• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Całkowite zamknięcie granicy z Białorusią!!!

kozaczek

Aktywny użytkownik
Dołączył
29 Luty 2020
Posty
116
Punkty reakcji
41

Ciekawe czy się sprawdzi. Trzeba będzie spakować większe walizki!
 
Wątpię w to, że zamkną całkowicie, pamiętajmy, że granica to nie tylko szlaban. Pamiętajmy, że za granicą też mieszkają albo przebywają nasi rodacy oraz obywatele innych państw UE. I chociażby dlatego musi być jakiś "wentyl" pozwalający wjechać do Polski tym osobom ale także wyjechać Białorusinom i innym nacjom. Oficjalnie nie prowadzimy żadnej wojny ani z Białorusią ani Rosją.
 
Ale klika przejść ju
Wątpię w to, że zamkną całkowicie, pamiętajmy, że granica to nie tylko szlaban. Pamiętajmy, że za granicą też mieszkają albo przebywają nasi rodacy oraz obywatele innych państw UE. I chociażby dlatego musi być jakiś "wentyl" pozwalający wjechać do Polski tym osobom ale także wyjechać Białorusinom i innym nacjom. Oficjalnie nie prowadzimy żadnej wojny ani z Białorusią ani Rosją.
Ale klika przejść już zamknęli.
 
Minister Rau powiedział "Możliwe, nawet prawdopodobne". Znowu dowiemy się z dnia na dzień!!!!
Nie, ty dowiesz się pierwsza/pierwszy, jeszcze zanim będzie podjęta decyzja, jeszcze zanim cokolwiek się stanie, ty jesteś najważniejsza/ najważniejszy. Jeżeli dyspozycyjność to dla ciebie (celowo z małej litery) problem, to zwolnij się, nie będzie nagłych poleceń, poleżysz sobie na kanapie i popatrzysz w telewizji jak inni uwijają się na granicy.
 
Minister Rau powiedział "Możliwe, nawet prawdopodobne". Znowu dowiemy się z dnia na dzień!!!!
Przeczytałam twoje wcześniejsze wpisy, wynika z nich, ze jesteś emerytem, to jak to jest z tobą, jesteś emerytem, czy stoisz na pasie?

Przytaczam twoj wpis:
"Wniosek złożyłem wraz z podaniem o zwolnienie ze służby. Zwolnienie nastąpiło po 3 miesiącach od złożenia podania. Czyli zależy kiedy z kadr wyślą, wtedy płynie 60 dni?
 
ostatnio z tweetera się dowiedzieliśmy o zamknięciu jednego z przejść. Teraz zapewne będzie nie imaczek.
 
Przeczytałam twoje wcześniejsze wpisy, wynika z nich, ze jesteś emerytem, to jak to jest z tobą, jesteś emerytem, czy stoisz na pasie?

Przytaczam twoj wpis:
"Wniosek złożyłem wraz z podaniem o zwolnienie ze służby. Zwolnienie nastąpiło po 3 miesiącach od złożenia podania. Czyli zależy kiedy z kadr wyślą, wtedy płynie 60 dni?
A ty pewnie za biureczkiem, kolejna nietykalna/nietykalny. Nie przejmujesz się, że z dnia na dzień przeniosą nie wiadomo gdzie!!! Sorry, jeszcze zostaje jakieś przejście z Ukrainą!
 
A ty pewnie za biureczkiem, kolejna nietykalna/nietykalny. Nie przejmujesz się, że z dnia na dzień przeniosą nie wiadomo gdzie!!! Sorry, jeszcze zostaje jakieś przejście z Ukrainą!
Ale co, tak na emeryturze wycieczka do Międzyzdrojów pod hasłem "przeniosiny", no zazdroszczę, fajna pogoda, pewnie niedrogo 2 tygodnie z jakiegoś związku emeryckiego🤣🤣🤣jak najprawdziwszy emeryt.
Zdecyduj się czy udajesz emeryta czy udajesz funkcjonariusza, bo jeszcze dostaniesz rozdwojenia jaźni, ale to podobno już się leczy, nie martw się, zdrowia życzę
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry