• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cała SC razem

C

ciekawy

Gość
Byłem obecny na tym forum ok 3 tygodnie,Po cenzurze Pan Siwy zaproponował abym sam! usunął wszystkie posty czego domagałem się od administratora.Ciekawy zabieg aby dokonać własnej autocenzury , prawda? Niektórzy atakowali moje przemyślenia, niektórzy uważali, iż w tym co piszę mam rację bądż częściowo rację a ja tylko pisałem to co jest we mnie.To żle?Można się zgadzać bądż nie, ale na tym polega dialog i wolność słowa ,że pisze się swoje przemyślenia a nanie odpowiedzią jest konstruktywna krytyka a nie agresja i wulgaryzmy .Moim zdaniem ostatni wykład prof BARTOSZEWSKIEGO winien być bazą dla przemyśleń dla nas wszystkich.Kilkanaście lat jestem związany z "cłem" i moja wiara w to że robimy dobrą robotę dla RP bez numerków nie została i nie zostanie zachwiana przez jakiekolwiek durne wpisy i prowokacje.Pozdrawiam wszystkich "starych" i "młodych" celników.Trzymajmy się RAZEM w naszych słusznych oczekiwaniach! i nie dajmy się nawzajem skłócić.
 
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem. Czyżby Pan Lem był prorokiem wobec Ciebie "gościu"?
 
Lema w to nie mieszaj bo do piet mu nie dorastasz. Jego horyzonty były szerokie a Ty masz klapki na oczach. idealista sie znalazł! Jak zaczniesz z głodu przymierać albo bedziesz miał kłopot z wykupieniem lekarstw dla zony czy dziecka to zobaczymy czy tak Ku chwale Ojczyzny bedziesz rad zapier....
Wytłumaczysz dziecku dlaczego w mieszkaniu tylko +15, albo buciki letnie ma zimą nosić?
na kanwie twojego ptzypadku mozna dojsc do konkluzji ze test na inteligencje powinien byc obowiazkowy przy zatrudnianiu w SC.

I nie wyskakiwac mi tutaj ze wszyscy celnicy powinni byc solidarni. Jak mam byc solidarny z takim zaślepionym fanatykiem.
Jestem solidarny z kolegami, chce aby to była faktycznie służba a nie odbebnione 8 godzin ale to nie moze byc tak ze zasada zaangażowania jestw jedną strone tylko. Oczekuje od pracodawcy docenienia, zauważenia, bo teraz mamy do czynienia z nowoczesna forma niewolnictwa.

Ciekawy- zrób mi zestawienie jak w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu czy Poznaniu żyć można za 1500 (po kilku latach pracy!!!)
Czynsz gaz prad sieciówka butu kurtka zimowa proszek do prania.......
nawet Koperfild by miał problemy z tym ze on pewnie takich idiotyzmów jak ty by nie pisał.
I proszę podaruj sobie starego komucha, piernika czy zgorzkniałego gryzipiórka. Bo taki element retoryki jest w moim przypadku niewatpliwie chybiony.
Co do kultury to masz racje, jak czytam wypociny pseudo moralizujace to mi sie dawne lata przypominają... i zaslepieni ideałami mierni ale wierni....
 
jeśli ocenzurowałeś wpisy to zrobiłeś dobrze.
ps. umysłowość Pana Ciekawy ... najlepiej odzwierciedla powołanie się na autorytet "pana profesora" B / tytuł jest fikcyjny /, który nie tak dawno popisał się elementarnym brakiem kultury osobistej w sporze politycznym. Co wystawia mu niezbyt chwalebne świadectwo i jego apologeci myślowi muszą jak widać z tym problemem psychologicznym się zmagać. Jak widać elementarny brak kultury może być pożądaną cechą czasów.
Wolność wypowiedzi nie zmusza do wypowiadania. Szanowny Ciekawy. Czasami warto najpiew poczytać.
 
Back
Do góry