• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cenzura na forum

Status
Zamknięty.
To forum to już tragedia, nawet czytać już się go nie chce. Jest tu jeszcze jakiś celnik czy już sami skarbowcy? Na stronie głównej jakieś tematy skarbowe, zmiany w pitach. Tylko co mnie to obchodzi. Aha, Yogi fantasta jesteś prędzej ziemia zacznie się kręcić w drugą stronę niż ktokolwiek o zdrowych zmysłach da wam emki mundurowe za lata w skarbowości. No i to by było na tyle.
 
To straszne stefan123. Jeden temat dot. US, w których na tzw. sali obsługi jest wielu celników ucywilnionych i na szali wiele innych tematów dot. stricto funkcjonariuszy i normalnie stała się tragedia, czytać się nie da. Mam radę dla Ciebie. Nie czytaj tego newsa, który Ciebie nie interesuje. Proste. Albo wcale nie zaglądaj tutaj, jeśli tak to Ciebie męczy.
 
Poczytałem trochę postów wstecz. Muszę przyznać, że forum zostało zaatakowane przez nowe nicki, które skutecznie zaśmiecają forum, odwracając uwagę od tematów kluczowych, wprowadzają dezinformację, skłócają. Nie jest to wg mnie przypadkowe. Nie mam tutaj na myśli merytorycznych tematów, które mogą wydawać się mało istotne dla wielu, jak np. zmiany w PIT, a które są ważne dla Polski i wszystkich Polaków. Proszę nie zaglądać do tematów, które kogoś nie interesują. To nie jest chyba problem? Mam natomiast na myśli tematy stricto zastępcze, nie związane w jakikolwiek sposób z tematyką KAS, zahaczające o politykę lub wprost polityczne.
Bolo1999 i CAT weszli w rolę administratorów i w pierwszej kolejności oceniłem to negatywnie, ale przyznaję po dokładnej lekturze postów, że było to uzasadnione, gdyż admini zaspali.
Tutaj jest problem, bo admini nie mają się jak poprawić. De facto jestem tylko ja i Jacek, bo administrator zajmuje się tylko kwestiami technicznymi. Jacek jako Przewodniczący ZOI w Gdańsku nie jest w stanie ogarnąć, ja tym bardziej.
Proszę zatem o pomoc i zgłoszenia do roli moderatorów, którzy będą czuwać nad przebiegiem dyskusji na forum, zachowywać porządek na forum, zamieszczać newsy. Zgłoszenia zostaną przeanalizowane oczywiście.
Informuję także, że usunąłem kilka nicków i ze swoich decyzji nie będę zdawał relacji. Pozwala na to regulamin. Zastanawiam się nad banem dla kolejnych, ale jeszcze zaczekam. Natomiast informuję, że będę usuwał userów i nie będę nawet o tym informował. Robię to i będę to robił będąc przekonanym co do konieczności ratowania forum, które zostało zaatakowane i jak sądzę nieprzypadkowo.
Zamykam ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry