• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Bansiowe bajania

V

Victis

Gość
W dniu 8 września 2007 roku w Częstochowie na Jasnej Górze odbyła się XI Ogólnopolska Pielgrzymka Pracowników Celnych, Finansowych, Podatkowych i Skarbowych Rzeczypospolitej Polskiej.
W pielgrzymce uczestniczyli minister Marian Banaś - podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów i Szef Służby Celnej, Jerzy Grygierzec - dyrektor Administracji Podatkowej w
Ministerstwie Finansów oraz przedstawiciele poszczególnych Izb Skarbowych i Celnych.

W czasie spotkania Marian Banaś - podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów i szef Służby Celnej podkreślił znaczenie wartości etycznych w codziennej pracy funkcjonariuszy Służby Celnej i przedstawił argumenty przemawiające za powołaniem Krajowej Administracji Skarbowej.


Komentarz:

Szanowny panie Banaś

Nie rozumiem jak można być takim hipokrytą z jednej strony mówić o etyce a z drugiej strony kłamać i krzywdzić człowieka. Gdzie jest ta godność ludzka którą Pan wdeptał w błoto. Jak można byc tak zakłamanym.Przecież w uszach brzmią mi do dziś Pan kłamstwa .Jak mozna sobie z czymś takim poradzić :oops: Panie Banaś więcej pokory . Z woli ludu Pana wybrano i mam taką nadzieję ze ona obiektywnie Pana osądzi
 
nigdy nasza służba nie miała szczęścia do szefów ale to, co teraz hipokryta Banaś wyprawia... to nawet już się ..... nie chce. A kto nie pójdzie na wybory to dostanie ode mnie kopa! Przyrzekam!
 
Anonymous napisał:
masz rację, niech siedzi w domu moherek jeb... ale czy wśród clorzy są tacy debile żeby głosować na PIS?

Obawiam się, że są. "Ponoć" mamy demokrację. Niech ludziska głosują na kogo chcą - BYLE NIE NA PiS, LPR I SAMOOBRONĘ :!: :!: :!:
 
Jak wygra PIS to będą do Was mówić KASownik, a nie Celnik. I to jeszcze za te same albo mniejsze pieniądze. I dowalą Wam 2 x tyle obowiązków. Potem Wam jeszcze wmówią, że to w nagrodę.
:idea:
A za dobre sprawowanie wypuszczą Was po połowie wyroku :lol:
 
Zwróć uwagę,że to SSC i jego drużyna dyrektorska pozbawia nas reprezentacji.Dlaczego celnicy nie moga brać udziału w wyborach z ramienia partii politycznych.Czy my zawsze musimy być postrzegania jako patologia i kto ma nas przed tym bronić nawet w takim Sejmie jak był niedawno.
 
Tylko ślepy i głuchy człowiek a do tego pozbawiony możliwości logicznego myślenia może jeszcze głosować na PIS. Po tym co ci panowie pokazali ze zwolennika PIS stałem się ich przeciwnikiem.
 
A ja dalej jestem zwolennikiem PiS. Tylko krótkowzroczni dyletanci polityczni mogą mieć jeszcze wątpliwości co dzieje się w tym kraju, a to byli komuniści oraz świetnie zorganizowani byli agenci WSI potrafią siać taki niepokój w ludziach. Ja i tak zagłosujęna PiS !!!!
 
Anonymous napisał:
A ja dalej jestem zwolennikiem PiS. Tylko krótkowzroczni dyletanci polityczni mogą mieć jeszcze wątpliwości co dzieje się w tym kraju, a to byli komuniści oraz świetnie zorganizowani byli agenci WSI potrafią siać taki niepokój w ludziach. Ja i tak zagłosuję na PiS !!!!
No tak a informacje o podwyżce 1,9% to też WSI. Pewnie Układ siłą wymusił na za przeproszeniem Prezesie, Gilowskiej i Banasciu olewanie Sc i degradacja ranki służby jak i uposażenia funkcjonariuszy. Taki Szef Słuzby pisze jaki to funkcjonariusz nie powinien byc, czego to nie robić. Niech napisze jeszcze do którego kibla wyzuca śmieci to sie tam ustawimy po jedzonko bo jeszcze troszkę i tak bedzie wygladać nasze MENU!!!
 
Banaś ma SC głęboko w d..., jego rola było zlikwidowanie nas, wszyscy którzy wierzyli w Banasia i jego obietnice to zwykłe naiwniaki.
 
Nie widzicie, że wpisy za PiS brzmią taksamo??? Przecież to pisze jedna osoba, pewnie jakiś funkcyjny. Zobaczylibyśmy ile by było takich wpisów przy obowiązku rejestracji, choć mieć kilka nick-ów też nie sztuka.
 
Anonymous napisał:
Banaś ma SC głęboko w d..., jego rola było zlikwidowanie nas, wszyscy którzy wierzyli w Banasia i jego obietnice to zwykłe naiwniaki.
Ty to jak nasza dyrekcja.Żyjesz w swoim maleńkim świecie. Porozmawiaj z osobami co prowadzą jakąś działalność i handlują z zagranicą. Nam jest potrzebna reforma, ale nie taka jaką nasi przełożeni zrobili w 2002 roku z jednego urzędu cztery i jeszcze po likwidacji granic szukali ludzi do roboty mnożąc obieg dokumentów. Te wszystkie WPR, WZR, RPCiEK,GM w izbach to klasyczna przykrywka dla poszerzania koryta. Nigdy za tym nie szły pieniądze na dół. Wychodziło to cwaniactwo przyssane do koryta, że celnik sam się wyżywi.Teraz pierwi rzucaja do tych biednych ludzi z Przemyśla, Łodzi ,Katowic ,Szczecina, Poznania itd. kamieniami. Faryzeusze.
 
Back
Do góry