików za pensję to co Ty jeszcze tu robisz?? droga wolna... pewnie znajdzie się jakiś etat na zmywaku, zobaczysz jak będzie lekko i opłacalnie.
 
matko jedyna, nie Tobie oceniać kim on chce być a kim nie, zadał pytanie konkretne a nie prosił Cię o zgodę na wykonywanie bądz nie tego zawodu.
dlaczego się tak wkurzacie?
jak juz wspominałam, jakoś nie widzę zeby celnicy zwalniali się masowo, więc chyba nie jest aż tak źle :D
tylko marudzicie i marudzicie, nic więcej. Jesli czujesz się źle na tym stanowisku, zastraszają Cię, nie możesz kupić sobie wacików za pensję to co Ty jeszcze tu robisz?? droga wolna... pewnie znajdzie się jakiś etat na zmywaku, zobaczysz jak będzie lekko i opłacalnie.

nic dodać nic ująć.
 
Dzień dobry. Jestem studentka 3 roku , ze specjalizacja celnictwo . Zastanawiam się nad tematem pracy licencjackiej . Interesuję mnie temat podróbek , następnie piractwa - jednak nie mogę znaleźć literatury to tych zagadnień. Czy mogą mi państwo coś doradzić ?
 
Dzień dobry. Jestem studentka 3 roku , ze specjalizacja celnictwo . Zastanawiam się nad tematem pracy licencjackiej . Interesuję mnie temat podróbek , następnie piractwa - jednak nie mogę znaleźć literatury to tych zagadnień. Czy mogą mi państwo coś doradzić ?

przejrzyj numery "Wiadomości celnych", tam coś powinno być do wykorzystania
 
Hej wszystkim.

Rozważam złożenie podania o służbę w Izbie Celnej. Z tego, co wiem na początku należy wyczekać, aż zostanie ogłoszony nabór. Wtedy wysyłamy podanie o przyjęcie na służbę.

I teraz moje pytanie, czy ktoś z was korzystam z tego podania o pracę w Izbie Celnej? Czy może piszecie prosto, krótki i zwięźle to, co wam przychodzi do głowy.

Wystarczy napisać, że:

1. dowiedziałem się o naborze stąd i stamtąd
2. chce pracować ponieważ
3. prośbę swą motywuję...
4. liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

Czy może coś szczególnego należy ująć w tym podaniu?
 
Back
Do góry