• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

BYLI UBECY, ESBEKI, UOPKI I KONFITURY ULOKOWAŁY SIĘ W IC?

Status
Zamknięty.
D

DONPEDRO

Gość
Ciekawe czy nowy Dyrektor zainteresuje się osobami, które po 1989 r. nie przeszły weryfikacji, trafiły na przysłowiowy bruk, a później jak zaczął tworzyć się UC w Olsztynie znalazły pracę na ciepłych posadkach i dobrze się mają. :?:
 
Ciekawe skąd tak małe zainteresowanie tym tematem? Czyżby strach przed nadchodzącymi zmainami ?
 
Ubec itd.

DONPEDRO. Tych wszystkich ubeków po 89 roku nie powywieszali. Czy ty teraz chcesz to zrobić ? Czyli kto nie z nami ten przeciwko nam ? Wyluzuj.
 
Nie powywieszali. Świadczy o tym to, iż pierszy dyrektor najjaśniejszego Urzędu Olsztyńskiego posprowadzał kumpli z tego środowiska. Sam poleciał. Czas teraz chyba na nich.
 
Po "polskiemu" pisze się pierwszy nie pierszy drogi gościu. Masz aspiracje ale szkół trochę za mało.
 
Ty polonista. Zwykła omyłka pisarska. Pozdrawiam. Ps Chyba rozdrażnił Cię ten post. Pozdrawiam. :D
 
Mało że ich nie spacyfikowano. Oni będą także decydować co to jest korupcja.
 
STRACH ICH TERAZ OBLECIAŁ. NIEKTÓRZY ZAMKNELI SIĘ NA PIERWSZYM PIETRZE ZA ZAMKNIETYMI DRZWIAMI I BOJĄ SIĘ WYCHODZIĆ JAK SZCZURY, NAWET OSOBISTE SCHODY JUŻ IM ZAMKNIETO, CIEKAWE CO BEDZIE DALEJ?
 
Nie rozdrażnił, mam to w pompie ale jeśli chcesz kogoś łajać rób to lepiej - z klasą. Wtedy bardziej boli. W przeciwnym razie słoma z butów i pośmiewisko. Te ujadania, zawiść płynąca z postów są jedynie oznaką niemocy. Wysil się na odrobinę intelektu [optymistycznie zakładam, że go posiadasz]. Pamiętaj, że już starożytni wiedzieli, że słowo rani bardziej od miecza ale pamiętaj - słowo uleci ptakiem a co napiszesz i toporem możesz nie wyrąbać.
dorcia :wink:
 
Widzę, że pan "śmiechu warte" bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę. Z całego postu aż bije od bardzo wielkiego wysiłku intelektualnego. Pewnie bardzo się spociłeś - weź prysznic. Cóż, wtórny analfabetyzm jest to zanik umiejętności zrozumienia tego co się czyta. Stąd też przysłowie o kotle... Brak wam drodzy panowie jaj aby stawić czoła szpiegom z 1 piętra ale to już oznaka obecnych czasów - zniewieścienie "mężczyzn". Drogie panie inwestujcie w wibratory po naszych chłopcach nie można wiele się spodziewać.
dorcia
 
Zapomniałam dodać [gdybyś wpadł na pomysł dalszej dysuty] mój ty interlokutorze [trudne słowo]. Tym swoim pręcikiem i pieniędzmi kobitki nie wystraszysz.
dorcia
 
Śmiechu warte napisał:
Przyganiał kocioł garnkowi, że smoli ...

No cóż mało inteligentny ze mnie człowiek.
Nie pisałem i nie piszę wyłącznie posiłkując się ostatnim postem.
I na koniec!
Życzę wszystkim zajadłym i prowokatorom też.
Znudzonym od patrzenia jak od wewnątrz gnije Służba Celna (o czym świadczą m.in. te posty). Szukającym czarownic, a przede wszystkim tym biednym niezauważanym by się ujawnili i żeby "boscy" mogli ich docenić. Zajadłym i obrażanym i tym czekającym na takie posty, które pozwolą im wystąpić z pozwami.
Życzę zwykłym, granicznym, biurowym i innym; bez dodatkowych podziałów ....
Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji NOWEGO ROKU...
Trzymajmy się razem, nie kłóćmy, nie obrażajmy bo siła i jedność może być nam już za miesiąc lub dwa bardzo potrzebna.


PS. A teraz spodziewam się obelg.

I na tym koniec.
 
Tu Cię może mocno zaskoczę nie kierując na Twe ręce obelg a słowa podziękowania za ostatniego posta. Tym razem mądrze napisałeś. Wycofuję wszystkie drwiny, którymi Cię [chyba niesłusznie] obrzuciłam - przepraszam i szczerze życzę wszystkiego naj, naj w NR.
dorcia
ps. myślę, że potrzebna nam jedność a nie wieszanie, ktoś powinien wyciągnąć rękę do zgody - może MY? - pomyślcie o tym
 
Strach

Anonymous napisał:
STRACH ICH TERAZ OBLECIAŁ. NIEKTÓRZY ZAMKNELI SIĘ NA PIERWSZYM PIETRZE ZA ZAMKNIETYMI DRZWIAMI I BOJĄ SIĘ WYCHODZIĆ JAK SZCZURY, NAWET OSOBISTE SCHODY JUŻ IM ZAMKNIETO, CIEKAWE CO BEDZIE DALEJ?

Co będzie dalej? "Nic lepiej od bicza strachu nie popędza ludzi do szału niszczycielskiego". Drżyjcie zatem! Któregoś dnia szczury wyjdą i zrobią wam kuku.
 
Ej bałwany co boli was że starzy goście z byłego systemu mają lepiej Krótka piłka znają ludzi mają kontakty i wiedzą jak się poruszać Byli i są najlepiej zorganizowaną mafią A wy golasy co skończyliście kursy i okazało się że za psią pensje trzeba robić jak wszyscy Nikt wam już w łapę nie da Do roboty ćwoki
 
Siwy-nie wiem jak to zrobiles,ale znow masz racje.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry