• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

celnicy

G

Guest

Gość
Tak to prawda, wszyscy są niewinni. Tylko.., w mojej okolicy mieszka kilku celników ze stażem pracy po około 10 lat, domy z basenem kilka samochodów. Jednak w cle muszą dobrze zarabiać, a narzeka się na marne pobory.....
 
WIERZę W DOMY ALE W BASENY I KILKA SAMOCHODóW NIE!!!! WIDZę PAłASZ NIENAWIśCIą DO CELNYCH ! NAPEWNO JESTEś JAKąś SMIESZNą MRóWECZKą , KTóRA PRóBUJE PRZENIEść DWA KARTONY żEBY MIEć NA PIWO!MY SKłADAMY OśWIADCZENIA MAJąTKOWE , AFISZOWANIE SIę TAKIMI LUKSUSAMI SPROWADZIłO BY NA NAS SKARBóWKę , KTóRA BY NAS WYKOńCZYłóA I POZBAWIłA PRACY!!! NIE ZAZDROść TYLKO WEż SIę DO ROBOTY KOLEGO!!
 
Nie jestem mrówką, zarabiam nieźle, chyba więcej niż celny z pasa, ale jakoś nie stać mnie na takie rzeczy/domy itp/. A wy, pracujacy w cle sami nie wierzycie w to, co piszecie. Twierdzicie, ża zatrzymują Was za 50 zł. To dlatego, że w tyle można Wam udowodnić. Reszta łapówek się nie liczy bo ich nie udowodniono, wspaniałe rozumowanie. Biedny człowiek, za 50 zł zatrzymany. Tylko jnikt nie bierze tego pod uwagę, że ileś tam razy po 50 daje niezłą sumkę. A co do domów i basenów, proponuję rekonasans w okolicach Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa itp. Tym ludziom naprawdę brakuje 50 zł na chleb. Nikomu nie zazdroszczę majątku, jeżeli dorobi się go uczciwą pracą. I wcale nie twierdzę, że tylko celnicy są skorumpowani, tym bardziej wszyscy. Znam wielu wspaniałych, uczciwych ludzi, którzy pracują w cle i wstyd im za sprzedawczyków.
 
Anonymous napisał:
Nie jestem mrówką, zarabiam nieźle, chyba więcej niż celny z pasa, ale jakoś nie stać mnie na takie rzeczy/domy itp/. A wy, pracujacy w cle sami nie wierzycie w to, co piszecie. Twierdzicie, ża zatrzymują Was za 50 zł. To dlatego, że w tyle można Wam udowodnić. Reszta łapówek się nie liczy bo ich nie udowodniono, wspaniałe rozumowanie. Biedny człowiek, za 50 zł zatrzymany. Tylko jnikt nie bierze tego pod uwagę, że ileś tam razy po 50 daje niezłą sumkę. A co do domów i basenów, proponuję rekonasans w okolicach Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa itp. Tym ludziom naprawdę brakuje 50 zł na chleb. Nikomu nie zazdroszczę majątku, jeżeli dorobi się go uczciwą pracą. I wcale nie twierdzę, że tylko celnicy są skorumpowani, tym bardziej wszyscy. Znam wielu wspaniałych, uczciwych ludzi, którzy pracują w cle i wstyd im za sprzedawczyków.
poprostu jesteś niegospodarnym człowiekiem też mam dom nieduży nie ma centralnego ogrzewania nie ma gazu nie ma wielu rzeczy ale że tu mieszka celnik to sie mówi ze o dom celnika , jesteś nieudacznikiem i zazdrościsz innym weź się do roboty, a może zapytaj ile maja kredytów, tego nie pytałeś prawda ? mówisz i powtarzasz ploty , znam ludzi któerzy zarabiają 5 tysięcy i powiedzą że to nie pieniądze i mają zbyt mało,znam ludzi którzy za 1300 buduja domy maja 2 dzieci i zona nie pracuje ale nie jest celnikiem tylko kolejarzem więc nikogo to nie boli , pomysl bogactwo to twoja subiektywna ocena i rzecz względna
 
Back
Do góry