• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Chałupki welcome to :)

poczekaj kwartał a sam zobaczysz do czego to doprowadzi teraz nie żałuję że w 2003 mnie wyautowali z izby w cieszynie , trzymam za was kciuki
 
tak was zastraszyli że forum umarło ? co kadra na to ? czekajcie wasz koniec bliski chyba podziękuję starowi że mnie w porę alokował.
 
Anonymous napisał:
podziękuję starowi


HAHAHA mądry Polak po szkodzie?

Niby nowa dyrekcja Naczelnicy i co??

Upomniał sie ktos z Kadry czemu nie ma w IC Katowice awansów gdy w Izbach innych i owszem? Nie...
A dlaczego nie...?

Bo mają nas za frajerów co beda robote za friko odwalac. Róbcie tak dalej będziecie ją wkrótce odwalac z samymi starymi dziadami.
 
Anonymous napisał:
poczekaj kwartał a sam zobaczysz do czego to doprowadzi teraz nie żałuję że w 2003 mnie wyautowali z izby w cieszynie , trzymam za was kciuki

Prorocze słowa. Merytorycznie - cieńko. Organizacyjnie - źle. Kadrowo - niezasadnie (AR). Ocena ogólna - PAŁA!
 
do trecera

Nie pieprz bez sensu koleś, stary zoll z Katowic to pisze. Nie było w historii Katowic izby i urzędu tak dobrze jak teraz. Większość z nas sie cieszy ,ze w końcu został rozpierd....... ten stary układ!!!!!Wreszcie!!!Pieprzenie o braku kompetencji "nowych" jest co najmniej nie na miejscu buraku!!! Obsada kadrowa o niebo lepsza od "starych". Boli cie,że normalnie z ludźmi gadają???Są po prostu kulturalni. To cie boli. Po tym jak potraktowali starych dyrów i naczelników to widać .Krzywdy im nie zrobili -w przeciwieństwie do nich samych.Taka jest prawda!!!Wara od "nowych". A w sumie to "starym" po kieszeni trzeba polecieć bo co oni niby teraz "fachowcy" robią za te swoje ciężkie tysiące??? :?: :twisted: :?:
 
Podyskutował bym ale do stylu typu "Buraku " się nie zniżę więc pozostawiam wpis bez komenta, ot kulturalni hi hi.
 
To cie boli jak do gościa pisze buraku????!!!!!Jak takie rzeczy wypisuje to tylko tak można o nim napisać .Łatwo pisać bzdety bez pokrycia tak jak on.Koleś ,jeśli cię uraziłem to sory , ale tak myslę i kwita!!!!!!!!!!!!!!
Bez łaski nie musisz się zniżać....-widocznie rację mam. :D
 
Awanse były, tylko ci starzy jeszcze na stołkach kieronicy(pożal się Boże) bali się kogokolwiek wytypować do awansu i dlatego się mówi że w IC K-CE ich nie było.
 
Leopold, zmień sobie ksywę na Wacław Jarzombek. I pamiętaj, aby szef wiedział, że to ty mówiłeś (pisałeś).
 
odpowiedź

Szlag mnie trafia ogólnie kolego z Sosnowca ,cokolwiek byś napisał to niedobrze. Lepiej jest chyba mieć jakieś zdanie w temacie no nie ? Ja mam akurat takie czy się to komuś podoba czy nie .Może rzeczywiście za dużo emocji, ale przecież to wszystko co się ostatnio wydarzyło było trochę emocjonujące no nie :D :D :D
 
Back
Do góry