• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Brexit - kiedy?

Hmmm ...

Tak! Muszę Wam Koledzy @bolo1999 i @Skarbowiec Nieetosowy oddać słuszność.
"Z góry" oceniłem potencjalnego podatnika podług siebie - a przyznam - że mnie
podobna odpowiedź raczej by "wkurzyła" ...
 
Hmmm ...

Tak! Muszę Wam Koledzy @bolo1999 i @Skarbowiec Nieetosowy oddać słuszność.
"Z góry" oceniłem potencjalnego podatnika podług siebie - a przyznam - że mnie
podobna odpowiedź raczej by "wkurzyła" ...
To był podatnik z któym mam kontakt przynajmniej raz w miesiącu ( tylko i wyłącznie służbowy oczywiście ) już kilkanaście lat, tak więc trochę się znamy i stąd trochę "luźniejsza" forma rozmowy.
Ale bardziej jestem ciekaw jak by wyglądała - z Twojego punktu widzenia - ocena szefostwa KAS w tym zakresie.
 
@Skarbowiec Nieetosowy - To był podatnik z którym mam kontakt przynajmniej raz w miesiącu ( tylko i wyłącznie służbowy oczywiście ) już kilkanaście lat, tak więc trochę się znamy i stąd trochę "luźniejsza" forma rozmowy.
Ale bardziej jestem ciekaw jak by wyglądała - z Twojego punktu widzenia - ocena szefostwa KAS w tym zakresie.


O właśnie! Teraz widzę nasze "niedogadanie" w tej kwestii, gdyż ową ocenę już zawarłem
we wcześniejszej wypowiedzi, choć (może jak zwykle?!) nie wprost. Powinno to wyjaśnić
Tobie "sprecyzowanie" - dlaczego odesłanie mnie z pytaniem do MF'u by mnie "wkurzyło".

To nie jakaś filozofia lecz prostota i zwykłe doświadczenie. Jestem święcie przekonany,
że w MF'ie bym nie uzyskał absolutnie ŻADNEJ odpowiedzi, bądź byłaby ona ŻADNA.

Czy powyższe, właściwie lokalizuje moją wcześniejszą wypowiedź?


 
Back
Do góry