• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

brak dyrektora

Jestem za kadencyjnością na kierowniczych stołkach. Pisząc o rzekomych czystkach robionych przez AWS, chyba żartujesz sobie z wszystkich odwiedzających tę stronę. Widać, że nie rozumiesz jaka Polska nastała, jakimi wartościami kierują się rządzący, skoro mówisz takie brednie o AWS. Przypomnij sobie, że to co teraz nastąpi w POLSCE chciał/bo mu nie pozwolono/ zrobić tylko Rząd Olszewskiego, na pewno nie AWS.
Żałuję, że AWS odpuścił temat i nie zrobił tego co między innymi np. Czechy, to był największy błąd w całej najnowszej historii Polski/jeden z przykładów korzyści z tych porządków to 8% bezrobocia w tym kraju, zupełnie inny przebieg przetargów i prywatyzacji, inny poziom pracy administracji i sądownictwa/.

Jeszcze raz życzę powodzenia i wytrwałości nowemu Dyrektorowi. Ale mam też nadzieję, że nie zagrzeje za długo miejsca/nigdy nie byłoby to korzystne dla Polski/ przez wzgląd na kadencyjność, którą mam nadzieję wprowadzą w końcu rządzący.
Nie martw się więc "dobrze poinformowany"/pisałeś, że za trzy lata dyrektor J.CH. będzie twój, a ty już nie masz sentymentów/, bo ja też mam nadzieję, ze to będzie właśnie bliski koniec Jego kadencji/tak byłoby najlepiej dla Polski/.
Tymczaseem ciężka harówa przed NIM.
Powodzenia.
 
A mi sie wydaje ze kolega szukający prawdy poprostu dąży do tego aby dowiedzieć się kim jest "dobrze poinformowany" i bierze go na spytki aby zacieśnic potencjalny krąg :)
 
Usunięcie dyrektora IC Wrocław

Dlaczego ci wszyscy co teraz mają odwagę wypowiadać swoje krytyczne myśli na temat Pana Brykmana nie robili tego za czasu jego "kadencji"?
Z tego co pamiętam to ci "krytycy" włazili mu w tyłek bez wazeliny . Teraz szukają potwierdzenia swoich podejrzeń. Przypomina mi się dowcip jak przyszedł kres kultu jednostki i wywalano J.Stalina z mauzoleum.
Stalin wpierw poprosił żeby go obrucili na bok , potem na na brzuch i w końcu powiedział ,żeby go pocałowali tam gdzie się plecy kończą a nogi zaczynają. Wniosek z tego panowie szlachta wyciągnijcie sami. Pracowałem wiele lat we Wrocławskim UC i nie pamiętam zeby jakaś szuja umiała powiedzieć głośno tego o czym teraz pisze. Potaniała odwaga panowie "celnicy "
 
Słuszna prawda Panie Jerzy. Uderzam się w pierś. To Forum istniało przed odwołaniem Dyrektora B. i nie miałem odwagi napisać, dlatego zmieniłem swoje posty, bo teraz one nie mają żadnego sensu i były tylko wielce szkodliwe. Sprowokował mnie do ich napisania "dobrze poinformowany", ale to oczywiście żadne wytłumaczenie.

Mam pomysł, może zacząć radzić nowemu dyrektorowi co i gdzie trzeba poprawić, zmienić. Piszmy coś co będzie z korzyścią dla naszej izby.

Jeszcze raz wszystkich przepraszam za moje posty, za to że pojawiły się w bardzo nieodpowiednim czasie.
 
Back
Do góry