• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Celni ze wschodu proszą o pomoc!!!!!

WOLF

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Potrzebujemy na dziś a nawet na "wczoraj" akta sprawy Sygn. III K 945/03 SO Gliwice z dnia 15.12.2008r. Chodzi nam o wyrok i uzasadnienie. Sprawa dotyczy celników zatrudnionych w latach 1999-2003 i wcześniej. Prosimy o przesłanie wyżej wymienionych dokumentów drogą elektroniczną na maila manieczka3008@wp.pl Będziemy bardzo wdzięczni.
PS. Według kancelarii prawniczej udostępnianie akt sprawy jest całkowicie legalne.
 
OCD Dorohusk- siedlisko "zła i zarazy, inicjator akcji protestacyjnej z 2008r" prosi o pomoc w w/w temacie.
 
Dzisiaj podane syg. próbowałam znaleźć w bazie orzeczeń sądowych, ale niestety. a tak w ogóle to możesz jaśniej o co chodzi w tym siedliskiem zła i ...i jaki inicjator...
 
Maryśka, nie uwłaczając, a skądeś ty się urwała... pracujesz dwa tygodnie czy co?
a poza tym jakby uzasadnienie wyroku było w bazie to nikt nie wołałby o pomoc.
 
o jaką sprawę chodzi bo jak wynika z sygnatury to chodzi o wydział III karny a obecnie III to cywilny odwoławczy i będzie pewnie mały problem ze znalezieniem
 
wysłałem formularz zapytania o ten wyrok może coś z tego będzie ale na pewno nie na wczoraj
 
Do "bono"
Nie wiesz, że mylić się, to ludzka rzecz? (jak widać nie) za to (jak widać), lubisz kąsać. To był mój czas, mój komputer i nic ci do tego (w internecie można czasami znaleźć naprawdę niespodziewane sprawy). A może byś tak swoją chęć dokopania komuś skierował pod innym adresem? Trwa akcja " W obronie Sławka", więc możliwości wykazania się bystrością umysłu masz wielkie. Zapraszam do wzięcia czynnego udziału w akcji.
 
nie będę się z tobą licytować na temat brania udziału w różnych akcjach i kończę dyskusję na ten temat, bo na razie to nie Ty beknąłeś za akcję protestacyjną w 2008 r. a co do dokopywania innym to daleki jestem od tego
 
mundur

na Corintii nowe wiadomości jakze istotne.Tu tez sama merytoryka jak zawsze. Mundur i karabin. Może jakieś małe powstanko. dorznijcie jeszcze reszte Cieszyna. Tez wyjatkowo dyrekcja zaangażowana w poprawe wizerunku. Tu to może złoty sedes.
 
Back
Do góry