• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Awanse zniknęły?

Nie bądż w gorącej wodzie kąpany, troszkę cierpliwości.
Zajrzyj jutro w Intranet, wiadomości od Dyrektoriatu.
Jestem b.ciekawy komentarzy !​
 
I co? Jak zwykle stara wiara, ci co nie mieli i tak nie mają, ci co mieli dalej mają, zresztą słyszałem coś o grubej kresce naszej DIC tzn. że jak nie miałaś/eś awansu przez kilkanaście lat dalej nie będziesz jego miał/a. A co do wycofania to szkoda, że nie zdążyłem zrobić wydruku, ale prawdopodobnie były awanse do wyższych korpusów, a to wymaga już teraz egzaminów hi......!! i tu ból. Tylko z tymi egzaminami to będzie takie małe ....?
 
hmm...a kto dostał awanse???nie Ci co sumiennie pracują, tylko ...lalala.... i Ci co mają długie zwolniena...jakie priorytety ma nasza Izba???czy warto pracować???
 
Ostatnia edycja:
hmm...ok...mała poprawka...może niektórym się należał awans ale pewnej grupie nie...jest to niesprawiedliwe i boli...osłabia i raczej nie motywuje...czy kiedyś będzie sprawiedliwie???
 
W/g Arystotelesa !

Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to, co się uczyniło innym:confused:
 
Back
Do góry