• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Biedronka

don Pedro Alvarez

Użytkownik
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
265
Punkty reakcji
5
Miasto
Małopolska
Wysyłasz nas pan do Biedronki...

Czyż aby swoją wypowiedzią nie naruszył Pan dobrego imienia Firmy Biedronka ? poddając w wątpliwość sytem zarządzania, jakości
itp - lansowany przez zarząd Firmy

-z tego co wiem w/w firma jest teraz wzorcowym pracodawcą i prawo pracy jest przestrzegane w odróżnieniu od służby celnej.

Jeśli się stoi na świeczniku -tym bardziej należy zważać co się chlapie jęzorem.
Przynosisz pan wstyd całej Służbie Celnej!
 
Alez ja nie deprecjonuje firmy i pracy w Biedronce. Własnie jako pozytywny przykład to podałem - jeżeli ktoś chce, aby jego stosunki z pracodawcą regulowało prawo pracy powinien przenieśc się do Biedronki. W Służbie Celnej te relacje reguluje stosunek służby, a tylko w niewielkim zakresie, nieopisanym w naszej ustawie kodeks pracy.
jk
 
chyba się z wsią pańszCZyźnianą ten stosunek słuzby panu kojarzy! ALBO MARZY !
po pierwsze trzeba zacząć od siebie.

EKONOM I BAT ! wszystko to już tu jest !

Nie wiem jak pan tam z historii stoi ale przypominam, że kiedyś taki wyzysk skończył się rabacją.

(u nas w Galicji nie jednego paniczyka w szafie piłą przerżnęli ....., powiesili, żywcem spalili.)
-oczywiście to analogia to do historii
- dzisiaj wystarczy utrata posady i mam nadzieję,
że ktoś wreście dojrzy , że zachowuje sie pan jak zwykły najemnik a nie gospodarz.
GOSPODARSKIEJ RĘKI PSY NIE KĄSAJĄ.
 
Wieś pańszczyźniania to było w czasach feudalizmu. Teraz mamy demokrację i wolny wybór, każdego, a SC to nie mój folwark.
jk
 
Back
Do góry