Buty letnie

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 138
Miasto
warmia
Wow, nawet w temacie o butach trolle się udzielają...

Nie trafiłeś, "kolego", bo od kilku lat jestem poza służbą. O patologiach w SC i KAS wiem pewnie więcej od ciebie, więc możesz sobie darować.

Twoją "radę" dla osób mających problemy z umundurowaniem, żeby jeszcze dokładać do tego interesu i samemu je kupować pominę milczeniem...
Przyszedłeś w 2015, od kilku lat jesteś poza...

To ile lat byłeś w naszej Służbie?

Tak szczerze?

Mogło być inaczej przed twoim przyjściem?

Mogło coś się zmienić po twoim odejściu?

W ilu komórkach byłeś?

W innych mogło być inaczej?

W innych izbach?

Tyle znawco

czwschód

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
193
Wow, nawet w temacie o butach trolle się udzielają...

Nie trafiłeś, "kolego", bo od kilku lat jestem poza służbą. O patologiach w SC i KAS wiem pewnie więcej od ciebie, więc możesz sobie darować.

Twoją "radę" dla osób mających problemy z umundurowaniem, żeby jeszcze dokładać do tego interesu i samemu je kupować pominę milczeniem...
Jasne lepiej chodzić w ciężkich, nie oddychających, przepoconych butach niż wydać 2 stówki i kupić sobie wygodne gromy!
Twoje rady są zajebiste!
A trolli poszukaj u siebie w rodzinie a ode mnie z daleka proszę.

Ostatnia edycja:

kandydat WZP

Użytkownik
Punkty reakcji
24
Boluś, twoje dziecinne zaczepki nadal nie znudziły ci się po tylu latach? Czyżbyś sam kiedyś nie dostał butów i teraz nie możesz się pogodzić z tym, że na start należy się pełne umundurowanie?

Wracając do tematu:
Dostałam buty z wysoką cholewką które są obuwiem letnim więc obuwie z obniżoną cholewką nie wchodzi w skład umundurowania nowo przyjętego funkcjonariusza. Mogę za punkty zamówić ale punktów na buty za mało..
Nie jest to prawdą i należą się albo buty (i cała reszta) albo ilość punktów wystarczająca, żeby zamówić wszystkie składniki umundurowania wymienione w wykazie. Jeżeli ktoś wmawia nowym funkcjonariuszom co innego to albo nie zna przepisów, albo po prostu wprowadza w błąd i liczy na to że skorzystają ze złotych rad i na własną rękę będą kupować umundurowanie. Co dalej? Zrzutka na radiowóz?

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 138
Miasto
warmia
Boluś, twoje dziecinne zaczepki nadal nie znudziły ci się po tylu latach? Czyżbyś sam kiedyś nie dostał butów i teraz nie możesz się pogodzić z tym, że na start należy się pełne umundurowanie?

Wracając do tematu:

Nie jest to prawdą i należą się albo buty (i cała reszta) albo ilość punktów wystarczająca, żeby zamówić wszystkie składniki umundurowania wymienione w wykazie. Jeżeli ktoś wmawia nowym funkcjonariuszom co innego to albo nie zna przepisów, albo po prostu wprowadza w błąd i liczy na to że skorzystają ze złotych rad i na własną rękę będą kupować umundurowanie. Co dalej? Zrzutka na radiowóz?

Tradycyjnie...

Merytorycznie bez odpowiedzi...

Zuziacoll

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
458
Witam wszystkich serdecznie mam pytanie czy ktoś w forumiczów ma na sprzedaż buty służbowe z obniżoną cholewką w rozmiarze 41? Od razu piszę nowo przyjęta buty takie od daty mojego mianowania się nie należą a punktów za mało do zamówienia. Pozdrawiam

Dziewczyno , coś Ty narobiła . Pokłóciło się całe forum o te cholerne , tragiczne buty.
Na zimę ubieraj zimowe. Bliżej lata zapytaj , to oddam swoje.
Od razu uczulam. Po 20 latach noszenia takich butów /bardzo ciezkie/ murowane choroby.
Skręcenia stawów , żylaki - a później do końca życia problemy . Pozdrawiam.

gutek_pl

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
127
Ktoś napisał ale olaliscie - podanie do kierownika o składnik z uzasadnieniem, on opiniuje i śle dalej i zazwyczaj dostaje się składnik...

czwschód

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
193
Ktoś napisał ale olaliscie - podanie do kierownika o składnik z uzasadnieniem, on opiniuje i śle dalej i zazwyczaj dostaje się składnik...
Gutek, oczywiście masz rację. Ale zanim kierownik zaopiniuje oraz zanim Rzepin wyśle, minie 2 miesiące. Pod warunkiem, że trafią z rozmiarem. Co za problem kupić sobie "na start" jedną parę wygodnych butów. W innej robocie też przecież musiałbyś w czymś chodzić a ludzie nie robią z tego afery, że muszą kupić buty do pracy. Osobiście całe życie używam do służby butów, które sam sobie kupuje z prostej przyczyny: służbowe na dłuższą metę się nie nadają! Poniekąd trzeba zrozumieć naszych pracodawców, wiąże ich ustawa o zamówieniach publicznych i muszą kupować najtaniej co nie zawsze idzie w parze z jakością.

Francis

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
769
Dobrze że już materiału na szycie nie wydają dopiero by się bazar zrobił.

Do góry