• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

brak dyrektora

M

mimi

Gość
słyszałem ,że od dziś Izba we Wrocławiu nie ma dyrektora? prawda? czyżby przeszła kryska na matyska?
 
Brak dyrektora

Jako naoczny świadek tegoż zdarzenia mogę napisać, że w sumie żadnego blokowania wejścia nie było a jedynie tzw. "cichy szpaler" z ustawionych osób na korytarzu i po obu stronach schodów aż do gabinetu dyrektora. Pichor szedł własnie przez powyższy w totalnym milczeniu i z dziwnym usmiechem na ustach...Rzucił tylko pod nosem tekst w stylu:"co to ma znaczyć...", po czym zniknął w gabinacie dyrektora. Ludzie stali dalej aż do momentu kiedy wyszedł z gabinetu dyrektor (po ok. pół godzinie) i powiedział, że on docenia to co tu zobaczył i Szef też to widział i "docenia" ale proponuje, żebyśmy się już rozeszli do swych zajęć...Dyrektor miał rozedrgany głos i łzy w oczach...
Ludzie po jakimś czasie się rozeszli. Tak było. To na tyle....
 
Nie trafił sie nikt kto by pichorówce dał w zęby i po limach? ?

Zawsze by z 200 osób mogło zeznac, ze na własne oczy widzieli jak sie potknął na schodach :)
 
Jaka szkoda że mnie tam nie było jak pichłorek szedł. Można go było chociaż wygwizdać, wybuczeć albo nie przepuscić. Och szkoda................
 
co tam słychać w krainie Nikodema Dyzmy czy pichorowa rewolucja rozpoczęta chodzą słuchy że może się ona rozprzestrzenić na cały kraj szybciej niż ptasia grypa jak się sprawdzi sposób doboru szefa w wrocławiu to już dalej poleci widocznie po z grudnia nie wykonali zalecem pichogrodu cóż są zbyt inteligentni i posiadają wiedzę
 
Po Kraków albo Poznań

Drodzy Funkcjonariusze Izby We Wrocławiu.
Razem z ptasią grypką ptaszki ćwierkają, że wszędzie tam gdzie są p.o. dyrektorzy, izby są do likwidacji.
Mielibyśmy przejść pod Kraków albo Poznań.
 
Zmiana na fotelu dyrektora Izby Celnej.

Kierowca, bokser i szef celników. Jerzy Chrobak zastąpił Romualda Brykmana na stanowisku dyrektora Izby Celnej we Wrocławiu.

Rząd wymienił już dziesięciu z szesnastu szefów izb w kraju.
Nowy dyrektor przez trzy ostatnie lata kierował wydziałem dokumentacji celnej. Wcześniej pracował w dziale operacyjnym i zajmował się kontrolami na drogach. Zanim trafił do służby celnej, był kierowcą TIR-ów i wielokrotnie przekraczał granice. Skończył także prawo na Uniwersytecie Wrocławskim.
Czy szykuje jakieś zmiany organizacyjne w Izbie Celnej?
– Przenoszenie ludzi na wschodnią granicę i zamykanie całych oddziałów, po wejściu Polski do Unii, jest już za nami – mówi dyrektor Chrobak. – Następne zmiany będą zależeć od przygotowywanych w parlamencie ustaw.
Dyrektor Chrobak znany jest z zamiłowania do sportu. Najbardziej lubi jazdę na nartach i wycieczki górskie, amatorsko uprawia boks.

Wtorek, 28 lutego 2006r. Słowo Polskie
 
a jak tam ekspert

Wrocław podobno dostał w prezencie na zastępce "eksperta" Do wrocławskiego eksperta trzeba teraz będzie pisac o porady.
 
Okres Wielkiego Postu skłonił mnie do zmiany moich wypowiedzi oraz to, że w chwili obecnej nie mają one najmniejszego sensu.
Przepraszam za krzywdę, którą nimi wyrządziłem.

Życzę wytrwałości nowemu dyrektorowi, gdyż trzeba wprowadzić całkiem sporo porządków w naszej izbie.
 
Okres Wielkiego Postu skłonił mnie do zmiany moich wypowiedzi oraz to, że w chwili obecnej nie mają one najmniejszego sensu.
Przepraszam za krzywdę, którą nimi wyrządziłem.

Życzę wytrwałości nowemu dyrektorowi, gdyż trzeba wprowadzić całkiem sporo porządków w naszej izbie.

Mówiąc o rządach AWS i szukaniu haków chyba kpisz sobie z wszystkich forumowiczów. Po co haki? Czy muszą być haki żeby odwołać dyrektora?
AWS nie tknęła nikogo w cle. Jesteśmy praktycznie, sorry byliśmy do niedawna, w niemal niezmienionym stanie jak przed 89r.
Nie wiem dlaczego AWS zostawiła cło w spokoju. Może też mi to ktoś wyjaśni.


To nieuniknione, usłyszał Neo od maszyny, musisz zrozumieć także i TY.
 
Okres Wielkiego Postu skłonił mnie do zmiany moich wypowiedzi oraz to, że w chwili obecnej nie mają one najmniejszego sensu.
Przepraszam za krzywdę, którą nimi wyrządziłem.

Życzę wytrwałości nowemu dyrektorowi, gdyż trzeba wprowadzić całkiem sporo porządków w naszej izbie.

Chciałem tylko uzmysłowić Tobie konieczność odejścia dyrektora B. Uświadom sobie w końcu, ze gdyby dyrektor J.CH. nie istniał i nikt inny w ogóle nie kiwnął by palcem, to też dyrektor B. musiałby odejść. Takie czasy.
Myślę, że odszedł z innych powodów i jak już wspominałem faktycznie nie było potrzebne żadne uzasadnienie, więc nie truj mi o argumentach.

Drogi "dobrze poinformowany" informuj mnie o nieuchronnych zmianach w kadrze kierowniczej bo jestem z dołów i nie wszystko do mnie dociera, a też mnie to ciekawi. Taki już jestem wścibski. Nic nie poradzę, że wszystko mnie ciekawi.

Na marginesie trochę mnie rozczarował dyrektor B. bo myślałem, że odejdzie z klasą, tzn. myślałem że rozumie jakie czasy, wsłucha się w to co mówią politycy, że to nie AWS i odejdzie wcześniej sam na emeryturę lub zasiłek przedemerytalny.
Moim zdaniem jego odwołanie było nieuniknione.
Szkoda, że czekał na chwilę odwołania do samego końca, bo dużo przez to zepsuł i została niepotrzebna szrama, gdyż prawdziwie ma klasę.
 
do szukającego...tylko czego

Drogi Kolego lub Koleżanko , ma prośbę , że zanim przejdziesz do innego tematu odpowiedz na postawione pytania

1. Twojej tezy , że nikt nie został ruszony z cła......- moja propozycja w poprzednim poście dla Twojej osoby.

2. Widac że posiadasz jakieś dokumenty więc przedstaw je dla wszystkich , a nie pisz głupot...- bo będzie to tylko świadczyc o Tobie


Pozdrawiam Krecik
 
Back
Do góry