• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

black jacck

Rusz się w imię walki dla członków zwiazku , którzy na Ciebie głosowali na ostatnim walnym zebraniu!Pora to najwyższa!
 
Skoro "prawie emerycie" wywołałeś pana J.Staniszewskiego (BlackJack), to pozwoliłam sobie odszukać pewien wpis w wątku Emerytury!!! (103 str.):

Emerytury !!!(str. 103)
22-02-2012, 00:58
BlackJack

" tu w ogóle nie idzie o licytacje kto lepszy, ładniejszy itp. bo z tego nic nie płynie dla celnika, tylko o skuteczność działania. Sądzę, że gdyby kol.Sławek najpierw (w przypadku "wysyłania" listów) skoordynował całą akcję z pozostałymi centralami związkowymi i uzgodnił z nimi wspólną treść to do MF wpłynęłoby 16.000 pism, a tak ... Przecież we wspólnym komunikacie Zrzeszenia RP, NSZZ Solidarność i Celników.PL (po spotkaniu ze związkowcami ze SG) czytałem o WSPÓLNYCH działaniach. To gdzie są te wspólne działania (nie licząc informacji na BiP MSW). Czy kol.Sławek zawsze musi być "pierwszy", "jedyny", "niepowtarzalny"-to już nie mnie oceniać. Przyjadą związkowcy na walne to może zadadzą te pytania Sławkowi. Nie "mój" związek, nie "mój" przewodniczący."

Skoro obecnie treść pisma została uzgodniona przez wszystkie zz, a akcja skoordynowana, to zakładam, że J.S. dołożył starań o zebranie jak największej ilości podpisów, oraz zadba o to żeby w dn. 17 kwietnia w W-wie zjawiła się jak największa liczba celników. Mam również nadzieję, że tak daleko jak sięga federacja, to zawiązywane są Regionalne Międzyzwiązkowe Komitety Protestacyjne. Mam nadzieję....
CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ
 
Dyrektor Izby celnej w Opolu zawiadomieniem nr 380000-IKAR-111-24/2012 wszczyna ...

Rusz się w imię walki dla członków zwiazku , którzy na Ciebie głosowali na ostatnim walnym zebraniu!Pora to najwyższa!

Może by się - zarządy ZZSC, ZZSNPiA i sekcja ZZ Celnicy Pl - pochyliły nad problemem i skierowały do DIC Kokota pismo w obronie Sławka Siwego przed próbą zwolnienia ze Służby Celnej, nie bacząc w końcu na mecenasową Kędzierską i jej rozmyślania o niszowości i braku reprezentatywności łódzkich związków.
Za moment będziemy ostatnią izbą we wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Gdzie jest kapelan?

Co na to wszczęcie kapelan służby celnej?
Pro memoriam- Kapelani z okrętu Dorchester z 1943 roku oddali żołnierzom swoje kamizelki ratunkowe.
Dla kierownictwa przypominam sprawę niejakiego Żydka z urzędu skarbowego, który podpalił się przed kancelarią Prezesa Rady Ministrów Pana Donalda Tuska.
W tych urzędach Kontrola Wewnętrzna z której wywodzi się kierownictwo nie wskazywała na uchybienia.
Chyba ktoś nie ma świadomości, że człowiek zdeterminowany może zachować się nieracjonalnie, agresywnie, destrukcyjnie. No, ale tego nie uczyli na 2-tygodniowych kursach oficerskich.
Na dodatek sc została wyposażona w broń.
Czy ktoś w dyrekcjach z kapelanem mysli o konsekwencjach swoich działań?
 
Ostatnia edycja:
Po ostatnim wakacyjnym spotkaniu kadry na Lodowej, jeden z zastępców nuca ujawnił, że kluczowe decyzje zostaja przesuniete na jesień, bo dic ma problemy osobowościowe, czy ktoś to może potwierdzić?
 
dyrekcja

Jak tam nasze pokorne cielętam sieroty po sekule z PZPR i teraz po grzegorzu s. z departamentu. Bolszewia??? wykonująca bezkrytycznie wszystkie polecenia.
Korpus z tomkiem Amber Gold z patronem Ireneuszem sekułą i zapuszkowanym etykiem.
I kto tu ma czelność twierdzić, że wpisy na forum pomawiają tak asertywne, kompetentne kierownictwo.
Tera--z krzysiek etyk powinien przeprowadzic szkolenie dyrekcji co powinna mówić w takiej dziwnej mało komfortowej sytuacji.
 
Back
Do góry